Ile można zarobić na obstawianiu meczów ?

W dwudziestym pierwszym wieku szukamy ciekawych atrakcji, które pozwolą nam się oderwać od dnia codziennego. A zakłady sportowe zyskują coraz większą popularność bo są nam w stanie zapewnić większe emocje niż tylko oglądanie meczów w TV czy na stadionie. Obstawianie meczów po prostu je potęguje…

Wystarczy tylko poczytać kilka poradników i wskazówek na ten temat, a na pewno będziemy wiedzieć jak odbywają się tutaj zakłady sportowe na żywo. Każdego dnia mnóstwo osób wchodzi do tego biznesu. Zaczynamy zarabiać obstawianiu meczów i na oglądaniu ulubionej drużyny.

Typować możemy praktycznie w każdym sporcie – to już zależy dokładnie od nas samych. Spójrzmy jak proste jest obstawianie wyników online i ile możemy zarobić na jednym zakładzie. Nie jest to tak skomplikowane jak może się wydawać.

Sts

Za wpłaty, do 600 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

Każdego dnia czekają na nas nowe wyzwania. Nie bójmy się zatem z tym zmierzyć. Dokładnie sprawdźmy na co stawiamy i uzasadnijmy swój wybór. Teraz znacznie łatwiej będzie nam podjąć jakąkolwiek decyzję. Możemy w ekspresowym tempie zająć się zarabianiem, jakim są zakłady sportowe na żywo.

Bardzo wiele osób dzisiaj korzysta w ten sposób ze swojej wiedzy sportowej. Dzisiaj obstawianie wyników online jest bardzo ciekawym sportem i sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie, który może uprawiać praktycznie każdy.

Jedynym wymogiem jest posiadanie komputera z Internetem lub nawet telefonu. Mobilność wzrosła, a więc możemy liczyć na dostosowanie internetowych zakładów do naszych własnych potrzeb. Spójrzmy jak zorganizowane są tego rodzaju zakłady i dlaczego warto na nie poświęcić swój czas. Jeśli znamy się na sporcie na pewno nie będziemy niczego żałować. Nauczmy się wykorzystywać swoje pasje w dobry sposób.

Zarabianie na obstawianiu meczy

Ale ile tak naprawdę możemy zarobić na obstawianiu meczy przez Internet? To zależy.

Jedni inwestując 100 zł tygodniowo są w stanie zarobić między 600 a 1000 zł – przy dobrym układzie typów.

Bo najważniejsza jest selekcja typów. Nie obstawiamy meczy hitowych tylko mecze tzw. niszowe – na które jest mniejszy popyt a My jesteśmy w stanie się o nich więcej dowiedzieć po przez fora i blogi poświęcone danym drużynom i sytuacjom jakie w nich panują.

Oczywiście można zarabiać i 10 000 zł miesięcznie – ale potrzebny jest wtedy większy wkład własny i zdecydowanie większa wiedza i analiza zdarzeń.

45 ratings
Opis oferty
300zł darmowy zakład + freebet 30 zł
37 ratings
Opis oferty
200% za pierwszą wpłatę!
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 600 zł

Plusy i minusy obstawiania

Główne korzyści płynące z obstawiania przez Internet to przede wszystkim:

• możliwość gry 24 h/ dobę
• możliwość zawierania zakładów na żywo
• możliwość reagowania na zmieniające się kursy zdarzeń
• możliwość tzw. skontrowania w grze na żywo zawartych wcześniej kuponów co minimalizuje ryzyko straty. Na przykład postawiliśmy trzy spotkania piłki nożnej na kuponie ako za 100 złotych. Do wygrania jest 800 złotych. Dwa z tych meczów rozpoczęły się o 14.00 i zostały poprawnie przez nas wytypowane. Trzecie spotkanie rozpoczyna się o 16.00. Załóżmy, że postawiliśmy w tym meczu typ 1 na kursie 2,1. Możemy ograniczyć ryzyko przegrania całego kuponu, stawiając X2 przy kursie 1,9 za kwotę 150 złotych, co sprawi, że niezależnie od wyniku wygrywamy.
• Early cash-out – funkcja, którą uruchamiają bukmacherzy, ma podobną zasadę działania jak wyżej opisana „kontra” i polega na możliwości zamknięcia i wypłaty kuponu ako po wytypowaniu poprawnie kilku spotkań jeszcze przed zakończeniem pozostałych.

Minusy gry w Internecie:

• Większe ryzyko utraty środków ze względu na stałą dostępność do gry. Niektórzy gracze nie mogą oprzeć się pokusie natychmiastowego odegrania przegranych kuponów, co z reguły nie jest dobrym pomysłem
• W zależności od bukmachera, przelew wygranych środków na nasze konto w banku nie zawsze jest realizowana natychmiastowo (wybór bukmachera ma kolosalne znaczenie, o czym wspominaliśmy na początku artykułu).

Zaczynamy typować przez Internet

Aby rozpocząć grę przez Internet, należy najpierw zarejestrować się na stronie wybranego bukmachera. Na ten etap warto poświęcić troszkę więcej czasu tak, aby wybrać takiego dostawcę usług, który obok szerokiej oferty zakładów, zagwarantuje solidne bonusy, zarówno te na start, jak i te późniejsze, przeznaczone dla graczy już zarejestrowanych.

Warto zwrócić uwagę na to, jakie warunki gry oferuje dany bukmacher. Mamy tu na myśli przede wszystkim różnego rodzaju ograniczenia i limity, szybkość w realizacji wypłat wygranych, metody płatności, stawkę minimalną na zakład itp.

Jeżeli już udało się nam znaleźć dla siebie odpowiedniego bukmachera, dokonaliśmy rejestracji, możemy przystąpić do gry.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jak zarabiać na obstawianiu

W zakładach bukmacherskich bardzo ciekawym tematem, a właściwie procesem jest wybieranie zdarzeń na kupon – czyli jakie mecze obstawiać by zarabiać … Wiadomym jest bowiem, że nawet jeśli bardzo interesujemy się piłką nożną to niemożliwym jest obserwacja wszystkich meczy, a co za tym idzie dyspozycji wszystkich graczy, itp. Analizując jeden mecz mamy do sprawdzenia wiele aspektów, a i one nie gwarantują nam wygranej, bo jak wiadomo to tylko sport, a tu dzieją się często dziwne sytuacje.

Zastanawiamy się zatem jakimi dyscyplinami się interesować, by zwiększyć możliwość wygranych.

Im więcej zdarzeń tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Oczywiście w nie wszystkich meczach warto obstawiać, chodzi jedynie o fakt, że mamy bogatą ofertę spotkań. Być może dlatego wiele osób woli sezon ligowy niżeli reprezentacyjny?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Oczywiście w ten czas jest wiele meczy i tu nie ma dyskusji. Głównie chodzi tu o ligi europejskie do których jest nam bliżej jeśli chodzi o piłkę nożną. Choć nie można tu jednoznacznie podejmować decyzji. Mimo wszystko według większości sond wielu graczy woli sezon ligowym głównie z uwagi na ilość rozgrywanych spotkań. Mimo wszystko wielu graczy piłki nożnej, siatkówki i innych sportów marzy o tym, by zagrać w koszulce reprezentacji swojego kraju. To dla nich wyróżnienie i to często przekłada się na wynik meczu. W tym przypadku praktycznie każde spotkanie jest o coś.

Obstawiać mecze ligowe?

Jeśli chodzi o spotkania ligowe to ilość rozgrywanych kolejek powoduje, że czasem zespoły nie dają z siebie wszystkiego, a pod koniec rozgrywek potrafią dziać się cuda. Stąd też obstawianie meczów na początku sezonu jest dość ryzykowne.

Wszystko ma swoje plusy i minusy jednak dla większości graczy nie robi to żadnej różnicy, gdyż grają oni, by zarabiać. A biorąc to pod uwagę zawsze w ciągu dnia znajdzie się spotkanie, na które warto będzie coś postawić niezależnie od tego czy jest one ligowe czy podczas gry w reprezentacji kraju.

Mimo wszystko zawsze będzie to kolejnym aspektem do analizy przed meczem. W końcu w wielu dyscyplinach gracze grają w zupełnie innych ustawieniach, a nawet na innych pozycjach co często na przełożenie na wynik.

blank superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje