Betfan

blank
37 ratings
Bonus

100% do 3x777 zł + darmowy zakład

Najlepszy bonus

600 zł darmowy zakład na start

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Przelew24, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana (dział Rozrywka) + wysokie kursy
  • Darmowy zakład: 100 zł na start bez ryzyka przegranej
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Odbierz bonus Odbierz bonus

Dzięki coraz większemu zainteresowaniu w Polsce zakładami bukmacherskimi, rynek ten stale się rozwija. To sprzyja nie tylko rozrastaniu się istniejących już bukmacherów, ale także pozwala wejść na ten rynek nowym firmom, które wniosą na pewno świeżość i nowoczesność, a także nakażą tym prężnie działającym zmobilizować się jeszcze bardziej.

Wiadomo, że gdy pojawi się ktoś nowy, to wchodzi z czymś zupełnie innym, aby przyciągnąć nowy, potencjalnych graczy. Co za tym idzie – wszystkie oczy są zwrócone właśnie na nich, na nowego współzawodnika, który albo szturmem wejdzie na rynek, albo powoli, można powiedzieć pracą organiczną będzie wkraczał do świata bukmacherki.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

Oferta bukmacherska Betfan

Jednym z najnowszych graczy na rynków jest Betfan, czyli firma, która otrzymała licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich już w 2018 roku, jednak zaczęła istnieć w Internecie od kwietnia 2019 roku. Czym może się pochwalić nowo powstały bukmacher? Oto oferta bukmacherska Betfan.

 

Od czego zacząć – czyli co oferują

Oczywiście otwarcie własnej działalności związanej z bukmacherką to nie jest łatwa sprawa. Musiały zostać podjęte pewne aspekty, które mają zachęcić graczy, tak więc od samego początku w tym biznesie trzeba ruszyć z odpowiednio przygotowaną strategią.

Oferta bukmacherska Betfan proponuje ponad 20 dyscyplin sportowych. Jest to szeroki przekrój tego wszystkiego, co jest rozgrywane na współczesnych arenach sportowych. Oczywiście od najpopularniejszej piłki nożnej, przez tenis, siatkówkę, koszykówkę, aż do sportów zimowych, darta, czy sportów walki. Swoje miejsce znajdą także fani e-sportu, czyli chociażby Counter Strike’a, a także Doty, czy League of Legends – a więc widać do wyboru, do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakłady na rozrywkę

Warto jest zwrócić także uwagę na zakłady dotyczące rozrywki. W Betfan są one bardzo rozbudowane i można obstawić chociażby, kto zostanie przyszły prezydentem USA, czy zakład dotyczący frekwencji w polskich kinach na nowe filmy.

betfan-bonus-na-start

Takie „rozgrywki” mogą przyciągnąć kolejnych graczy – już nie związanych typowo ze sportem, a osoby, które lubią adrenalinę, ale nie znają się na sporcie.

Betfan bez podatku

Nie płacisz podatku od zakładów bukmacherskich, czyli większa wygrana dla każdego.

Betfan to nie tylko kody bonusowe i promocje na start. To również zadbanie o stałych i lojalnych graczy w formie przeróżnych promocji i dodatków. Warte spostrzeżenia jest chociażby bonus Betfan polegający na braku podatku przy obstawianiu kuponów, czyli dodatkowe 14% do wygranej.

Tyle właśnie wynosi w Polsce podatek, który u innych bukmacherów jest opłacany przez nas – grających. Betfan sam opłaca Państwu tę należność, a dzięki temu my możemy zgarniać więcej z obstawianych przez nas meczów. Jedynym warunkiem, aby brać udział w promocji, to co najmniej 2 zdarzenia z kursem minimalnym każdego zakładu równym 1.25, a kurs łączny musi wynieść minimum 2.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

Większe ryzyko, pewny zwrot – czyli gra Liga Mistrzów

Jeśli chodzi o poszczególne akcje, które Betfan organizuje przy okazji danych wydarzeń sportowych, to ciekawie wygląda oferta dotycząca chociażby zakładów podczas spotkań Ligi Mistrzów. Ten bonus w Betfan polega na postawieniu kuponu za dokładnie 999 złotych na co najmniej 3 mecze Ligi Mistrzów z najmniejszym kursem równym 1.5. Jeśli kupon nie wejdzie bukmacher gwarantuje zwrot w wysokości 500 złotych na konto bonusowe.

Jeśli chodzi o warunki obrotu, to są bardzo podobne do wszystkich poprzednich, czyli pięciokrotność z kursem minimalnym całego zakładu 2.0 ( i co najmniej 3 zdarzenia z kursem min. 1.2). Warto jest zaryzykować, ponieważ przy tak wysokim wkładzie w jeden zakład istnieje możliwość wygrania bardzo dużych pieniędzy. Jeśli się nie powiedzie, to otrzymujemy tak naprawdę drugą szansę z kwotą 500 złotych – które także można obrócić przynajmniej do kwoty, która zwróci nam postawiony wcześniej zakład.

Nic więc dziwnego, że taka forma bonusu cieszy się ogromną popularnością.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Codziennie inne promocje, czyli radar na większe wygrane

Kolejnym ciekawym bonusem w Betfan jest codzienna szansa na dodatkowe pieniądze. Wszystko dzięki promocji pod nazwą „Radar365”. Sama nazwa wskazuje, że trwa ona 365 dni, czyli każdego dnia roku. Zwykle w ramach promocji bukmacher oferuje chociażby dodatkowy procent od wygranej, otrzymywanie pewnej kwoty w formie środków bonusowych, czy bezpieczny zakład, czyli gwarancję zwrotu postawionych funduszy w razie niepowodzenia kuponu.

Wszystko znajdziemy w zakładce „Promocje” na stronie bukmachera – wszystko jest przejrzyście opisane i w jednym miejscu. Dzięki temu nic nam nie umknie, a wygrane mogą być tylko wyższe.

Jak widać na powyższych przykładach oferta bukmacherska Betfan, to szereg najważniejszych dyscyplin sportowych z dobrze skrojoną ofertą – odpowiednimi kursami i typami, które zachęcą nawet najbardziej wymagającego gracza.

Dodając do tego fakt, że jest to dopiero początek i można spodziewać się po tym bukmacherze jeszcze więcej, to warto jest się przyglądać tej firmie bliżej, ponieważ za kilka chwil mogą znaleźć się wśród topowych bukmacherów w kraju

blank

100% do 3x777 zł + darmowy zakład