LVBET

lvbet-logo
43 ratings
Bonus

100% do 3000 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

20 zł bez depozytu za rejestrację!

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Dotpay, Tpay, Skrill, Przelewy24
  • Oferta bukmacherska: Solidna, ale bez fajerwerków
  • Darmowy zakład: Tak. Za rejestrację 20 zł
  • Minimalny depozyt: Od 10 zł
Odbierz kod Odbierz kod

Nic nie daje tak dużej reklamy jak budowanie napięcia przed otworzeniem swoim usług. Taką taktykę z pewnością stosuje nowy bukmacher na polskim rynku – LVBET. Wielu użytkowników chcąc zarejestrować się u nowego bukmachera najpierw szuka o nim opinii i często na ich podstawie decyduje się na rejestrację u danego bukmachera. Do dziś nie wiadomo jak będzie to wyglądało w przypadku LVBET.

A to głównie dlatego, że mówi się o tym bukmacherze naprawdę sporo, ale opinii osób, które miały możliwość skorzystania z jego oferty jest naprawdę mało. A właściwie należy powiedzieć tu, że nie ma ich wcale.

Jedynie na stronach trzecich znajdziemy nieco obszerniejsze informacje na temat tego bukmachera. Dla typerów ważne są zakłady bukmacherskie w LVBET. Mówimy tutaj głównie o ofercie zakładów, ale również kursach. Na szczęście na ten temat możemy się wypowiedzieć, ponieważ są już pierwsze osoby, które miały możliwość skorzystania z usług tego bukmachera.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jego oferta jest oceniana na dosyć przystępną. Jak wiadomo większości typerów gra piłkę nożną, która jest i tutaj dostępna. Do tego mamy inne równie popularne zakłady bukmacherskie na takie dyscypliny sportowe jak siatkówka czy koszykówka.

 

Oferta na dziś LVBET

Porównując kursy gracze byli tu pozytywnie zaskoczeni. Są one naprawdę bardzo konkurencyjne.

Warto przecież przypomnieć, że ten nowy bukmacher na polskim rynku to legalny bukmacher. A u takich właśnie bukmacherów kursy nie zawsze należały do mocnych stron. Jednak nie w przypadku tego polskiego legalnego bukmachera. Tutaj możemy liczyć na jeden z wyższych kursów porównując je z niemal wszystkim bukmacherami. Czym jednak były zakłady bukmacherskie bez promocji i bonusów powitalnych?

 

Promocje w LV BET

Również mają należeć do jednych z najlepszych na rynku. To także dobry prognostyk. Teraz możemy skorzystać z promocji 100% za pierwszą wpłatę jednak myślę że to dopiero początek akcji promocyjnych …

Jak możemy zatem w skrócie ocenić zakłady bukmacherskie w LVBET? Z pewnością jest to trudne.

blank

Po pierwsze cały czas mówimy tu tylko o przemyśleniach niewielkiej grupy osób, która miała tą możliwość, by korzystać z oferty bukmachera. Czytając jednak te wszystkie artykuły możemy być dobrej myśli. Jedno jest pewne – warto założyć konto u tego bukmachera (tutaj piszemy o tym więcej: https://www.obstawianie.net/nowy-bukmacher.html).

Pomijając już bonusy i promocje, które czekają nas tutaj już od momentu rejestracji konta to mamy tu do czynienia z dość ciekawą ofertą zakładów bukmacherskich i przede wszystkimi wysokimi kursami. To właśnie tym kierują się typerzy decydując się na grę u danego bukmachera.

W przypadku LVBET warto być ”konikiem doświadczalnym” i wypróbować od razu ich oferty zaraz po otwarciu ich strony internetowej. W końcu czego nam trzeba więcej oprócz szerokiej oferty zakładów bukmacherskich i wysokich kursów?

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

Aplikacja bukmacherska LVBET

Oglądaj pojedynki w necie
Z wykorzystaniem wizualizacji na żywo wszelkich zdarzeń sportowych możesz znajdować się jeszcze bliżej gry.

Bezzwłoczne wpłaty i co więcej wypłaty
Za pośrednictwem Rapid pay Twoje finanse trafią na konto bankowe i w 10 minut.

Łatwość plus ergonomia
Typowanie on line w żadnym razie nie było tak bardzo łatwe. Skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET w dowolnym miejscu i czasie.

JAK POBRAĆ APLIKACJĘ?

Niestety z powodów zastrzeżeń Google, rzeczona apka LVBET nie jest osiągalna w centrum Google Play.

By zainstalować ową nową apkę:
POZWÓL NA INSTALOWANIE NINIEJSZEJ APLIKACJI Z POZOSTAŁYCH ŹRÓDEŁ ANIŻELI SKLEP GOOGLE

Wniknij w konfigurację komórki, wybierz opcję zabezpieczenia/bezpieczeństwo a także zezwól na instalowanie apki ze źródeł innych niźli Sklep Google Play.

W zależności od Twojej edycji systemu Android prawdopodobne, że będziesz musiał otworzyć nadto fragment „ustawienia dodatkowe” albo „więcej” żeby obejrzeć zabezpieczenia.

lvbet-logo

100% do 3000 zł + freebet 20 zł