Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Przyjrzyjmy się dziś tematowi – gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie by legalnie obstawiać mecze w Polsce.

Współczesny polski rynek bukmacherski przeżywa największy rozrost w historii. Dzieje się tak z tego względy, że jest to coraz popularniejsza forma zabawy oraz zarobku w naszym kraju. Gdy tylko ktoś interesuje się sportem, to od razu planuje to, jak dzięki swoim zainteresowaniom można by również zarobić. I tak, gdy tylko kończymy 18 lat, wielu z nas rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Gdy zdecydujemy się zrobić ten pierwszy krok i poczytać o tym, u którego bukmachera warto rozpocząć grę, natrafiamy tak naprawdę na ścianę. Każda z tych firm oferuje ogromne bonusy na start i kusi każdego swoją wyjątkową ofertą.

Jakiego bukmachera wybrać?

Jak nie dać się nabrać i wybrać tego bukmachera, u którego najłatwiej będzie nam wygrywać wysokie sumy pieniędzy? Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? Najważniejsze jest to, aby zwrócić uwagę na kurs minimalny i warunki obrotu bonusem startowym.

45 ratings
Opis oferty
100% do 2000 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 500 zł darmowy zakład
37 ratings
Opis oferty
100% do 3x777 zł + darmowy zakład
22 ratings
Opis oferty
100% do 1200 zł + freebet 29 zł
43 ratings
Opis oferty
100% do 3000 zł + freebet 20 zł

Gdy to już będzie jasne, musimy dowiedzieć się, czy dany bukmacher posiada w ofercie sporty, którymi się interesujemy. Gdy te warunki są spełnione, wystarczy tylko rejestrować konto i… obstawiać! Oto lista bukmacherów, u których warto założyć konto bukmacherskie.

Betclic wrócił na rynek ze świetną ofertą

Tego bukmachera „starym wyjadaczom” przedstawiać nie trzeba. Jest to jedna z tych firm, która na polskim rynku bukmacherskim online była przez kilka ładnych lat, jednak przez zaostrzoną ustawę hazardową musiała na jakiś czas zniknąć z rynku. W połowie 2019 roku Betclic – bo o nim mowa – wrócił na polski rynek i przebojem wdarł się do jednych z najlepszych i najchętniej wybieranych bukmacherów w Polsce.

Betclic wyróżnia się przede wszystkim najwyższym na rynku cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wynosi on aż 550 złotych, czyli przy zakładanym niepowodzeniu otrzymamy zwrot środków do tej właśnie kwoty!

Poza ty świetnie wyglądające promocje stałe, takie jak chociażby „boost” oznaczony rakietą, czyli najwyższy kurs na dane zdarzenie na całym rynku, czy „multi+”, które jest przeznaczone do wszystkich, którzy lubią obstawiać tak zwane taśmy. Gracze obstawiając 7 zdarzeń otrzymają +20% do wygranej, a przy 13 zdarzeniach to aż +50% więcej! Właśnie dzięki takim akcjom Betclic zasługuje na to, aby być w gronie tych, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie.

 

STS cały czas na topie

Kolejnym wartościowym graczem na rynku gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie jest najpopularniejszy obecnie polski bukmacher, posiadający największa liczbę aktywnych graczy, czyli STS. Nikomu nie trzeba przedstawiać tej znanej firmy bukmacherskiej, co pokazują liczby.

Gdy słyszymy zakłady bukmacherskie, od razu kojarzy się właśnie STS. Nic więc dziwnego, że posiadają oni bardzo dobrą ofertą dla graczy nowych, ale także i stałych. Przede wszystkim posiadają oni w swoich szeregach freebet, czyli środki na darmowy zakład.

blank

Każdy, kto zarejestruje konto bukmacherskie otrzyma od STS-u 25 złotych na start. Już tymi środkami można tak naprawdę się dorobić, ponieważ gdy dobrze rozłożymy je na odpowiednie zakłady, możemy sięgnąć po realna gotówkę bez wpłaty depozytu.

Poza tym bonus powitalny nawet do 1200 złotych i liczne promocje na bieżące wydarzenia. Do tego dochodzi świetnie rozbudowana oferta na niemal wszystkie sporty, a także e-sporty i gry wirtualne, oraz STS TV, czyli możliwość oglądania wielu spotkań, nawet jednocześnie. Dzięki temu to właśnie STS cały czas jest w absolutnym topie, jeśli chodzi o bukmacherów w naszym kraju.

 

Fortuna – czyli krok w krok z najlepszymi

Kolejnym bukmacherem z niekwestionowaną pozycją na naszym rynku jest Fortuna. Bez nich zestawienie dotyczące tego gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie byłoby niepełne. Obok STS-u to najpopularniejsza firma bukmacherska w Polsce.

Posiadają oni przede wszystkim świetnie rozbudowaną Strefę Typera, która jest swego rodzaju forum, gdzie każdy może podzielić się spostrzeżeniami i typami na dane spotkania. Poza tym freebet na 20 złotych w formie punktów, które przyznawane są za każdy poprawnie wytypowany kupon.

Na start, każdy z graczy otrzymuje ich 2800 i może je od razu spieniężyć, lub zbierać dalej. Fortuna wyróżnia się również na tle innych najlepszymi warunkami obrotu bonusami. W niektórych przypadkach wystarczy tylko jednokrotny bonus, bez wymogów kursowych, w innych tylko dwukrotności obrotu. Dzięki temu gracze mają o wiele łatwiejszą drogę od bonusu do realnych środków. To wszystko sytuuje Fortunę w gronie tych najlepszych!

 

Forbet, czyli aspirujący bukmacher do ścisłego topu

Ostatni w naszym zestawieniu bukmacher online, to stosunkowo nowa firma na rynku. Istnieje od trzech lat, a już nie wyobrażamy sobie zestawienia gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie właśnie bez Forbeta. To, co ich wyróżnia to świetna oferta startowa. Każdy gracz może otrzymać nawet 2000 złotych bonusu na start. Oferują oni bonus nie od pierwszego, a od aż trzech pierwszych depozytów.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Dzięki temu możemy otrzymać właśnie tak zawrotną kwotę, jaką jest 2000 złotych! Do tego dochodzi bonus urodzinowy – każdy gracz obchodzący urodziny otrzyma od bukmachera 20 złotych w formie bonusu. Poza tym świetnie skonstruowana oferta bukmacherska na ogrom dyscyplin sportowych oraz e-sportowych i bardzo przejrzysta strona. Dzięki temu także Forbet musiał zaistnieć w naszym rankingu.

Warto skorzystać z oferty właśnie tego bukmachera!

Ciekawe informacje