Fortuna

blank
45 ratings
Bonus

300zł darmowy zakład + freebet 30 zł

Najlepszy bonus

Bonus bez depozytu + 300 zł cashback

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, Dotpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana, kursy - wysokie, FortunaTV
  • Darmowy zakład: Bonus bez depozytu (w pkt) + darmowe zakłady bez ryzyka
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Odbierz kod Odbierz kod

Dość niechętnie podchodzimy do korzystania z usług legalnego bukmachera. Legalny bukmacher = niższy zysk.

Ale Legalny bukmacher Fortuna obstawianie meczy oferuje na świetnym europejskim poziomie …

Właśnie takie opinie ma większości z nas. A po co mamy tracić tyle pieniędzy. Bo przecież w skali chociażby miesiąca różnica będzie z pewnością znacząca. Owszem, ale legalni bukmacherzy działają od lat i cały czas mają chętnych na swoją ofertę. Nie inaczej jest z bukmacherem Fortuna.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z oferty naziemnego bukmachera to z pewnością możesz przyznać, że nie jest ona oszałamiająca. To trzeba niestety przyznać. Mimo to bukmacher Fortuna.pl i tak radzi tu sobie dobrze.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Góruje tu oczywiście piłka nożna, ale oprócz niej znajdziemy jeszcze kilkanaście różnych dyscyplin sportowych, które również możemy obstawiać. Będąc w temacie oferty zakładów bukmacherskich należy też wspomnieć, że Fortuna oferuje nie tylko spotkania sportowe.

Oprócz nich znajdziemy także ofertę na wydarzenia specjalne, a także te związane z polityką czy rozrywką. Narzekać zatem nie możemy. Do tego dochodzą zakłady LIVE. A to wielki plus, ponieważ coraz więcej typerów grając przez Internet obstawia mecze właśnie na żywo.

Oferta Fortuny

Co do tej oferty to jest ona szeroka, ale w porównaniu z takimi kolasami jak chociażby Bet365 to oczywiście nie ma porównania. Mimo to chcąc grać u legalnego bukmachera przez Internet ta oferta będzie dla nas doskonała. Co do samej formy zakładów to możemy tu obstawiać zakłady pojedyncze, a także akumulatory (AKO). Zakłady bukmacherskie wiążą się ściśle z kursami, które niestety wyglądają tutaj dość słabo.

Po pierwsze Fortuna faktycznie rozpieszcza swoich klientów pod tym względem. A przecież to jest bardzo istotne dla wielu graczy, którzy przed obstawienie spotkania wcześniej porównują, który bukmacher daje najlepszy kurs.

Po drugie – musimy pamiętać tu także o 12% podatku, który jest nieodłączną częścią legalnego bukmachera, którym jest przecież Fortuna. To sprawia, że nasze wygrane na czysto nie są tak wysokie jak w przypadku innych bukmacherów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Co więcej, przy większych wygranych liczonych już w tysiącach musimy uiścić kolejny podatek, tym razem w wysokości 10%.

Opinia o Fortunie

Czy zatem zakłady bukmacherskie w Fortunie są opłacalne i warte naszej uwagi? Jak wszystko ma to swoje plusy i minusy. Niezwykle ważne jest zaufanie do bukmachera, a Fortuna działa na rynku już dobre kilkanaście lat. Stąd też nawet owe potrącenia od naszych zakładów bukmacherskich nie sprawiają, że klientów tego bukmachera jest mniej. Wręcz przeciwnie.

Dodatkowo biorąc pod uwagę, że bukmacher chce i faktycznie rozwija się z roku na rok to możemy się z pewnością spodziewać coraz lepszej oferty. A ta powinna nam wynagrodzić niskie kursy (choć i tak nie należą one do najniższych).

blank

300zł darmowy zakład + freebet 30 zł