Obstawianie Clout MMA czas zacząć!

Gala Clout MMA 2 odbędzie się już nie długo, a wszystkie szczegóły oraz ofertę na to wydarzenie znajdziesz jedynie na stronie eFortuna.pl. W tym artykule przyjrzymy się trzem kluczowym pojedynkom tej imprezy i postaramy się dostarczyć typy na zwycięzców.

Marcin Najman vs. Piotr Lizakowski

Na karcie walk Clout MMA 2 nie mogło zabraknąć Marcin Najman, nazywanego „Cesarem” polskich freak fightów. Tym razem stanie on naprzeciwko wymagającego rywala, Piotra Lizakowskiego. Lizak, popularny w kręgach freak fightów, zwyciężył swoje pierwsze starcie przeciwko Dominikowi Skowyrze. W naszej analizie wskazujemy na Lizakowskiego jako potencjalnego zwycięzcę tego pojedynku.

Ostatnio Marcin Najman miał swoje chwile, ale różnica w szybkości i umiejętności może teraz zadecydować o wyniku. Jedynym atutem Najmana wydaje się być jego waga, jednak jego walki z Pawłem Jóźwiakiem pokazały wiele jego słabości.

Ważnym aspektem dla typujących jest fakt, że to starcie odbędzie się w formule MMA, choć jest mało prawdopodobne, że Najman zdoła sprowadzić Lizakowskiego na dół. Nasza prognoza wskazuje na zwycięstwo Lizakowskiego, który najprawdopodobniej zdobędzie przewagę punktową nad swoim starszym rywalem.

Typ: Piotr „Lizak” Lizakowski wygra walkę – 1.47

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

 

Jerome Le Banner vs. Dawid „Crazy” Załęcki

Niezwykłe emocje dostarczył kibicom Roman Szymański w swoim ostatnim pojedynku, chociaż ostatecznie przegrał z Valeriu Mirceą. To jedna z najlepszych walk, jakie mieliśmy okazję oglądać na galach KSW.

Francuski zawodnik Jerome Le Banner, dwukrotny wicemistrz K-1 World GP i dziesięciokrotny uczestnik finałów K-1, teraz zmierzy się z polskim wojownikiem, Dawidem „Crazy” Załęckim. Załęcki doskonale zaprezentował się w swoich poprzednich walkach freak fightów, ale doświadczenie Le Bannera może być nie do przeskoczenia.

Rozważając fakt, że obaj zawodnicy mają mocne szczęki, wynik tej walki może zależeć od decyzji sędziów. Ze względu na lata doświadczeń w K-1 oraz wysokie umiejętności, typujemy Le Bannera jako potencjalnego zwycięzcę. Jednakże to jedno z najbardziej fascynujących starć na całej karcie walk.

Typ: Jerome Le Banner wygra walkę – 1.50

 

Denis Labryga vs. Kamil Minda

W starciu, którego nie można przegapić, Denis Labryga stanie naprzeciwko Kamila Mindy. Obaj zawodnicy nie oszczędzali się podczas wywiadów i konferencji prasowych, co zapowiada gorącą atmosferę od samego początku. Denis Labryga jest faworytem tego pojedynku, dzięki swojej imponującej karierze w freak fightach oraz walkach na gołe pięści.

Jego przeciwnik, Kamil Minda, to doświadczony zawodnik MMA, który stawił czoła 12 rywalom na zawodowym ringu i ma na swoim koncie bilans 8 zwycięstw i 4 porażki. W tej walce każde uderzenie może zadecydować o wyniku, biorąc pod uwagę zdolności Mindy do nokautowania rywali. W walce MMA Minda byłby zdecydowanym faworytem, ale w formule K-1 premiowanej na tej gali, Denis Labryga wydaje się mieć przewagę.

Typ: Denis Labryga wygra walkę – 1.47

Fortuna

600zł darmowy zakład + freebet 30 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

 

Jak obstawiać Clout MMA?

Mariusz „Super Mario” Sobczak – Błażej „Skrzypas” Skrzypek – TYP: 2
Albert „Dragon” Sosnowski – Remi Gruchała – TYP: 1
Katarzyna „Laluna” Alexander – Agnieszka Bobek – TYP: 1
Konrad Karwat – Krzysztof „Fericze” Ferenc – TYP: 1
Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – TYP: 2
Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – TYP: 2

Jerome Le Banner – Dawid „Crazy” Załęcki – TYP: 1
Denis Labryga – Kamil Minda – TYP: 1
Marcin „El Testosteron” Najman – Adrian Cios – TYP: 2
Daniel Omielańczuk – Denis „BadBoy” Załęcki – TYP: 1

 

Jeśli interesuje cię obstawianie na Clout MMA 2, wszystkie kursy znajdziesz na stronie www.efortuna.pl. Żaden inny bukmacher w Polsce nie oferuje tak szerokiej oferty na to wydarzenie.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

betfan-bonus-na-start

Ciekawe informacje