Etoto

blank
12 ratings
Bonus

777zł na start

Najlepszy bonus

Codziennie inna promocja ekstra!

Odbierz kod Odbierz kod
W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Przelewy24, Skrill, Dotpay
  • Oferta bukmacherska: Bardzo średnia, podobnie jak kursy czy ilość meczów
  • Darmowy zakład: Brak, choć mają 777zł na start
  • Minimalny depozyt: 1 zł

Przychodzi taki czas u profesjonalnych graczy obstawiających mecze u bukmacherów online, kiedy już tak nie patrzą na bonusy powitalne czy nie szukają w Google – kody promocyjne czy kody bonusowe.

Mimo wszystko są one dla nich nadal bardzo ważne ale nie tak jak kiedyś. Właściwie zaraz po ofercie zważamy uwagę na co oferuje nam później dany bukmacher internetowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dziś praktycznie każdy z nich ma jakiś kod bonusowy. Kwoty tutaj nie są wcale takie małe nawet jak dla zawodowców.

Wejdź na stronę główną i zarejestruj się

Kod bonusowy Etoto

Dziwić może również fakt, że bonus na start Etoto wynosi dziś kilkaset złotych (więcej dowiesz się tutaj).

Nie jest to to prawda najwięcej, ale jest to kwota i tak większa niżeli oferują inni nielegalni bukmacherzy. To co jest tu jeszcze najważniejsze to warunki jego obrotu. Zważmy uwagę, że konkurencja być może oferuje nam o wiele wyższe stawki, ale zwróćmy na to co musimy zrobić, by daną kwotę otrzymać. W końcu za samą rejestrację konta nie otrzymujemy owych pieniędzy.

Kwota jaka otrzymamy na samym starcie po rejestracji na www.etoto.pl jest zależna od naszego pierwszego depozytu. Warto zatem wpłacić co najmniej kilkaset złotych. By właśnie tyle samo dostać od tego bukmachera w prezencie. Warunki są niezwykle proste. Przede wszystkim mamy na cały obrót 60 dni. A całym bonusem musimy obrócić dokładnie 4 razy, a właściwie nasza pierwszą wpłatą.

Etoto

777zł na start

Bardzo ładna strona do obstawiania, solidna aplikacja. Ale kursy bukmacherskie oraz promocje czy oferta - takie sobie. Nic...

Pamiętajmy także, że kurs minimalny kuponu musi wynieść co najmniej 2,00. Dzięki temu możemy zyskać dodatkowe aż 500 złotych. Przy czym cały czas miejmy na uwadze, że owa kwota jest zależna od naszego pierwszego depozytu i jest to wspomniane maksymalnie 500 złotych. Jak na tak średniej klasy legalnego bukmachera jest to naprawdę spora kwota i dość łatwe warunki obrotu.

 

Oferta bukmachera eTOTO

I na chwilę obecna na to tylko mogą liczyć nowi gracze bukmachera eTOTO. Pozostają nam zatem jeszcze promocje dla stałych graczy. Tutaj niestety oferta jest bardzo uboga. W sekcji „Promocje” mamy tak naprawdę 3 sekcje z czego jedna z nich to promocja dla nowych graczy.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Dla stałych klientów pozostaje „Pięć+” i „Negocjuj kursy”. Pierwsza z promocji dotyczy głównie zakładów akumulowanych. Na naszym kuponie musi znaleźć się co najmniej pięć zdarzeń, by dany kupon mógł zostać zaliczony do promocji. W takim przypadku nasza wygrana może zostać powiększona o całe 5%. Oczywiście na naszych kuponach może znaleźć się o wiele więcej pozycji – w tych przypadkach dodatkowe wygrane będą jeszcze wyższe. Możemy zyskać nawet do 50% więcej! Jest to z pewnością idealna propozycja dla osób, które puszczają głównie kupony AKO.

Nie jest to jednak wszystko takie piękne, ponieważ do owej promocji nie są zaliczane wszystkie spotkania. To jest spory minus. Może się zatem okazać, że pomimo kuponu AKO na kilkanaście pozycji nie otrzymamy dodatkowej wygranej.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ostatnia promocją w Etoto dla stałych klientów jest możliwość negocjacji kursów. Powiedzmy sobie szczerze, że z tej możliwości korzysta mało graczy. Mało bowiem osób chce niemal żebrać o nieco wyższy kurs. Jest to co prawda sprawa indywidualna.

Mimo wszystko wielu graczy niemal zupełnie nie zważa na te propozycję uwagi. Bonusy i promocje na etoto.pl są jak widać mało rozbudowane. O ile jeszcze bonus na start jest godny polecenia to już dla stałych graczy bukmacher ma słaba ofertę promocyjną i kody bonusowe wdla stałych graczy nie są stale dostępne – a szkoda.

Etoto

777zł na start

Bardzo ładna strona do obstawiania, solidna aplikacja. Ale kursy bukmacherskie oraz promocje czy oferta - takie sobie. Nic...

 

ZASILANIE konta

1.Kliknij w 'depozyt’ w górnym menu
2.Wybierz sposób płatności z 'rodzaju’
3.Wypełnij pola swoimi danymi; upewnij się, że nie będziesz używać 'spacji’ pomiędzy cyframi które wpisujesz.
4.Kliknij 'potwierdź’.
5.Bilans jest teraz uaktualniony o kwotę jaką wpłaciłeś.

Wpłaty pieniędzy do eTOTO można dokonać za pośrednictwem:
– konta bankowego, kart kredytowych czy portfeli walutowych

Wszystkie wpłaty dokonane za pomocą VISA/MasterCard, VISA Electron są natychmiastowe.

Depozyty bankowe zazwyczaj trwają od 1-3 dni bankowych (od Poniedziałku – Piątku) w zależności od czasu, jaki występuje między bankami potrzebny do transferu pieniędzy.

blank

 

WYPŁATA ZAROBIONYCH PIENIĘDZY

1.Kliknij w 'depozyt’ w górnym menu Wybierz metodę płatności z 'rodzaju’
2.Wypełnij pola swoimi danymi; upewnij się, że nie będziesz używać 'spacji’ pomiędzy cyframi które wpisujesz.
3.Kliknij 'potwierdź’.
Bilans jest teraz uaktualniony o kwotę jaką wpłaciłeś.

Wpłaty pieniędzy można dokonać za pośrednictwem:
– konta bankowego

Depozyty bankowe zazwyczaj trwają od 1-3 dni bankowych (od Poniedziałku – Piątku) w zależności od czasu, jaki występuje między bankami potrzebny do transferu pieniędzy.

 

Etotomania

Od czasu do czasu bukmacher online Etoto proponuje swoim dotychczasowym klientom bonusy (nie chodzi o promocje na start). Stąd ETOTOMANIA to kapitalne zaskoczenie dla graczy a także interesująca oferta dla grających u tego bukmachera online.

Dzisiaj na stronce www.etoto.pl oficjalnie zaczęła działać ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla użytkowników dający okazję awansu ma wyższy stopień i przyjmowanie coraz to fajniejszych gratyfikacji.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Klienci gromadzą punkty za zaryzykowane kuponiki. Z końcem miesiąca według „widełek” przenikają szczebel wyżej i rutynowo dostają kolejne nagrody. Licznik punktów permanentnie informuje obstawiającego ile brakuje mu do wyższego poziomu na przykład ZŁOTY, a ile do podtrzymania obecnego na przykład SREBRNY.
Nadto, także widzi typer jakie wygrane ich oczekują w nadciągającym tygodniu.

Im wyższy szczebel w programie Etotomania buka Etoto tak regularnie możemy liczyć na doskonałe nagrody dla obstawiającego.

Projekt przedstawiony zastąpił każde, do chwili obecnej istniejące promocje bukmacherskie na stronce nie licząc oferty na start „Zamieniamy 100 zł na 300 zł

Więcej danych na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

blank

777zł na start

Odbierz kod Odbierz kod