Czy da się wygrać z bukmacherem? Tak!

Czy łatwo jest typować wydarzenia sportowe, gdy bierze w nich udział nasza ulubiona drużyna czy też zawodnik? Nie, ponieważ nie jesteśmy już obiektywni i typujemy głównie kierując się swoimi emocjami niżeli tym co naprawdę dzieję się na boisku.

Oczywistym jest, że będziemy chcieli, by wygrał nasz ulubiony gracz czy drużyna. Jednak po kilku rozegranych spotkaniach zauważymy, że nasze wybory mogą być dla nas bardzo kosztowne. Rozwiązanie jest tylko jedno – pozbądź się sympatii – bo tylko tak można wygrać z bukmacherem!

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Obstawiaj by wygrać z bukmacherem

Fakty są takie, że w takich przypadkach szybciej zarobi zupełny laik niżeli osoba, która zna się na sporcie, ale akurat gra jej ulubieniec. Kierowanie się emocjami w zakładach bukmacherskich nigdy nie było opłacalne. Tak jest i tym razem.

Ciekawym przykładem są zespoły takie jak chociażby Real Madryt. W końcu jest to jeden z najlepszych zespołów na całym świecie. Jeśli do tego dołożymy do tego swoją sympatię to typowanie może być naprawdę niełatwe.

Przykładów jest mnóstwo – Real Madryt gra z zespołem notowanym kilka oczek niżej. Obserwując mecz na żywo, gdzie jest już 80 minuta i wynik 0:0 my nadal upieramy się, że wygra Real Madryt – bo inny wynik jest przecież niemożliwy. A jednak! Spotkanie kończy się wynikiem bezbramkowego remisu. Laik, który zupełnie nie zna się nawet na piłce nożnej, ale obserwując mecz na żywo miał obraz gry zarówno jednego i i drugiego zespołu i wynikało z niego, że spokojnie może się on zakończyć remisem lub wygrają drugiego zespołu, a w tym przypadku kurs wynosił już 5,50.

Podczas gdy na zwycięstwo Realu Madryt zaledwie 1,30. Będąc totalnym sympatykiem tego zespołu z pewnością postawiliśmy na niego niemałe pieniądze – rezultat końcowy negatywny.

1.
Fortuna

600zł darmowy zakład + freebet 20 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

2.
STS

Za wpłaty, do 1500 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

3.
Superbet

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Bardzo dobry bukmacher. Ma mecze na żywo, fajną promocję powitalną, mnóstwo promocji i konkursów i bardzo wysokie kursy bukmacherskie.

Takich przykładów możemy mnożyć. To jednak pokazuje, że typując zakłady bukmacherskie musimy zupełnie pozbyć się sympatii o ile chcemy naprawdę na tym zarabiać.

Jeśli mamy natomiast z tym większy problem możemy zawsze pomijać obstawianie takich spotkań i obserwować je tylko z punktu widzenia kibica niżeli typera. To może nam się o wiele bardziej opłacić jeśli chcemy wygrać z bukmacherem.

Ciekawe informacje