Poznaj darmowy zakład Fortuny

Na czym polega darmowy zakład u buka on line wie chyba każdy typujący pojedynki.
W Fortunie na przykład… Potencjalni użytkownicy uzyskają opcję zakładów bez ryzyka jednakże w trochę innej postaci aniżeli to było w poprzednim roku.
Teraz będą to 3 zakłady bez ryzyka porażki: pierwotny do 100 zł, drugi do 200 zł plus 300 zł. Razem więc nadal będzie to 600 zł na początek przy zakładaniu konta grającego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – zasady

Poniżej macie specyfikację jak działa propozycja przy zakładaniu konta Fortuny:

W przypadku otwierania konta, grający otrzymuje pierwotny zakład bez ryzyka, do 100 zł. W trakcie 3 dni od rejestracji, Gracz musi zaryzykować pierwszy zakład, tak aby ów kwalifikował się jako „Bez ryzyka”. Zakreślony zakład, musi się rozstrzygnąć w trakcie 7 dni. Zwycięstwo bądź zwrot (stawka + taksa) w postaci pieniędzy.

Po 3 dniach od rejestracji, typer pozyskuje drugi włączony już zakład Bez ryzyka, tym razem do 200 pln. Żeby z tego zrobić użytek, musi typujący w czasie 3 dni od otrzymania zbudować zakład.
Pierwotny skreślony zakład po 3 dniach od rejestracji będzie przedstawianym bez ryzyka. Jednakowo i tu mamy 7 dni na rezultat. Nagroda ewentualnie zwrot (stawka + taksa) w formie gotówki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od rejestracji na www.efortuna.pl, obstawiający zdobywa trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 pln. Żeby go zastosować, dowolny użytkownik w ciągu 3 dni (od otrzymania postawić zakład. Pierwotny wytypowany zakład po 6 dniach od rejestracji będzie owym Bez ryzyka – ostatnim z puli powitalnej. Również i tu mamy 7 dni na realizację. Nagroda czy też zwrot (stawka postawiona + podatek).

Dodatkowo stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl pozyskasz przy otwieraniu konta grającego 20 zł za zupełną rejestrację.

Ciekawe informacje