Legalne zakłady bukmacherskie po 1 lipca 2017 roku

Legalne-zaklady-bukmacherskie-po-1-lipca-2017

Tak jak data urodzin dla każdego z nas, tak samo data 1 lipca 2017 roku będzie z pewnością niezapomniana dla każdej osoby, która obstawia mecze. Choć w tym drugim przypadku nie ma co świętować. Wręcz przeciwnie.

Gracze od tego czasu już z pewnością nie będą zarabiali tak dużo jak wcześniej. Dlaczego? Dlatego, że w życie weszła ustawa, która zakazuje oferowania się bukmacherom, którzy nie mają polskiej licencji.

Co dokładnie zmieni się w tematyce zakładów bukmacherskich po 1 lipca 2017 roku?

Do naszej dyspozycji będą tylko legalni bukmacherzy. Choć pozostali się nie poddają i wymyślają przeróżne rozwiązania, dzięki którym nadal fizycznie możemy obstawiać zakłady bukmacherskie. I byłoby to pewne rozwiązanie, gdyby nie fakt, że nie możemy robić jakichkolwiek przelewów bankowych u takich bukmacherów. Do tego dodatkowo przyłączają się portfele elektroniczne – Skrill i Neteller.

Nowy bukmacher i nowa promocja ! Sprawdź o co chodzi w promocji do 600zł!

Zatem jeśli nic się nie zmieni granie u takich bukmacherów nie będzie miało najmniejszego sensu.

 

Kary za grę u nielegalnych bukmacherów

Do tego wszystko dochodzą kary finansowe i to wcale nie małe. W Internecie znajdziemy stronę www, w której widnieje rejestr domen zakazanych. Tam znajdziemy właściwie wszystkie strony internetowe najpopularniejszych bukmacherów – Bwin, Bet-at-home, Expekt i wielu innych. Dostawcy Internetu mają obowiązek blokować podane strony www, a w innym wypadku czekają wysokie kary pieniężne. Chcąc zatem grać w pełni legalnie i nie obawiać się wspomnianych kar najlepiej jest założyć konto u bukmachera, który posiada polską licencję.

 

Obstawianie tylko legalnie

Już dziś wielu graczy oznajmia, że nie zamierza tak grać. Oczywiście są rozwiązania mające temu zapobiec. Są to głównie wyjścia internetowe, a także emigracja. Wydaje się to dość dużym krokiem, ale jeśli zakłady bukmacherskie stanowiły dla nas główne źródło dochodu to już dziś warto pomyśleć nad wyjazdem na Maltę czy do Anglii.

Super promo! Odbierz teraz! Do 1000zł od LVBET na darmowe zakłady!

Co do rozwiązań internetowych nie wiadomo jak rząd polski będzie się na nie zapatrywał i jak będzie za to karał i czy w ogóle. Jedno jest pewne – zainteresowanie obstawianiem meczy w Polsce z pewnością zmaleje o ile nie wejdzie na rynek firma godna Bet365.

Warto zobaczyć ponadto:

Otagowane: