Typ na Fenerbahce – Olympiakos

Pierwszy mecz między Fenerbahce a Olympiakosem dostarczył całej gamy emocji, jak na prawdziwe europejskie starcie przystało. Chociaż Olympiakos wyszedł na prowadzenie 3:0, Fenerbahce pokazało charakter i zdołało zmniejszyć straty, doprowadzając do rezultatu 3:2. To nie pozostawia żadnych wątpliwości co do intensywności rewanżu.

W analizie kursów bukmacherskich widać pewne tendencje. Fenerbahce, choć przegrało pierwsze starcie, jest faworytem do awansu z kursami w okolicach 1.86, co wskazuje na zaufanie, jakie stawia się drużynie grającej u siebie. Mimo że Olympiakos ma niewielką przewagę, jego kurs na awans wynosi 1.88, co sugeruje, że bukmacherzy widzą tę rywalizację jako bardzo wyrównaną.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obie drużyny strzelające gole wydają się być praktycznie pewne, biorąc pod uwagę ich dotychczasową skuteczność oraz charakter meczu. Warto zauważyć, że w 7 z ostatnich 10 meczów, w których Olympiakos grał na wyjeździe, obie drużyny znalazły drogę do siatki, co czyni kurs na ten zakład atrakcyjnym.

Jeśli chodzi o liczbę goli w pierwszej połowie, ryzyko typowania na więcej niż 1,5 bramki wydaje się uzasadnione. Obie drużyny w poprzednim spotkaniu pokazały, że potrafią być groźne już od pierwszych minut, co sprawia, że kurs na ten zakład jest dosyć kuszący.

Biorąc pod uwagę bilans spotkań między tymi drużynami oraz ich obecną formę, można się spodziewać, że rewanż będzie równie emocjonujący jak pierwsze starcie. Mecz w Stambule zapowiada się na prawdziwe widowisko, a faworytem do wygranej według bukmacherów pozostaje Fenerbahce. Ostateczny wynik będzie jednak zależał od tego, jak obie drużyny poradzą sobie ze stresem i presją tego decydującego starcia.

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje