Promocja na EURO: 400 zł za gola w meczu Hiszpania – Francja


Dla wszystkich nowych graczy mamy specjalną okazję związana z nadchodzącym meczem Hiszpania – Francja podczas Euro 2024. Jeśli w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeden gol, można zgarnąć aż 400 zł! Szczegóły promocji znajdziesz poniżej.

Zgarnij aż 400 zł za gola w meczu Hiszpania – Francja!

Hiszpanie prezentują wyjątkowo dobrą formę na Euro 2024 w porównaniu do Francuzów, którzy mają problemy ze strzelaniem bramek i prezentują defensywny styl gry. Mecz Hiszpania – Francja jest jednym z najbardziej oczekiwanych spotkań turnieju, a faworytem według kibiców jest drużyna La Furia Roja. BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy – możesz zgarnąć aż 400 zł za każdego gola, który zostanie strzelony w tym meczu!

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem VIPKOD i postawić kupon w BETFAN zgodnie z warunkami promocji. Jeśli w meczu Hiszpania – Francja zostanie strzelony przynajmniej jeden gol, otrzymasz dodatkowe 400 zł od bukmachera!

Warunki promocji

• Jeśli w meczu Hiszpania – Francja zostanie strzelony przynajmniej jeden gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet o wartości 400 zł.

• Freebetem możesz grać tak, jak chcesz!

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje

Promocje EURO 2024

400 zł za gola

Kod promocji: VIPKOD
 za wpłatę 200 zł bez ryzyka 3500 zł freebet 55 zł
close-link

Zakładasz konto 
i dostajesz 20zł

lvbet-logo
Do tego 2000 zł za wpłatę i obstawianie bez podatku
Zapisz się i odbierz 20zł
Promocja na EURO2024: Liga Fantasy i 100 000zł!
close-link
Click Me