Forbet

forbet-legalny-bukmacher
43 ratings
Bonus

100% do 2300 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Czasowo (za instalację aplikacji)

Odbierz kod Odbierz kod
W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Dotpay, Tpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bogata jak na bukmachera z TOP5
  • Darmowy zakład: Brak
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł

Konkurencja to jedno z najlepszych zjawisk, które panują na świecie. Oczywiście stosowana z umiarem i zdrowym rozsądkiem pozwala głównie klientom wybierać to co najlepsze w jeszcze lepszej cenie. Nie inaczej bywa w przypadku zakładów bukmacherskich. Każdy z typerów codziennie szuka ciekawych spotkań sportowych, a wraz z nimi jak najwyższych kursów.

Jeśli jesteśmy zwolennikami grania u legalnych bukmacherów to z pewnością ucieszy nas fakt, że ostatnimi czasy na rynku pojawił się nowy bukmacher – forBET. To polski legalny bukmacher, który wszedł z dużym impetem i sporo zamieszał. Oczywiście każdy nowy bukmacher chce jak najlepiej się zareklamować, ale to co zrobił forBET wydaje się być naprawdę dużym zaskoczeniem.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Zakłady bukmacherskie w forBET

Legalny Bukmacher Forbet zupełnie zdjąć z typerów 12% podatek! Wydaje się to wręcz niemożliwe, a jednak! Właściwie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby była to tymczasowa promocja, którą z resztą już dawniej stosowali inni legalni bukmacherzy.

W tym jednak przypadku nie jest to żadna oferta powitalna. Gra bez podatku jest możliwa cały czas. Jest to niezwykle ciekawe posunięcie tego bukmachera, ponieważ dzięki niemu gra u legalnego bukmachera staje się bardziej opłacalna. Jednak to nie wszystko co oferuje nam Forbet.

Dodatkowo już na samym starcie, bo od czasu rejestracji konta dostajemy zupełnie za darmo bonus powitalny w wysokości 600 złotych za pierwszą wpłatę! Wystarczy zatem jedynie pierwsza wpłata i już mamy dodatkową kasę na typowanie meczów.

 

Opinie o forBET

Następnie czeka nas kolejne miłe zaskoczenie – dość wysokie kursy. Co również jest mało spotykane u legalnych bukmacherów. Podczas porównywania kursów wzięto pod uwagę tylko i wyłącznie ich kursy. W przeważającej ilości spotkać to właśnie forBET miał najwyższe kursy na dane zdarzenia.

forbet-bonus-powitalny

Sama strona internetowa może sprawiać wrażenie firmy, która żałowała na szatę graficzną. Być może to trafne stwierdzenie, jednak prostota takich witryn jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu szybciej się one ładują. A dzięki temu żadne spotkanie nie będzie w stanie nam uciec z powodu powolnego ładowania strony internetowej bukmachera.

Legalne zakłady bukmacherskie w forBET to idealna propozycja dla osób początkujących jak i zaawansowanych graczy. Widzimy tu właściwie same zalety obstawiania meczy. Wysokie kursy, a przede wszystkim brak 12% podatku sprawia, że Forbet w dość krótkim czasie staje się liderem wśród legalnych bukmacherów, którzy na rynku działają już dobre kilkanaście lat.

Nie mając nic do stracenia … z powitalnym bonusem warto skorzystać z jego oferty – tym bardziej że obecnie opinie o Forbet są całkiem przyzwoite.

forbet-legalny-bukmacher

100% do 2300 zł za wpłatę

Odbierz kod Odbierz kod