Superbet

Bonusy Superbet - darmowy zakład
33 ratings
Bonus

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Najlepszy bonus

200 zł ekstra za wpłatę

Odbierz kod Odbierz kod
W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, P24, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana, kursy - wysokie, super aplikacja
  • Darmowy zakład: Tak, i to przez cały tydzień!
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł

Od momentu przyznawania licencji przez Ministerstwo Finansów firmom bukmacherskim, cała branża przeszła mocną zmianę, niemal o 180 stopni. Na rynek zaczęło wchodzić coraz więcej i więcej bukmacherów, którzy musieli czymś się wyróżniać spośród innych firm.

I tak – jednym z takich aspektów na pewno są bonusy i promocje. Dzisiaj na tapetę weźmiemy bukmachera, który od niedawna działa w naszym kraju. Przyjrzymy się, jak wyglądają bonusy w Superbet – bo to właśnie o tym bukmacherze powiemy dzisiaj nieco więcej.

Co wiemy o firmie Superbet?

Superbet powstał w Rumunii w 2008 roku, gdzie szybko opanował cały rynek bukmacherski. Sponsoruje wiele dyscyplin sportu – piłkę nożną, kolarstwo, czy koszykówkę. Gdy na własnym podwórku osiągnął niemal wszystko, to rozpoczął również ekspansję w Europie. Do polski trafił w 2017 roku, kiedy to otrzymał licencję na stacjonarne organizowanie zakładów. Od 2020 roku może również funkcjonować online.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bonusy na start

Bukmacher w ostatnim czasie postanowił mocno odświeżyć swoją ofertę startową. Od niedawna bonus powitalny Superbet wygląda o wiele ciekawiej niż w dotychczasowej formie. Wcześniej było to 600 złotych od trzech pierwszych wpłat. Teraz bonusy są o wiele ciekawsze i na pewno wyróżniają Superbet na tle innych bukmacherów. Czas na szczegółowy opis bonusów w Superbet.

1. Darmowy zakład z PPZ

Aby otrzymać pierwszy z nich należy udać się stacjonarnie do punktu bukmachera. Tam wystarczy zapytać pracownika o specjalny kod promocyjny, który będziemy mogli wykorzystać jako pierwszy bonus powitalny Superbet. Żeby go użyć należy jednak założyć konto nie w salonie bukmachera, a online – wypełniając formularz rejestracyjny. Tam, na samym końcu znajdziemy rubrykę „czy posiadasz kod promocyjny z punktu Superbet?”. Wystarczy ją zazanczyć i wpisać odpowiedni kod. Wtedy – przy dokonaniu depozytu lub depozytów na kwotę minimum 50 złotych odblokujemy bonus startowy.

2. Bonus od pierwszego depozytu

Kolejny z bonusów powitalnych Superbet to promocja, którą znajdziemy u niemal każdego bukmachera. Chodzi tutaj o bonus 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie do 200 złotych. Kwota minimalna, którą typerzy mogą otrzymać wynosi 20 złotych.

Otrzymane środki należy oczywiście odpowiednio obrócić, żeby automatycznie znalazły się na naszym koncie depozytowym. Jak tego dokonać? Warunki są tak naprawdę banalne. Potrzebny jest jednokrotny obrót stawką na zakładach systemowych lub AKO. W przypadku grania systemem – każda z sekcji musi mieć minimum 1.5 kurs, a w przypadku kuponów AKO musi to być kurs kuponu przynajmniej 1.80, a także kurs zdarzenia minimum 1.30.

Może i kwota tego bonusu nie powala. Z drugiej jednak strony warunki dotyczące spieniężenia tej promocji są tak niskie, że wręcz trudno jest ich nie spełnić. Właśnie dlatego musimy ten bonus w Superbet zaliczyć na spory plus.

3. Tydzień bez ryzyka

Na sam koniec zostawiliśmy najciekawszy bonus na start. Chodzi mianowicie o tydzień bez ryzyka, czyli promocja, z której typerzy mogą wyciągnąć nawet 3500 złotych w bonusach. Nie ma tutaj żadnej kwoty minimalnej, po wykonaniu odpowiedniego działania każdy gracz może samemu wyliczyć, ile bonusu powitalnego Superbet dostanie.

Wystarczy od łącznej kwoty, za którą obstawialiśmy kupony w danym tygodniu odjąć sumę podatku, który odprowadziliśmy, a także sumę naszych wygranych. Kwotę, która wyjdzie – otrzymamy na konto bonusowe. Żeby wypłacić ten bonus musimy dokonać czterokrotnego obrotu. Kursy i rodzaje kuponów są dokładnie takie same, jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Co oferuje bukmacher dla stałych typerów?

Skoro bonusy powitalne w Superbet stoją na wysokim poziomie, to można domniemywać, że również te dla stałych graczy będą niczego sobie. I rzeczywiście. Potwierdzamy – z nimi jest również dobrze. W stałej ofercie bonusowej dla wytrwałych typerów znajdziemy kilka ciekawych propozycji od bukmachera. Co więcej – dużym plusem jest fakt, że posiada on bonusy Superbet zarówno dla graczy stacjonarnych, jak i online.

Czas na konkrety i wszystkie promocje od firmy Superbet.

1. Super bonus

Zacznijmy może od jednej z ciekawszych promocji, którą znajdziemy tylko w punktach stacjonarnych bukmachera. Dzięki akcji „Super bonus” typerzy mogą liczyć nawet na +150% do ewentualnej wygranej. Jest to promocja skierowana do typerów lubujących obstawianie „taśm”. Z tego względu, że im więcej typów na kuponie, tym szansa na większy dodatkowy procent. Przy 6. Zdarzeniach będzie to +5% i z każdym kolejnym on dodatek rośnie. Przy 15. zdarzeniach będzie to +50%, przy 25. – +100%, aż do 35. pozycji na kuponie i nawet +150%. Brzmi to naprawdę dobrze.

2. Super szansa

Drugi z kolei bonus Superbet, to „Super szansa”. Dzięki niemu nawet przy błędnym wytypowaniu jednego z pojedynków na kuponie mamy szansę na zysk. Chodzi jednak o postawienie jedenastu spotkań z kursem minimalnym 1.30 każde. Gdy tylko jeden z nich okaże się błędny, to bukmacher wypłaci 10% z pozostałych 10. pojedynków. Oznacza to, że gdy u innych bukmacherów moglibyśmy wyrzucić taki kupon do kosza, to w Superbet możemy jeszcze zarobić!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

3. Super live

Jeśli jesteście fanami obstawiania sportów na żywo, to tego typu bonus od Superbet jest właśnie dla was. Bukmacher zdecydował się wprowadzić zakładkę ze specjalnymi, podwyższonymi kursami na najciekawsze spotkania przeróżnych dyscyplin sportowych. Dzięki temu każdy z graczy może wygrywać jeszcze więcej.

4. Super extra

„Super extra” to bonus, który podwyższa nam kursy na spotkania tak zwanych „pewniaków”. Mało kiedy opłaca się obstawiać murowanych faworytów, ponieważ kursy mocno do tego nie zachęcają. Dzięki bonusowi Superbet warto takie spotkania obstawiać. Przy wyborze minimum pięciu zdarzeń z kursem co najmniej 1.10, możemy skorzystać z oferty super extra, dzięki której kurs na jedno ze spotkań będzie sporo wyższy.

5. Super mecz

Na sam koniec pozostał nam „Super mecz”, czyli bonus Superbet, który pozwala na wyższe wygrane, jeśli tylko wybierzemy spotkania właśnie z tej specjalnej zakładki. Bukmacher gwarantuje, że wyższe kursy są dzięki temu, że zrezygnował on z marży, która na tego typu kursach wynosi równe 0%.
Jak widać – zarówno bonusy w Superbet, mocno zachęcają do skorzystania z oferty tego bukmachera. Należy mieć również na uwadze, że istnieją oni od niedawna. Jesteśmy pewni, że z miesiąca na miesiąc oferta będzie udoskonalana, a co za tym idzie – jeszcze ciekawsza.

Bonusy Superbet - darmowy zakład

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Odbierz kod Odbierz kod

Dodaj komentarz