Darmowy zakad Fortuna

O typowaniu meczy – czyli co warto obstawiać i u kogo

typowanie-meczy-a-bukmacherzy

Dzisiaj prezentujemy Wam zestawienie bukmacherów on-line – inaczej u kogo i co więcej co zaleca się typować w sieci. Każdy z bukmacherów ma kilka wartości, jakie czynią iż typowanie meczy jest fajniejsze i zyskowniejsze. Przedstawię ich krótko tak aby z grubsza mieliście rozeznanie gdzie warto obstawiać mecze przez internet.
Rzecz jasna to jest indywidualne moje tylko spostrzeżenie na temat bukmacherki online.

Sprawdziłem na szybko piątkę z nich, z jakich na ogół zdarza mi się korzystać.

 

Typowanie meczy – co i kogo obstawiać

Rozpocznijmy od forBET. Dla mnie jest on na 1 pozycji jeżeli miałbym sformować porównanie najważniejszych buków wirtualnych. Wielka propozycja kursów na pełny tydzień, do tego zakłady w trakcie spotkania wygodnie o każdej godzinie w przeróżnych sferach sportowych.

 

Na start rozgrywki zdobywamy bonus początkowy. Co pewien okres sami ogłaszają, iż podarują nam nowe promocje z jakich jest dozwolone wykorzystać bez udziału osobistego. Jedno co mi osobiście się u nich nie podoba, iż nie posiadają szybkich przekazów 24 godziny na dobę z naszego rachunku. O ile potrzebujemy wpłacić z rachunku osobistego powinniśmy wyczekiwać około paru dni.

 

Na 2 pozycji ulokowałbym bukmachera Fortuna. Czytając informacje o bukmacherach na różnorakich blogach dostrzegłem, iż zdaniem innych obstawiających to ten bukmacher winien znajdować się na miejscu pierwszym. Niewątpliwie zasłużył na afirmację. Typowanie live na najwyższym pułapie, olbrzymia propozycja meczy i do tego transmisje meczy piłkarskich. Co więcej działający PP dzięki jakiemu gromadzimy punkty, jakie zamienia się na gratyfikacje.

 

Po 12 miesiącach rozgrywki zdołałem sobie je zamienić na fajne nagrody. Depozyt oraz podejmowanie gotówki wysyłane jest błyskawicznie na bankowe konto. Wyłącznie co zdołam Fortunie wytknąć to jest to, iż przyznają niższe kursy na pewniaków w zestawieniu do przykładowo forBet.

 

Trzecie miejsce zajmują zakłady u bukmachera LVBet. Posiadają kiepski live, tymczasem zasilanie rachunku grającego jest jako tako poprawnie. Pozytywami które na wstępie się ciskają w oczy to quizy pomiędzy obstawiającymi, jacy konkurują o najwyższą lokatę no i pieniądze. Z premiami również nie jest najfatalniej a wręcz super – do 1000 zł na start.

 

Następne miejsca mają u mnie Totolotek oraz STS. Przedstawiony pierwszy uzyskał czwarta lokatę wyłącznie wskutek tego, iż ma większe promocje na początek.

Otagowane: