LVBET

lvbet-logo
43 ratings
Bonus

Do 2000 zł za wpłaty + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

20 zł bez depozytu za rejestrację!

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Dotpay, Tpay, Skrill, Przelewy24
  • Oferta bukmacherska: Solidna, ale bez fajerwerków
  • Darmowy zakład: Tak. Za rejestrację 20 zł
  • Minimalny depozyt: Od 10 zł
Odbierz kod Odbierz kod

Nic nie daje tak dużej reklamy jak budowanie napięcia przed otworzeniem swoich usług. Taką taktykę z pewnością stosuje nowy bukmacher na polskim rynku – LVBET. Wielu użytkowników chcąc zarejestrować się u nowego bukmachera, najpierw szuka o nim opinii i często na ich podstawie decyduje się na rejestrację u danego bukmachera. Do dziś nie wiadomo, jak będzie to wyglądało w przypadku LVBET.

LVBET – Nowy Gracz na Rynku Bukmacherskim

A to głównie dlatego, że mówi się o tym bukmacherze naprawdę sporo, ale opinii osób, które miały możliwość skorzystania z jego oferty, jest naprawdę mało. A właściwie należy powiedzieć, że nie ma ich wcale.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jedynie na stronach trzecich znajdziemy nieco obszerniejsze informacje na temat tego bukmachera. Dla typerów ważne są zakłady bukmacherskie w LVBET. Mówimy tutaj głównie o ofercie zakładów, ale również kursach. Na szczęście na ten temat możemy się wypowiedzieć, ponieważ są już pierwsze osoby, które miały możliwość skorzystania z usług tego bukmachera.

Oferta na Dziś w LVBET

Jego oferta jest oceniana jako dosyć przystępna. Jak wiadomo, większość typerów obstawia piłkę nożną, która jest dostępna także tutaj. Oprócz tego, mamy inne równie popularne zakłady bukmacherskie na takie dyscypliny sportowe jak siatkówka czy koszykówka.

Porównując kursy, gracze byli tu pozytywnie zaskoczeni. Są one naprawdę bardzo konkurencyjne. Warto przypomnieć, że ten nowy bukmacher na polskim rynku to legalny bukmacher. A u takich właśnie bukmacherów kursy nie zawsze należały do mocnych stron. Jednak nie w przypadku tego polskiego legalnego bukmachera. Tutaj możemy liczyć na jeden z wyższych kursów w porównaniu z niemal wszystkimi bukmacherami. Czym jednak byłyby zakłady bukmacherskie bez promocji i bonusów powitalnych?

Promocje w LVBET

Również promocje w LVBET mają należeć do jednych z najlepszych na rynku. To także dobry prognostyk. Teraz możemy skorzystać z promocji 100% za pierwszą wpłatę, ale myślę, że to dopiero początek akcji promocyjnych…

Jak możemy zatem w skrócie ocenić zakłady bukmacherskie w LVBET? Z pewnością jest to trudne.

Po pierwsze, cały czas mówimy tu tylko o przemyśleniach niewielkiej grupy osób, która miała tą możliwość, by korzystać z oferty bukmachera. Czytając jednak wszystkie te artykuły, możemy być dobrej myśli. Jedno jest pewne – warto założyć konto u tego bukmachera.

Pomijając już bonusy i promocje, które czekają nas tutaj już od momentu rejestracji konta, mamy tu do czynienia z dość ciekawą ofertą zakładów bukmacherskich i przede wszystkim wysokimi kursami. To właśnie tym kierują się typerzy, decydując się na grę u danego bukmachera.

Aplikacja Bukmacherska LVBET

Oglądaj pojedynki online. Z wykorzystaniem wizualizacji na żywo wszelkich zdarzeń sportowych możesz być jeszcze bliżej gry.

Bezzwłoczne wpłaty i co więcej – wypłaty. Za pośrednictwem Rapid Pay Twoje finanse trafią na konto bankowe w ciągu 10 minut.

Łatwość i ergonomia. Typowanie online jeszcze nigdy nie było tak proste. Skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET w dowolnym miejscu i czasie.

Jak Pobrać Aplikację?

Niestety, z powodów zastrzeżeń Google, rzeczona aplikacja LVBET nie jest dostępna w centrum Google Play.

Aby zainstalować ową nową aplikację:

  1. Pozwól na instalowanie tej aplikacji z pozostałych źródeł, niż Sklep Google Play.
  2. Wejdź w konfigurację komórki, wybierz opcję zabezpieczenia/bezpieczeństwo, a także zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Google Play.
  3. W zależności od Twojej edycji systemu Android, możliwe, że będziesz musiał otworzyć fragment „ustawienia dodatkowe” lub „więcej”, aby obejrzeć zabezpieczenia.

LVBET to nowy gracz na rynku bukmacherskim w Polsce, który oferuje wysokie kursy i atrakcyjne promocje. Jeśli jesteś fanem zakładów bukmacherskich, warto zarejestrować się u tego bukmachera i wypróbować jego ofertę już teraz. Nie zapomnij także o aplikacji mobilnej LVBET, która umożliwia typowanie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

lvbet-logo

Do 2000 zł za wpłaty + freebet 20 zł