NiespoZakład czyli obstawianie w Fortunie w Święta


Już niedługo w magiczny świat świąt wszedł Fortuna, obdarowując graczy niezwykłymi NiespoZakładami! Od 6 do 10 grudnia czeka na wszystkich zalogowanych użytkowników niezwykła szansa na odkrycie skrzynek pełnych przyjemnych niespodzianek na www.efortuna.pl.

Czego można się spodziewać?

Wyjątkowych i łatwych do zdobycia bonusów! Jednak pamiętaj, aktywacja prezentów musi nastąpić w ciągu dwóch godzin od ich odkrycia, a potem równie szybko – w ciągu kolejnych dwóch godzin – postawienie kuponu według sugestii z otrzymanego podarunku.

Codzienne Otwieranie Skrzynek

NiespoZakładów to codzienna gratka dla graczy, którzy zalogują się od 00:00 do 23:59 i klikną w magiczną skrzynkę pełną niespodzianek! Ale uwaga, nagrody nie są gwarantowane każdego dnia, więc ekscytująca niespodzianka czeka w zależności od chwilowej przeznaczenia Fortuny.

Szczegółowe Warunki Udziału

Nieco sprytu wymaga sytuacja, gdy gracz otworzy skrzynkę przed północą i chce czerpać radość z jej zawartości po zmianie daty. Wtedy pozostaje mu wylogowanie się i ponowne zalogowanie.

Sprawdź więcej szczegółów na stronie promocyjnej: Fortuna – NiespoZakład

Podsumowanie

Fortuna znów przygotowuje coś wyjątkowego na zbliżające się święta, rzucając wyzwanie i kusząc graczy NiespoZakładami. Pamiętaj, każdy dzień kryje w sobie tajemnicę – wystarczy tylko zalogować się i odkryć, co tym razem ukryła w swoich magicznych skrzynkach!

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje