Obstawianie bez podatku

Ostatnio legalnie działający bukmacher wirtualny BETFAN rozpoczłą akcję obstawianie bez podatku! Do tego Forbet wprowadza małe modyfikacje w promocji Gramy Razem. I tu też w promocji czasami możemy obstawiać bez podatku na zakładach i to u legalnego bukmachera.

Najistotniejsza wiadomość dla typujących bukmachera internetowego Forbet jest poniższa:
Grając minimum trzy mecze na taśmie z łącznym kursem minimum 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, inaczej dalej nie płacicie w forBET żadnego podatku od ustawionej składki – takiej promocji nigdzie nie zobaczycie (no może poza Betfan – gdzie w każdy piątek obstawianie bez podatku!).

Jeżeli preferujecie grać niedużo spotkań na kuponiku, to u nas tudzież możecie zdać się na specyficzne traktowanie.

Fortuna
Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.
STS
Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.
Superbet
Bardzo dobry bukmacher. Ma mecze na żywo, fajną promocję powitalną, mnóstwo promocji i konkursów i bardzo wysokie kursy bukmacherskie.

Grając dwa wydarzenia z minimalnym kursem 1,50 dzielimy się z Wami haraczem i współczynnik to 0,94. Natomiast jeśli gracie na prywatnych kuponikach jedynie jedno zdarzenie, współczynnik to 0,88.

Obecnie udostępniliśmy Wam Betmarket, gdzie możecie sprawdzić jak grywają inni typujący forBET uwzględniając wielkość przelicznika i liczbę wydarzeń. Zyskuj z najwłaściwszymi!

Tak więc obstawianie bez podatku – tylko na www.totolotek.pl i www.forbet.pl

 

Dlaczego trzeba mieć konto do obstawiania meczy w forBET:

– Solidne gratisy dla stale logujących się typujących.
Obstawianie bez podatku w niektóre dni – inaczej 12% do wygranych.
– Najobszerniejsza propozycja na polskie ligi
– Ekspresowe płatności za pomocą Kart Kredytowych.
– Betmarket inaczej zyskuj z najlepszymi obstawiającymi.

forbet-bonus-powitalny

Fortuna bez podatku

Aktualnie obstawianie bez podatku u bukmachera w Polsce de facto nie jest możliwe. Niemniej jednak … istnieją bukmacherzy internetowi którzy posiadają w swej ofercie bonus do wygranych i reklamują go jak obstawianie meczów online bez podatku jak choćby Betfan czy Fortuna.

Jednym z bukmacherów oferujących obstawianie bez podatku jest fortuna.pl. Akcja Happy Hours Fortuny wygląda tak iż dodają bonus +14% do kuponików! We wtorek czy w środę przed pierwszymi pojedynkami konkretnej rundy Ligi Mistrzów osiągalny będzie bonus kursowy Happy Hours w wielkości 1.14.

Wskazane jest nie zapominać, iż oferta obejmuje dowolne zakłady bukmacherskie osiągalne wtenczas w ofercie, tylko nie dotyczy Wirtualnych Sportów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Aktualnie pojedynki ligi mistrzów zaczynają się nieco wcześniej niźli dotąd. Dodatek będzie aktywny od 17:00 do 18:00 w jakikolwiek dzień, gdy najatrakcyjniejsze kluby z Europy współzawodniczyć będą w Lidze mistrzów.

Czas na obstawianie bez podatku

Zasady akcji promocyjnej do zrealizowania:

Potrzeba dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO albo MAXIKOMBI, składającego się z nie mniej niż 3 jakichkolwiek zdarzeń z oferty przed meczowej. Minimalna suma kuponu to 20 zł.

Promocja tyczy się całej oferty zakładów bukmacherskich, oprócz Sportów Wirtualnych.

Dodatku do kursów Happy Hours nie można sumować z Superofertą, Hitem Dnia plus Zakładem Bezpiecznym.

Zakłady objęte niniejszą promocją nie podlegają prostszej wypłacie to jest „Early Cash Out”.
Więcej wiadomości odnajdziesz na https://www.efortuna.pl/pl/Happy_Hours/

 

Kolejny raz dostępna promocja w Fortunie

Dodatkowo, wdrażają zmienioną odmianę Eksperta na Ligę Mistrzów – Ekspert do potęgi! Jaka istnieć będzie do finiszu rozgrywek w champions league. Dzięki niej masz okazję na zdobycie bonusu w kwocie 50 000 złotych. Należy tylko zakreślić odpowiednio 10 pojedynków rundy Champions League (zwycięstwo gospodarzy, wynik remisowy, zwycięstwo gości).

Króciutko …
· Jeśli wszelkie pojedynki na twoim kuponie pozostaną akuratnie skreślone nie licząc wygranej zdobywasz bonus.
· W razie, kiedy więcej niźli pewien obstawiający właściwie skreśli wszystkie wyłonione pojedynki w czasie kolejki Ligi Mistrzów, bonus pozostanie rozdysponowany pomiędzy wszystkie zwyciężone kupony proporcjonalnie do udziału.
· 10 zł – to minimum jakie musisz wytypować.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Promocja osiągalna w internecie oraz w punktach przyjmowania zakładów bukmacherskich.
Pełna wiedza o promocjach osiągalna na stronie www.efortuna.pl

PS. Jak widać to następny legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online po firmie betfan.pl czy forbet.pl który oferuje obstawianie bez podatku (inaczej dopłaca Nam do wygranych kuponów).

Ciekawe informacje