Obstawianie wyścigów psów (gonitw)

<strong>Wyścigi psów w Polsce nie są tak bardzo popularne jak chociażby w Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Będąc jednak typerem warto zwrócić na nie uwagę. Dlaczego? Dlatego, że owe wyścigi są bardzo widowiskowe. Do tego dochodzą niezwykle proste zasady.

Najważniejsze jest jednak to, że przez cały rok możemy obstawiać wyścigi psów. I co więcej w ciągu dnia dosłownie co kilka minut odbywa się kolejny wyścig co sprawia, że mamy wielkie możliwości zarobku.

43 ratings
Opis oferty
Do 2000 zł za wpłaty + freebet 20 zł

Do wyboru mamy wiele rodzajów zakładów. Dla początkujących mogą być to dziwne nazwy, jednak po krótkiej lekturze nie powinny nam one sprawiać problemu. Przybliżmy teraz te najbardziej popularne. Wśród nich jest zakład na zwycięzcę całego wyścigu.

Mamy również zakład „Miejsce” – tu już w zależności od wyścigu mamy wytypować psa, która znajdzie się na miejscu 1-2 lub 1-3.

Wyścigi psów znajdziesz u brytyjskich bukmacherów jak Superbet i Fortuna

Dostępne mamy także zakłady Forecast i Tricast. Tu musimy wytypować kolejno dwa lub trzy psy w odpowiedniej kolejności. Zadanie trudne, aczkolwiek nie niewykonalne. Mamy tu do czynienia z wręcz bardzo wysokimi kursami, dlatego warto obstawiać to za mniej pieniędzy i bardziej w formie zabawy.

 

Jak obstawiać wyścigi psów?

Jaka jest niezbędna wiedza do typowania wyścigów psów? W tym przypadku jest to znajomość psów. Głównie zwróćmy uwagę na wiek i wagę. Sprawdźmy także czy dany pies ostatnio startował w zawodach. Jeśli nie to nie warto stawiać na niego od razu większych pieniędzy.

Przed samym startem zauważmy na wahania się kursów. To również może stanowić dla nas ciekawą informację.

Pogoda ma tu również olbrzymie znaczenie. Zważmy uwagę, że zawody najczęściej odbywają się w Wielkiej Brytanii czy Irlandii, gdzie deszcz występuje dość często. Namoknięty tor potrafi wypromować psy na poszczególnych torach. To najważniejsze kwestie jeśli chodzi o typowanie wyścigów psów. Z pewnością z biegiem czasu zauważymy tych szczegółów jeszcze więcej.

Najważniejsze jest to, że możemy zająć się tym na poważnie, ponieważ wyścigi odbywają się codziennie. To daje także możliwość oglądania ich na żywo i szybszej nauki.

43 ratings
Opis oferty
Do 2000 zł za wpłaty + freebet 20 zł
45 ratings
Opis oferty
600zł darmowy zakład + freebet 30 zł
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 1500 zł
superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje