300 zł za celny strzał Ronaldo w meczu z Francją! Promocja

Portugalia zmierzy się z Francją w ćwierćfinale Euro 2024, a już teraz mamy dla Ciebie specjalną okazję! Jeśli jesteś nowym graczem, możesz zgarnąć dodatkowe 300 zł, jeśli w tym meczu Cristiano Ronaldo odda przynajmniej jeden celny strzał! To niepowtarzalna możliwość, której nie możesz przegapić.

Emocje sięgają zenitu

Mecz pomiędzy Portugalią i Francją zapowiada się jako hit tej fazy turnieju. Cristiano Ronaldo, znany ze swojego zaangażowania i umiejętności strzeleckich, na pewno postara się o zdobycie bramki przeciwko rywalowi. To doskonała okazja, aby dołączyć do grona graczy i wygrać dodatkowe pieniądze dzięki jego strzałowi!

Jak skorzystać z promocji?

Aby się zakwalifikować, wystarczy zarejestrować się z kodem VIPKOD i postawić kupon w BETFAN. Następnie, jeśli Cristiano Ronaldo odda celny strzał w meczu ćwierćfinałowym z Francją, otrzymasz dodatkowe 300 zł od bukmachera. To proste i bardzo korzystne dla wszystkich nowych graczy.

Kroki do wykonania:

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł na dowolne zdarzenie z meczu Portugalia – Francja

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kurs kuponu musi wynieść min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 05.07 do godziny 23:59.

Dodatkowe informacje:

• Jeśli C. Ronaldo odda przynajmniej jeden celny strzał w spotkaniu z Francją, to niezależnie od losu Twoich kuponów, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Nie przegap okazji, dołącz do gry i zgarnij dodatkowe 300 zł dzięki Cristiano Ronaldo! To może być Twój szczęśliwy dzień na korzystne obstawianie meczów Euro 2024.

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje

Promocje EURO 2024

400 zł za gola

Kod promocji: VIPKOD
 za wpłatę 200 zł bez ryzyka 3500 zł freebet 55 zł
close-link

Zakładasz konto 
i dostajesz 20zł

lvbet-logo
Do tego 2000 zł za wpłatę i obstawianie bez podatku
Zapisz się i odbierz 20zł
Promocja na EURO2024: Liga Fantasy i 100 000zł!
close-link
Click Me