Symulacja Mistrzostw Europy 2024 według AI czyli sztuczną inteligencję

<strong>Po dokładnym poznaniu grup na Euro 2024 przygotowaliśmy symulację w oparciu o AI czyli sztuczną inteligencję, która pozwala zobaczyć, jak mogą wyglądać poszczególne grupy oraz późniejsza faza pucharowa, aż po sam wielki finał. Przeanalizowaliśmy zmagania w poszczególnych grupach i potencjalne zespoły, które mogą z nich wyjść.

Następnie opracowaliśmy drabinkę turniejową Euro 2024 w fazie pucharowej, co pozwoliło na stworzenie symulacji Euro 2024. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, jak potencjalnie mogą wyglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Niemczech.

 

Grupa A

W grupie A sytuacja wydaje się dość klarowna. Głównym faworytem do zwycięstwa w tej grupie jest gospodarz, czyli reprezentacja Niemiec. Rywalizacja o drugie miejsce zapowiada się interesująco, gdyż udział wezmą 3 równorzędne ekipy: Szwajcaria, Szkocja oraz Węgry. Walka o awans będzie niezwykle zacięta, ale wydaje się, że Szwajcarzy lub Węgrzy mają największe szanse. Możemy być świadkami niespodzianki, jeśli Szwajcarzy nie zdołają awansować po fazie grupowej Euro 2024.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Awans z grupy A:

3. miejsce:

Grupa B

Grupa B, określana jako „grupa śmierci”, przyniesie już na etapie grupowym wiele emocji. Faworyzowanej drużynie grozi eliminacja, ponieważ wezmą w niej udział Hiszpania, Włochy, Chorwacja oraz Albania. Wydaje się, że Albania będzie pożegnana na starcie, a o awans będą walczyć 3 zespoły. Mocna rewelacja może nastąpić, gdy Hiszpanie zajmą trzecie miejsce w grupie i będą liczyć na awans z miejsca trzeciego. Zwycięstwo powędruje do Włoch, drugie miejsce zajmie Chorwacja, a Hiszpanie uplasują się na 3. pozycji.

Awans z grupy B:

3. miejsce:

Grupa C

W grupie C sytuacja wydaje się jasna, gdyż faworytem do zwycięstwa jest Anglia, posiadająca najmocniejszy skład. Walka o drugie miejsce rozegra się między Danią i Serbią. Słowenia może zająć ostatnie miejsce, nie zdobywając punktu w grupie. Serbowie zanotowali postęp w ostatnim czasie i potrafią rywalizować z Danią. Niemniej jednak widzę Danię na drugiej pozycji w grupie, awansującą do fazy pucharowej.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Awans z grupy C:

3. miejsce:

Grupa D

W grupie D, potencjalnie polskiej, zobaczymy dwie silne reprezentacje: Francję i Holandię. Oprócz nich wystąpią nieprzewidywalna Austria oraz ewentualnie Polacy, jeśli przejdą do turnieju przez baraże. Nawet jeśli Polacy awansują, to nie będą mieć szans w tej grupie. Pomimo postępu Austrii, Francja i Holandia są zdecydowanie zbyt silne. Francja zdobędzie pierwsze miejsce, a Holandia zajmie drugą pozycję.

Awans z grupy D:

3. miejsce:

Grupa E

W grupie E sytuacja jest najprostsza. Belgia trafiła do stosunkowo słabej grupy i mimo pewnych trudności na wielkich turniejach powinna ją wygrać. Walka o drugie miejsce rozegra się między Rumunią, Słowacją oraz zwycięzcą baraży z grupy B. Warto zauważyć, że Rumunii może być w stanie zaskoczyć, zajmując drugą pozycję i awansując do fazy pucharowej.

Awans z grupy E:

3. miejsce:

Grupa F

W grupie F spotkamy jedną silną drużynę oraz dwóch outsiderów + reprezentację z baraży. Portugalia jest znanym uczestnikiem udanych występów na wielkich imprezach. Mając silny skład, prawdopodobnie wygra grupę, być może nawet z kompletem punktów. Co do dalszych miejsc – drużyna z baraży nie ma szans, a Turcja, będąca czarnym koniem Euro 2021, nie sprosta oczekiwaniom. Zdecydowanie Czechy zajmą drugą pozycję, mając szansę na awans do fazy pucharowej.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Awans z grupy F:

3. miejsce:

Symulacja fazy pucharowej Euro 2024

Po analizie grup przechodzimy do symulacji fazy pucharowej Euro 2024. Rozpoczynamy od 1/8 finału, gdzie zmierzy się 16 drużyn.

1/8 finału Euro 2024:

 • Włochy 2:1 Austria
 • Niemcy 3:1 Serbia
 • Portugalia 1:1 Hiszpania (awans Hiszpanii po rzutach karnych 4:5)
 • Holandia 3:0 Rumunia
 • Belgia 1:2 Szwajcaria
 • Francja 3:1 Czechy
 • Anglia 3:0 Słowacja
 • Węgry 1:1 Chorwacja (po dogrywce 1:2 Chorwacja)

W 1/8 finału, gdy drużyny nie są jeszcze zmęczone, nie przewidujemy wielu niespodzianek. Jedynie Belgia przegra z Szwajcarią, która zawsze prezentuje solidny poziom na wielkich turniejach, podczas gdy Belgia często ma problemy na Euro i Mistrzostwach Świata. Dodatkowo emocjonujące będzie spotkanie, w którym Hiszpania pokona Portugalię po rzutach karnych po dobrej grze obu drużyn.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

1/4 finału Euro 2024:

 • Niemcy 3:2 Włochy
 • Hiszpania 1:0 Holandia
 • Szwajcaria 0:2 Francja
 • Anglia 1:1 Chorwacja (po rzutach karnych 4:3 Anglia)

Najbardziej emocjonującym meczem 1/4 finału będzie starcie między Niemcami a Włochami. Tym razem Włosi nie obronią tytułu, odpadając z turnieju po starciu z Niemcami. Hiszpanie natomiast po nudnym meczu wygrają 1:0. Szwajcarzy nie sprostają Francji, a Anglia pokona Chorwację po rzutach karnych.

półfinał Euro 2024:

 • Niemcy 1:0 Hiszpania
 • Francja 2:2 Anglia (po dogrywce 3:2 Francja)

W półfinale Hiszpanie ulegną Niemcom po słabym meczu, nie strzelając ani jednego gola. Mimo zamkniętego meczu, Niemcy zapewnią sobie awans do wielkiego finału.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

finał Euro 2024:

W wielkim finale Niemcy, grając przed własną publicznością, nie sprostają Francji. Trójkolorowi prowadzą 2:0 już do przerwy, a następnie zdobywają 3 kolejne bramki szybkimi kontratakami. Niemcy zdobędą honorową bramkę pod koniec meczu.

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje

Promocje EURO 2024

400 zł za gola

Kod promocji: VIPKOD
 za wpłatę 200 zł bez ryzyka 3500 zł freebet 55 zł
close-link

Zakładasz konto 
i dostajesz 20zł

lvbet-logo
Do tego 2000 zł za wpłatę i obstawianie bez podatku
Zapisz się i odbierz 20zł
Promocja na EURO2024: Liga Fantasy i 100 000zł!
close-link
Click Me