LVBET

lvbet-logo
43 ratings
Bonus

100% do 3000 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

20 zł bez depozytu za rejestrację!

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Dotpay, Tpay, Skrill, Przelewy24
  • Oferta bukmacherska: Solidna, ale bez fajerwerków
  • Darmowy zakład: Tak. Za rejestrację 20 zł
  • Minimalny depozyt: Od 10 zł
Odbierz bonus Odbierz bonus

Nic nie daje tak dużej reklamy jak budowanie napięcia przed otworzeniem swoim usług. Taką taktykę z pewnością stosuje nowy bukmacher na polskim rynku – LVBET. Wielu użytkowników chcąc zarejestrować się u nowego bukmachera najpierw szuka o nim opinii i często na ich podstawie decyduje się na rejestrację u danego bukmachera. Do dziś nie wiadomo jak będzie to wyglądało w przypadku LVBET.

A to głównie dlatego, że mówi się o tym bukmacherze naprawdę sporo, ale opinii osób, które miały możliwość skorzystania z jego oferty jest naprawdę mało. A właściwie należy powiedzieć tu, że nie ma ich wcale.

Jedynie na stronach trzecich znajdziemy nieco obszerniejsze informacje na temat tego bukmachera. Dla typerów ważne są zakłady bukmacherskie w LVBET. Mówimy tutaj głównie o ofercie zakładów, ale również kursach. Na szczęście na ten temat możemy się wypowiedzieć, ponieważ są już pierwsze osoby, które miały możliwość skorzystania z usług tego bukmachera.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Jego oferta jest oceniana na dosyć przystępną. Jak wiadomo większości typerów gra piłkę nożną, która jest i tutaj dostępna. Do tego mamy inne równie popularne zakłady bukmacherskie na takie dyscypliny sportowe jak siatkówka czy koszykówka.

 

Opinia o LV BET

Porównując kursy gracze byli tu pozytywnie zaskoczeni. Są one naprawdę bardzo konkurencyjne.

Warto przecież przypomnieć, że ten nowy bukmacher na polskim rynku to legalny bukmacher. A u takich właśnie bukmacherów kursy nie zawsze należały do mocnych stron. Jednak nie w przypadku tego polskiego legalnego bukmachera. Tutaj możemy liczyć na jeden z wyższych kursów porównując je z niemal wszystkim bukmacherami. Czym jednak były zakłady bukmacherskie bez promocji i bonusów powitalnych?

 

Promocje w LV BET

Również mają należeć do jednych z najlepszych na rynku. To także dobry prognostyk. Teraz możemy skorzystać z promocji 100% za pierwszą wpłatę jednak myślę że to dopiero początek akcji promocyjnych …

Jak możemy zatem w skrócie ocenić zakłady bukmacherskie w LVBET? Z pewnością jest to trudne.

Po pierwsze cały czas mówimy tu tylko o przemyśleniach niewielkiej grupy osób, która miała tą możliwość, by korzystać z oferty bukmachera. Czytając jednak te wszystkie artykuły możemy być dobrej myśli. Jedno jest pewne – warto założyć konto u tego bukmachera (tutaj piszemy o tym więcej: https://www.obstawianie.net/nowy-bukmacher.html).

Pomijając już bonusy i promocje, które czekają nas tutaj już od momentu rejestracji konta to mamy tu do czynienia z dość ciekawą ofertą zakładów bukmacherskich i przede wszystkimi wysokimi kursami. To właśnie tym kierują się typerzy decydując się na grę u danego bukmachera.

W przypadku LVBET warto być ”konikiem doświadczalnym” i wypróbować od razu ich oferty zaraz po otwarciu ich strony internetowej. W końcu czego nam trzeba więcej oprócz szerokiej oferty zakładów bukmacherskich i wysokich kursów?

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

 

Aplikacja bukmacherska LVBET

Oglądaj pojedynki w necie
Z wykorzystaniem wizualizacji na żywo wszelkich zdarzeń sportowych możesz znajdować się jeszcze bliżej gry.

Bezzwłoczne wpłaty i co więcej wypłaty
Za pośrednictwem Rapid pay Twoje finanse trafią na konto bankowe i w 10 minut.

Łatwość plus ergonomia
Typowanie on line w żadnym razie nie było tak bardzo łatwe. Skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET w dowolnym miejscu i czasie.

JAK POBRAĆ APLIKACJĘ?

Niestety z powodów zastrzeżeń Google, rzeczona apka LVBET nie jest osiągalna w centrum Google Play.

By zainstalować ową nową apkę:
POZWÓL NA INSTALOWANIE NINIEJSZEJ APLIKACJI Z POZOSTAŁYCH ŹRÓDEŁ ANIŻELI SKLEP GOOGLE

Wniknij w konfigurację komórki, wybierz opcję zabezpieczenia/bezpieczeństwo a także zezwól na instalowanie apki ze źródeł innych niźli Sklep Google Play.

W zależności od Twojej edycji systemu Android prawdopodobne, że będziesz musiał otworzyć nadto fragment „ustawienia dodatkowe” albo „więcej” żeby obejrzeć zabezpieczenia.

lvbet-logo

100% do 3000 zł + freebet 20 zł