Darmowy zakad Fortuna

Niskie kursy u bukmacherów – czy warto wtedy obstawiać?

kursy-bukmacherskie

Zaczynając obstawiać zakłady bukmacherskie mamy styczność z wieloma strategiami.

Ich wypróbowanie na własnej skórze może być naprawdę bardzo pouczające. Mimo wszystko często mamy do czynienia tu ze stratą pieniędzy, dlatego nie każdy się pisze na takie testy. Często nawet nie przeglądając fora internetowe o tematyce bukmacherskiej uważamy, że skoro na danego graczy czy drużynę jest niski kurs to wygraną mamy niemal pewną.

Niestety jest to typowy błąd popełniamy przez wielu graczy. Do tego potem dochodzą głosy innych, że granie niskimi kursami nie ma wcale sensu. Ale czy na pewno? Oceniając ryzyko kursów niektórzy uważają, że jest ono takie samo jeśli chodzi o kurs rzędu 1,15 czy 2,00.

 

Z pewnością granie niskich kursów tylko dlatego, że są niskie nie ma sensu. Ale kiedy już wykonamy choć niewielką analizę to z pewnością może mieć to swoją przyszłość. Oczywiście zapomnijmy o graniu niskich stawek All in. Właściwie niezależnie od kursów jakie pobieramy starajmy się nigdy nie wykładać na to całej swojej gotówki. Możemy grać niskie kursy stosując przy tym stałą stawkę np. 100 złoty.

Obstawiając np. ilość goli w trakcie meczu po kursie 1,15 możemy mieć na czysto 15 złoty. Dla doświadczonych graczy to pewnie żaden zarobek.

Jednak dla osoby, która wcześniej zarabiała minimalną krajową i dniówka w jej przypadku wynosiła około 60 złoty to już coś. Jeszcze cztery takie mecze podczas dnia i jej standard życia się nie zmieni. Owszem, i tutaj zdarzają się przegrane. Ale to samo możemy powiedzieć o wyższych kursach.

Niektóre osoby jednak na początek nie chcą tak bardzo ryzykować.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście

Jest kilka ciekawych strategii obstawiania niskich kursów. Są również osoby, które dzięki tej metodzie potrafią czerpać regularne zyski.

Niskie kursy są również godne grania. Nie zważajmy tak bardzo na opinię innych ludzi. Być może taka strategia nie była im pisana.

Być może popełniali jeden jedyny błąd, który niweczył ich wygrane. Pamiętajmy jednak, że niskie kursy nie oznaczają braku analizy spotkania.

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+