Obstawianie meczy bez depozytu

<strong>Obstawianie meczy bez depozytu to jedne z najlepszy okazji do rozpoczęcia gry na zakładach bukmacherskich.

Możliwość przetestowania danego bukmachera lub postawienie pewnych środków bez ryzyka i wpłacania własnych funduszy kusi graczy i zachęca ich do rejestracji. Czym zatem są bonusy bukmacherskie bez depozytu ? Komu przysługują ? Jak z nich skorzystać ? Odpowiedzi wraz z przydatnymi informacjami w dalszej części tekstu.

Czym jest obstawianie bez depozytu?

Obstawianie meczy bez depozytu to bonusy przyznawane nowym graczom. Po zarejestrowaniu się wystarczy uaktywnić promocje lub wpisać specjalny kod w ustawieniach konta. Jeśli promocja zostanie włączona, dostajemy możliwość zagrania zakładu za określoną sumę i nie musimy dokonywać przy tej okazji depozytu. W przypadku wygranej otrzymaną kwotę najczęściej musimy obrócić, stawiając ją jeszcze kilka razy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gdy spełnimy warunek z funduszami, możemy zrobić wszystko — łącznie z wypłatą. W razie porażki środki przepadają, a my nie ponosimy żadnych strat. Ważnym elementem jest też rodzaj zakładu, jaki możemy zagrać. Za otrzymane bonusowe środki możemy wykupić zakład po kursie najczęściej przekraczającym 1,5 z minimum trzema wynikami. Kwoty, jakie otrzymujemy do dyspozycji, wahają się w granicach 10 zł do 50 zł, choć czasami zdarzają się też bogatsze oferty.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu są bardzo atrakcyjne dla graczy. Dzięki nim możemy sprawdzić, jak w praktyce korzysta się z serwisu lub zyskać szansę na dużą wygraną przy zerowym wkładzie własnym.

 

Komu przysługuje obstawianie meczy bez depozytu?

Każdy bukmacher ma swoje wytyczne i warto sprawdzić je przed rejestracją. Przeważnie, aby otrzymać taki możliwość obstawianie meczy bez depozytu , musimy być nowymi graczami. Warunek, jaki należy spełnić w większości przypadków to zakaz posiadania konta w danej firmie na 2-3 lata wstecz lub całkowity brak jakiejkolwiek styczności z bukmacherem

Decydując się na grę, warto sprawdzić kilku bukmacherów. Skorzystanie z takiej promocji np. u dwóch czy trzech bukmacherów jednocześnie daje gwarancję trafienia kuponu u jednego z nich.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jak korzystać z bonusu bez depozytu ?

Korzystanie z takiego rodzaju bonusu jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest założenie konta u bukmachera, która przebiega standardowo jak przy okazji zwykłej rejestracji. Podczas niej w wybranym polu należy opcjonalnie podać kod bonusu, zaznaczyć odpowiednie pole lub dokończyć rejestrację bez dodatkowych czynności, jeśli tak nakazuje regulamin.

W niektórych przypadkach, jeśli nie aktywowaliśmy bonusu podczas rejestracji, musimy go uaktywnić już z założonego konta. Następną czynnością jest ustawienie meczu. Przed odstawieniem należy dokładnie sprawdzić jakie wymagania stawia bukmacher dotyczące kursu i ilości wyników w meczu. Po przegranej nasze saldo wynosi 0, a w razie wygranej przeważnie wymagany jest jeszcze kilkukrotny obrót wygranymi środkami po dowolnym kursie u bukmachera u którego założyliśmy konto do obstawiania.

Obecnie obstawianie meczy bez depozytu oferuje 3 bukmacherów – lvbet.pl, sts.pl oraz fortuna.pl Więcej o bonusach bukmacherskich na stronie https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-depozytu.html

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje