Astronauta w Stolicy: Superbet Świętuje Superpełnię

Superbet, jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w branży, przygotował kosmiczne atrakcje na cześć piątkowej superpełni Księżyca. W kampanii marketingowej, która zdobyła ogromne uznanie, nie zabrakło nawet astronauty na ulicach Warszawy. Odkryjmy, co Superbet ma do zaoferowania w związku z tym wyjątkowym wydarzeniem.

Superbet – Kosmiczne Promocje

Marce Superbet zależało na stworzeniu czegoś niezwykłego dla swoich klientów w związku z ostatnią w tym roku superpełnią Księżyca. Przez cały tydzień przed tą wyjątkową nocą, gracze mogą skorzystać z licznych promocji.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Jedną z nich jest możliwość zdobycia dodatkowego Freebeta za Superprzewagę w piłkarskiej ekstraklasie. Jak to działa? Wystarczy postawić zakład o wartości min. 20 złotych, zawierający trzy zdarzenia 1 x 2 na mecze Ekstraklasy. Jeśli w którymś z tych meczów pojawi się Superprzewaga, otrzymasz Freebeta o wartości 10 PLN.

Ale to nie wszystko. Nowi gracze mogą cieszyć się jeszcze bardziej hojnym prezentem – bonusem powitalnym, który może sięgnąć aż 3754 złotych.

Superprzewaga – Kosmiczne Możliwości

Superprzewaga to funkcjonalność, która daje graczom niesamowite możliwości. W przypadku zakładów na mecze Ekstraklasy, Superbet rozlicza kupony jako wygrane już wtedy, gdy drużyna prowadzi przewagą dwóch bramek, niezależnie od końcowego rezultatu. To oznacza, że nawet jeśli wybrana drużyna przegra mecz, gracze Superbet mogą świętować wygraną.

Dyrektor marketingu Superbet, Katarzyna Gawlik, wyjaśnia: „Superprzewaga daje graczom kosmiczne możliwości, stąd połączenie jej z naszą kampanią księżycową. Rozliczamy kupony jako wygrane już przy dwubramkowej przewadze, niezależnie od końcowego rezultatu. To oznacza, że nawet w przypadku takich sytuacji jak mecz naszej reprezentacji z Mołdawią, kiedy prowadziliśmy 2:0, aby ostatecznie przegrać 2:3, nasi klienci, którzy postawili na Polskę, mogli świętować wygraną.”

Astronauta na Ulicach Warszawy

Aby dodatkowo podkreślić wyjątkowość superpełni Księżyca, Superbet postanowił wysłać astronautę na ulice Warszawy. Ten niezwykły spacerowicz, wyposażony w zdjęcie Księżyca, zaskakiwał przechodniów pytając o kierunek, którym powinien podążać, by dotrzeć na Księżyc. Okazało się, że to nie kto inny, jak Sławomir Peszko, były reprezentant Polski w piłce nożnej, który wcielił się w tę rolę.

Superbet

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Bardzo dobry bukmacher. Ma mecze na żywo, fajną promocję powitalną, mnóstwo promocji i konkursów i bardzo wysokie kursy bukmacherskie.

 

Podsumowując, Superbet przygotował prawdziwą galaktykę atrakcji dla swoich klientów z okazji piątkowej superpełni Księżyca. Kosmiczne promocje, takie jak Freebet za Superprzewagę i hojny bonus powitalny, czekają na wszystkich miłośników zakładów sportowych. Dołącz do Superbet i weź udział w tej kosmicznej przygodzie!

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje