Jak obstawiać Arsenal vs West Ham? Typy

Mecz pomiędzy Arsenalu a West Hamem zawsze gwarantuje porcję futbolowych emocji dla fanów. Ostatnie mecze między tymi drużynami? Oj, to było coś! Ale teraz, gdy patrzymy na obecną formę i historię bezpośrednich starć, „Kanonierzy” wyraźnie stoją jako faworyci. Ale trzeba przyznać, że drużyna gości, która walczy zaciekle o miejsce w europejskich pucharach, na pewno nie będzie chciała odpuścić bez walki.

Forma i Bilans Bezpośrednich Meczów

Arsenal ma naprawdę rozkręconą ofensywę – 20 bramek w ostatnich 6 meczach u siebie, czyli średnio ponad 3 na pojedynek! Stąd też nasza sugestia: obstawienie powyżej 2.5 bramek na konto „Kanonierów” (kurs 2.18) brzmi jak rozsądny ruch. Ale nie spodziewajmy się, że West Ham pozostanie w tyle – w 6 z 7 ostatnich potyczek obie drużyny trafiały do siatki, więc i tym razem stawiamy na taki scenariusz (1.92).

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Taktyka i Pierwsze Ataki

Gospodarze, bez wątpienia, ruszą do boju od pierwszego gwizdka, starając się narzucić swój styl gry. Ekipa Mikela Artety często prowadziła do przerwy w większości swoich ostatnich spotkań (4 z 6), dlatego warto rozważyć podobny scenariusz także na czwartkowy mecz (kurs 1.78).

To będzie prawdziwie emocjonujące starcie, w którym każda z drużyn będzie miała swoje szanse. Arsenal może być faworytem, ale West Ham na pewno nie odejdzie z pola walki bez dawania z siebie wszystkiego. Jak obstawiasz? Odpowiedni moment na emocje, analizę i pewne typy!

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje