Legalni bukmacherzy a darmowy zakład

Większość z was, kiedy stawia zakłady online u nowego bukmachera, chciałoby móc obstawiać bez depozytu, to znaczy uzyskać darmową kasę od bukmachera. Takich ofert bukmacherskich jest kilka, ale znaleźliśmy coś, co wielu z was polubi i zapewne wielu z was skorzysta z takiej okazji – bo trzeba to tak nazwać. Oto TOP 3 bukmacherów oferujących kasę na start.

Kasa na start – legalni bukmacherzy

Bukmacher STS oferuje BONUS BEZ PŁATNOŚCI w wysokości 29 PLN! Jest to legalny bukmacher online, który oferuje bonus „Bez depozytu”, który pojawił się w Internecie stosunkowo niedawno, mimo że jest w polskiej rzeczywistości od ponad 15 lat. Działa legalnie, ponieważ ma licencję Skarbu Państwa na organizowanie zakładów bukmacherskich online. Co oznacza, że gra z nim jest w 100% legalna, a promocja podwoi Twój pierwszy depozyt! Ponadto dość dobre oceny graczy na temat tego bukmachera i interesująca oferta kursów walutowych czynią go największym bukmacherem w Polsce. Nawet jeśli nie masz tam konta, zalecamy zarejestrowanie się na stronie www.sts.pl bez dowodu osobistego. Rejestracja jest łatwa, a bonus za zakłady bukmacherskie bez depozytu jest natychmiast dostępny (otrzymasz także gotówkę za pierwszą wpłatę do 1200 PLN).

Darmowy zakład od bukmachera za rejestrację

Bo trzeba to tak nazwać – taki bonus za rejestrację bez depozytu oferuje bukmacher internetowy www.lvbet.pl. Kwota, którą otrzymasz na początku, to 20 złotych. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć konto u bukmachera. Teraz możemy postawić 20 złotych na zakłady bukmacherskie za darmo.

Promocja bez bukmachera tego bukmachera jest szczególnie przydatna dla nowych graczy, którzy zawsze mają dylemat do wyboru na początku bukmachera online (i odpowiedź jest prosta: możesz założyć konto na bukmachera i wygrać wszystkich, w takim przypadku – taki bonus powitalny bez depozytu).

Ponadto LVBET przygotował kolejną promocję na start – jest to najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy na polskim rynku – do 3000 PLN po otrzymaniu płatności. Warunki mogą nie być łatwe do spełnienia, ale jeśli ktoś poważnie traktuje bukmacherstwo, warto je wykorzystać i zdobyć dodatkowe pieniądze na zakłady.

LVBET

100% do 3000 zł + freebet 20 zł

Solidny stosunkowo nowy bukmacher. Porządna aplikacja i solidna oferta bukmacherska. Braki nadrabia bdb supportem oraz stroną do obstawiania meczów.

Darmowa kasa na start w Fortunie

Jest to przede wszystkim wspomniany bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN (można go pobrać tutaj), a dodatkowe 2000 PLN za pierwszą wpłatę są również bardzo dobre, jeśli chodzi o zakłady z bonusem.

Oczywiście mamy inne promocje czasowe (które pojawiają się tylko tymczasowo) – takie jak obstawianie zakładów bez podatków w określone dni i na niektóre wydarzenia (happy hours) oraz konkursy bukmacherskie, które są mini-mistrzostwami w konkursach online.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Darmowa kasa za rejestrację

Obstawianie gier staje się coraz bardziej popularne z każdym rokiem. Tworzone są nowe firmy bukmacherskie, które oferują nowym graczom atrakcyjny bonus rejestracyjny. Z drugiej strony bukmacherzy już starają się utrzymać swoich stałych klientów na miejscu. Jednak konkurencja nie śpi i dzięki temu zawsze możemy liczyć na ciekawe oferty.

Obecnie gracze mogą wybierać spośród wielu interesujących ofert różnych dostawców zakładów. W konkursie dla klientów bukmacherzy rywalizują ze sobą o najlepszy bonus rejestracyjny dla nowych graczy. Są to najczęstsze promocje.

Premią za rejestrację bukmachera jest przyciągnięcie gracza, który jeszcze nie korzystał z usług bukmachera. Bukmacherzy dosłownie walczą o to, kto zaproponuje wyższy bonus powitalny nowo zarejestrowanym graczom. Jest to najpopularniejszy rodzaj bonusu wśród bukmacherów. Na przykład wyżej wspomniany STS, najbardziej wybrany bukmacher w Polsce, oferuje nowym graczom 100% bonus przy pierwszym depozycie do 1200 PLN. Ze swojej strony LVbet oferuje pakiet powitalny, który może osiągnąć nawet 1500 PLN. Millennium oferuje ten sam bonus depozytowy.

Z drugiej strony ForBET poszedł o krok dalej i oferuje nowym klientom bonus powitalny w wysokości do 2000 PLN. Totalbet oferuje jednak najwyższy bonus powitalny dostępny na polskim rynku, ponieważ może wynosić nawet 5000 PLN.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Darmowa kasa u bukmachera dla stałych graczy

Jak widzimy, promocje za rejestracje są coraz wyższe, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym graczom. Ok, ale co z ludźmi, którzy mają już konta u wszystkich bukmacherów i nie mogą już liczyć na premie powitalne? Istnieją inne rezerwacje dla takich osób.

Są to różne rodzaje programów lojalnościowych. Jedną z pierwszych firm bukmacherskich, która zdecydowała się nagrodzić swoich stałych klientów, była Fortuna, która założyła Fortuna Klub Plus.

To program lojalnościowy dla aktywnych graczy. Gracze otrzymują punkty FKP za każdy zakład o minimalnej wartości 2 PLN. Każde użycie 2 PLN to 1 punkt FKP. Punkty można wymieniać na darmowe zakłady lub atrakcyjne bonusy. Bukmacher LVbet zrobił ten sam krok, a także stworzył własny program lojalnościowy. Tego rodzaju reklama bukowa staje się coraz bardziej powszechna, a powód jest prosty. Nikt nie chce stracić klientów. Aby bukmacher mógł się rozwijać, musi on nie tylko dbać o nowych graczy, ale przede wszystkim o swoich stałych, najbardziej aktywnych.

45 ratings
Opis oferty
600zł darmowy zakład + freebet 20 zł
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 1500 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład
43 ratings
Opis oferty
100% do 3000 zł + freebet 20 zł
43 ratings
Opis oferty
100% do 2300 zł za wpłatę
37 ratings
Opis oferty
600 zł darmowy zakład na start
12 ratings
Opis oferty
200% więcej za wpłatę za rejestrację
18 ratings
Opis oferty
50% do cashback dla każdego
89 ratings
Opis oferty
550 zł darmowy zakład do cashback

Ciekawe informacje