Bukmacher z freebetem

Rynek jest pełen stron oferujących zakłady bukmacherskie. To sprawia, że każdy podmiot stara się przyciągnąć uwagę gracza. Jak chce to uzyskać? Ano poprzez wiele bonusów, promocji, a nawet programy lojalnościowe.

To są przykłady, ponieważ takich zagrań jest wiele i są one różnorodne, a kreatywność bukmacherów nie zna granic. Zaczynając od freebetów po konkursy, gdzie można zdobyć bilety na różne wydarzenia sportowe. W tym artykule przedstawimy wam, jaki bukmacher daje promocje z freebetem.

 

Co to jest freebet?

Bardzo popularna forma promocji. Przyciąga swoją prostotą i tym, że możemy tylko zyskać. Nic w tym nie tracimy. Mianowicie, freebetem nazywamy darmowy zakład. Bukmacher daje nam możliwość wniesienia zakładu bez ryzyka. Jest to proste — wybierasz wydarzenie, wnosisz zakład, a jeżeli wygrywasz, to zyskujesz darmową gotówkę. Ile dokładnie?

Pokażemy Ci na przykładzie. Załóżmy, że wybierasz wydarzenie po kursie 2.0 i wnosisz zakład za 10 zł. Wygrana wynosi wtedy 20 zł, ponieważ 10 zł stawki x kurs 2.0. Od tej wygranej odejmujesz kwotę zakładu i zostaje kwota 10 zł, która jest twoją wygraną. Co się stanie, jeżeli przegrasz? Nic. Tak jak pisaliśmy, jest to zakład bez ryzyka.

Gdzie znajdziemy bukmachera z freebetem?

Przyjrzyjmy się ofertą u legalnych buków. Niestety nie każdy bukmacher oferuje promocję z freebetem. Często trzeba wykorzystać specjalny kod promocyjny – zazwyczaj o nazwie VIPKOD.

Fortuna

Jeden z największych, a tymczasem drugi najpopularniejszy gracz na terenie Polski. Fortuna zakłady online Sp. z o.o działa na rynku od 1996 roku, jednak miała wpierw inną nazwę.

Dla nowych użytkowników czeka promocja taka jak zakład bez ryzyka przy pierwszym kuponie. Oprócz tego możemy otrzymać bonus, aż do 1 000 zł. Oczywiście do tego są warunki, które są określone na stronie online.

Przy rejestracji, jako nowy gracz, bukmacher proponuje nam freebet – 20 zł, które będzie na naszym koncie w postaci punktów FKP, czyli w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Oznacza to, że nie musimy wykonać depozytu, wystarczy, że dokończymy pełną rejestrację. Tylko tyle musimy zrobić, by móc korzystać z proponowanego freebetu. Pamiętaj, by nie czekać za długo na wykorzystanie tego bonusu, ponieważ ma on określony termin. Po tym czasie promocja nam przepadnie.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

LV BET

Pod lupę weźmy bukmachera, który sponsoruje wiele drużyn sportowych. Założony w 2016 roku, jest dość młodym podmiotem na rynku. Jest cenionym graczem, posiada dużą ofertę i to nie tylko w sporcie, ale również w grach. Posiada również własny blog laczynaspasja.pl

Bukmacher oferuje bonus o wartości 20 zł. Przysługuje on tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestrację oraz ich konto zostało zweryfikowanie. Ale po kolei… najpierw musisz zarejestrować konto na stronie LV BET, używając specjalnego banneru lub linku ze stron partnerów tego bukmachera.

Następnie prześlij e-maila na adres promocje@lvbet.pl, a w tytule napisz Bonus bez Depozytu. W ciągu 48h na Twoim koncie pojawi się bonus z freebetem o mnożniku x20.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

STS

Star-TYP Sport Sp. z o.o. została założona w 1997 roku. Działa aktywnie dla rozwoju polskiego sportu i e-sportu. Sponsoruje wiele drużyn oraz wydarzeń sportowych. Oprócz tego jest założycielem fundacji “Sport Twoją Szansą”. Jest to zdecydowanie lider na polskim rynku.

Oferuje on darmowy zakład dla nowych graczy. Bukmacher z freebetem ma mniejsze wymagania niż konkurencja, ponieważ nie wymaga między innymi pełnej rejestracji konta. Dodatkowo ma wyższą wartość, ponieważ 29 zł. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod VIPKOD. Takim oto sposobem mamy bonus bez depozytu. Promocja łączy się również z innymi bonusami.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

TOTALbet

Jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów w Polsce. Rok założenia to 2017 rok. Oferuje zakłady tylko online. Posiada swoją podstronę ze statystykami oraz blog, na którym są prezentowane oferty z wybranymi przez buka wydarzeniami.

Bukmacher posiada promocję z freebetem, gdzie możemy otrzymać kwotę 10 zł. Żeby go otrzymać, musimy jak w większości przypadków przejść przez pełną rejestrację. Freebet można wykorzystać w terminie 30 dni od dnia potwierdzenia weryfikacji konta.

Forbet

Nie jest to może najpopularniejszy bukmacher, ale działa on od 2017 roku. Z kodem bonusowym VIPKOD możesz dostać 100 zł freebetu. Wystarczy wpisać go przy rejestracji i poczekać na autoryzację, by móc korzystać.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

 

Który bukmacher z freebetem jest najlepszy?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dla każdego liczy się coś innego. Może dla Ciebie liczy się kwota bonusu, a dla Twojego kolegi regulamin. Przy wyborze bukmachera powinniśmy się kierować również innymi rzeczami, niż bonusy, jak np. czy posiada on ofertę z naszej dziedziny.

Pamiętaj, że każdy freebet ma swoje warunki. Każdy bukmacher ustala je indywidualnie. Poświęć chwilę, aby przeczytać warunki, które musisz spełnić stawiając zakład, aby wykonać go w odpowiedni sposób i móc się cieszyć wygraną.

Oprócz tego lepiej zapoznać się z informacją, czy daną wygraną trzeba obrócić, czy nie, albo na jakich zasadach. Ułatwi nam to decyzję, który bukmacher z freebetem jest dla nas odpowiedni.

45 ratings
Opis oferty
100% do 2000 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 500 zł darmowy zakład
37 ratings
Opis oferty
600 zł darmowy zakład na start
22 ratings
Opis oferty
100% do 1200 zł + freebet 29 zł
18 ratings
Opis oferty
50% do cashback dla każdego

Ciekawe informacje