Obstawianie meczy bez weryfikacji dowodu (skanu)

Niektórzy z nas doskonale wiedzą na czym polega weryfikacja dowodu osobistego u bukmachera, bo część z nich wymaga skanu, który podsyła się podczas procesu rejestracji lub weryfikacji, a wielu innym bukmacherom wystarczy jedynie podesłać serię i numer konkretnego dowodu osobistego. Istnieją nawet tacy bukmacherzy, którzy nie wymagają tej lepszej weryfikacji, ale oni mogą być zarejestrowani w jakimś raju podatkowym, a nie w krajach takich jak Niemcy lub Polska.

Jednym słowem to są raczej tacy mniej pewni bukmacherzy, w których przypadku od momentu zlecenia wypłaty do faktycznego wpłacenia środków z wygranych na konto mija nawet ponad tydzień i w tym tkwi rzecz jasna spory minus.

Dlatego dostatecznie wielu z nas sprawdza ranking bukmacherów, po to by wybrać tę opcję najpewniejszą, czyli bukmachera, który najczęściej dostaję tę notę składającą się z dziesięciu gwiazdek, z dziesięciu na dziesięć możliwych.

Jak zrobić skan dowodu?

Nikogo raczej nie dziwi to, że istnieją i kserokopiarki i skanery dające tę zróżnicowaną jakość skanu, ale czołowi bukmacherzy na rynku mają zróżnicowane wymagania co do skanu. Mowa tu dokładnie o tym, że dla jednego wystarcza to, że seria dowodu osobistego, jego numer i wydawca tego dokumentu są czytelnymi, bo na podstawie tego typu danych można wiele stwierdzić. Istnieją też i tacy bukmacherzy, którzy chcą dostać te perfekcyjnie wykonane skany, czyli te które zazwyczaj wykonuje się na wyjątkowo drogich skanerach w drukarniach.

Tego typu uwiarygodnienie jest w czasach obecnych tym powiązanym z lepszymi portalami bukmacherskimi. One w rankingach wyjątkowo często dostają notę dziesięciu gwiazdek z dziesięciu, a ich średnia z ocen zazwyczaj oscyluje w okolicy tych dziewięciu gwiazdek.

Wiele znaczy też i to, że taki bukmacher działa legalnie, czyli potrąca te wszystkie podatki od wygranych w grach losowych. Dlatego też ta weryfikacja powiązana ze skanem dowodu osobistego musi być u niego wykonana poprawnie względem prawa, czyli dowód musi zostać zeskanowany obustronnie i na tym akceptowalnym poziomie jeśli chodzi o jakość.

45 ratings
Opis oferty
300zł darmowy zakład + freebet 30 zł
37 ratings
Opis oferty
200% za pierwszą wpłatę!
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 600 zł

Czy skan dowodu osobistego jest niezbędny?

Skan dowodu osobistego nie w każdym kraju jest dla bukmachera niezbędnym, ale te prawa na przestrzeni lat lub miesięcy się zmieniają, bo wystarczy jedynie uchwalić kolejną ustawę, by tego typu skan był obowiązkowym, a bukmacherzy mogą być zarejestrowani w kraju takim jak Cypr lub Chile i na dokładkę posiadać portale bukmacherskie działające w Polsce, Chorwacji lub w Niemczech.

Jednym słowem skanu dowodu tożsamości mogą wymagać także i tam, gdzie nie jest on wymagany, bo wiele portali bukmacherskich daje też możliwość tej internetowej gry w pokera lub w inną karcianą grę.

Pewna część graczy może omijać w niej zasady, czyli stosować techniki takie jak liczenie kart. Mowa tu rzecz jasna o grze zwanej grą zarobkową. Tę konkretną możliwość bukmacherzy chcą ludziom odebrać i dlatego właśnie weryfikują konkretne osoby za pomocą skanu dowodu osobistego, po to by konkretny kombinator nie ograł danego bukmachera.

Bonus powiązany z rejestracją.

Osoba która zweryfikuje się u danego bukmachera za pomocą skanu dowodu osobistego może dostać bonus w wysokości osiemdziesięciu procent tego początkowego wkładu. Rzecz jasna jeśli taka osoba nie zweryfikuje się za pomocą skanu, to jej konto nie zostanie utworzone i na dokładkę nie dokona wpłaty. Kluczowe znaczenie ma też i to, że bonus takowy nie jest opcją zbyt plastyczną.

Mowa tu o tym, że można go wykorzystać wtedy gdy kurs zakładu osiąga pewną wartość, czyli jeśli potencjalny zwycięzca osiąga kurs 1.75 do 2.55. Tego typu wymogi mogą istnieć tymczasowo lub na stałe wtedy, gdy sytuacja ekonomiczna jest bardziej stabilną lub znikać wtedy gdy pojawia się kryzys ekonomiczny.

Pewnym jest też i to, że skany dowodów osobistych w przypadku pewnej części legalnych bukmacherów będą jeszcze przez wiele lat tą zalecaną formą weryfikacji, bo adres email można zmienić łatwo. Tak samo jak login lub najczęściej używane hasło, ale te dane z dowodu osobistego są tymi niezmiennymi.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje