Jak obstawiać Manchester United vs Aston Villa?

Widzę, że interesuje cię atmosfera świątecznego spotkania w Premier League! Szczerze, to zapowiada się tam naprawdę zacnie. Zwłaszcza z tym Aston Villą, co niezbyt często potrafi sobie poradzić z „Czerwonymi Diabłami”. Ale ostatnio jednak coś się ruszyło, bo „The Villans” wreszcie dali radę i wygrali z nimi aż trzy razy w ciągu ostatnich 10 lat.

Teraz pytanie brzmi: czy im się uda powtórzyć ten wyczyn?

Bo te ich starcia to prawdziwe strzelanie i emocje non-stop. Zarówno Manchester United, jak i Aston Villa niejednokrotnie pokazali, co to znaczy celować do siatki. Wystarczy rzucić okiem na pięć poprzednich meczów, żeby to potwierdzić. I w tych ostatnich pięciu było ponad 2.5 gola na mecz. Czyli jakbyśmy obstawiali, to z dużym prawdopodobieństwem byśmy stwierdzili, że teraz też się zdarzy.

Kurs na to, że padnie więcej niż 2.5 gola w tym meczu, to 1.65 w sts.pl.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Ale fani nie tylko będą świadkami piłkarskiej uczty, ale też obie strony mogą się spodziewać swojego momentu chwały. Przecież poprzednie starcia pokazały, że obie ekipy potrafią skutecznie trafić do siatki. W czterech z ostatnich pięciu meczów obie strony strzeliły gole. Teraz kurs na to, że się to powtórzy, wynosi 1.53.

A na podstawie historii poprzednich meczów widać wyraźnie, że United raczej będą tymi, którzy jako pierwsi wpiszą się na listę strzelców. Ostatnio w trzech z pięciu bezpośrednich pojedynków zrobili to pierwsi. Kurs na to, że to znowu się powtórzy, wynosi 1.82. Ale jak to z futbolem bywa, wszystko się może wydarzyć!

My stawiamy w pojedynku Manchester United vs Aston Villa

na Manchester!

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje