Obstawianie ligi mistrzów

Obstawianie ligi mistrzów UEFA od zawsze były bardzo popularne wśród graczy. Jednak nie są one takie proste (te mecze) do obstawiania jak się powszechnie wszystkim wydaje. Wiadomo fajnie jest typować coś co lubimy oglądać (zwłaszcza jak poziom jest wysoki praktycznie wszystkich pojedynków) ale Liga Mistrzów akurat to ciężki kawałek chleba 😉

Ja obstawiając mecze w Lidze mistrzów skupiam się w zasadzie tylko na faworytach (pewniakach 0 z których tworzę kombinację kilku spotkań.

Bo obstawianie ligi mistrzów i drużyn o podobnym potencjale i nazwijmy ich średniakami w LM to rzecz dosyć trudna dal zwykłego typera który raczej typuje rekreacyjnie aniżeli jest to jego sposób na zarabianie pieniędzy online.

Jak co sezon tak i w tym sezonie grupa pewniaków jest niezmienna – dlatego jak obstawiać ligę mistrzów nie powinno sprawiać nam trudności – oprócz Bayernu czy Barcelony no i Realu Madryt ciężko wskazać którąś z drużyn która może wygrać Ligę Mistrzów w tym sezonie.

Natomiast w tym sezonie w Lidze Mistrzów będziemy mieć po 20 latach Mistrza Polski w piłce nożnej co osobiście mnie bardzo dziwi. Bo oprócz szczęścia to nasz Mistrz za wiele nie ma atutów by coś zdziałać w grupie.

Typy na ligę mistrzów przeniesione na -> typy na Ligę Mistrzów

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ciekawe informacje