Najwyższe kursy bukmacherskie – u kogo?

Zaczynając obstawiać zakłady bukmacherskie zaczynamy szukać kto ma najwyższe kursy bukmacherskie i jaką strategię gry na zakładach zastosować by zarobić na nich jak najwięcej…

Ich wypróbowanie na własnej skórze może być naprawdę bardzo pouczające. Mimo wszystko często mamy do czynienia tu ze stratą pieniędzy, dlatego nie każdy się pisze na takie testy. Często nawet nie przeglądając fora internetowe o tematyce bukmacherskiej uważamy, że skoro na danego graczy czy drużynę jest niski kurs to wygraną mamy niemal pewną.

Niestety jest to typowy błąd popełniamy przez wielu graczy. Do tego potem dochodzą głosy innych, że granie niskimi kursami nie ma wcale sensu.

Ale czy na pewno?

Oceniając ryzyko kursów niektórzy uważają, że jest ono takie samo jeśli chodzi o kurs rzędu 1,15 czy 2,00.

Z pewnością granie niskich kursów tylko dlatego, że są niskie nie ma sensu. Ale kiedy już wykonamy choć niewielką analizę to z pewnością może mieć to swoją przyszłość. Oczywiście zapomnijmy o graniu niskich stawek All in. Właściwie niezależnie od kursów jakie pobieramy starajmy się nigdy nie wykładać na to całej swojej gotówki. Możemy grać niskie kursy stosując przy tym stałą stawkę np. 100 złoty.

45 ratings
Opis oferty
600zł darmowy zakład + freebet 20 zł
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 1500 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład
12 ratings
Opis oferty
200% więcej za wpłatę za rejestrację
18 ratings
Opis oferty
50% do cashback dla każdego

Obstawiając np. ilość goli w trakcie meczu po kursie 1,15 możemy mieć na czysto 15 złoty. Dla doświadczonych graczy to pewnie żaden zarobek.

Jednak dla osoby, która wcześniej zarabiała minimalną krajową i dniówka w jej przypadku wynosiła około 60 złoty to już coś. Jeszcze cztery takie mecze podczas dnia i jej standard życia się nie zmieni. Owszem, i tutaj zdarzają się przegrane. Ale to samo możemy powiedzieć o wyższych kursach.

Niektóre osoby jednak na początek nie chcą tak bardzo ryzykować.

Niskie kursy bukmacherskie?

Jest kilka ciekawych strategii obstawiania niskich kursów. Są również osoby, które dzięki tej metodzie potrafią czerpać regularne zyski.

Niskie kursy są również godne grania. Nie zważajmy tak bardzo na opinię innych ludzi. Być może taka strategia nie była im pisana.

Być może popełniali jeden jedyny błąd, który niweczył ich wygrane. Pamiętajmy jednak, że niskie kursy nie oznaczają braku analizy spotkania.

blank

Obstawiający spotkania on-line w kółko wyszukuje najwyższych kursów bukmacherskich. A ponieważ nie każdy wirtualny bukmacher w Polsce mówi i deklaruje że ma duże kursy to my doskonale wiemy 😉

Prócz bonusów i promocji u bukmacherów pożądane byłoby również przypatrzyć się kursom na zakładach sportowych. Pewien czas temu dotarła do nas poważna informacja jakoby firma bukmacherska Totolotek zdecydowała zwiększyć własne kursy bukmacherskie na zakłady on line.

Na stronie w sieci Totolotek.pl aktualnie wyszperacie najwyższe kursy na pewniaków z TOP 10 innymi słowy 10 na ogół obstawianych przez grających zdarzeń z danego dnia!

 

Kursy u bukmachera – poważna kwestia!

W obstawianiu zakładów bukmacherskich pewnym z najważniejszych komponentów jest duży kurs zdarzenia. Duże kursy znaczą spore wygrane. Nie trzeba już konfrontować, który bukmacher oferuje najwyższe kursy bukmacherskie na najciekawsze zdarzenia sportowe. Totolotek ręczy Wam, że wśród legalnie funkcjonujących bukmacherów najwyższe kursy oferuje właśnie strona www Totolotek.pl (jeśli chodzi o te najczęściej selekcjonowane spotkania do typowania przez internet).

Bukmacherzy Totolotka wybierają dowolnego dnia 10 najchętniej obstawianych przez obstawiajacych meczy i dają do nich największe w Polsce kursy bukmacherskie.

Sprawdź jeszcze …

Do tego biorąc udział w akcji promocyjnej Gram Grubo Europejskie Puchary od 20 zł oraz Gram Grubo Piątek od 100 zł idzie podnieść wygraną realnie o 14% + do tego najwyższe kursy bukmacherskie i robi się ciekawie…

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Stąd dobrze jest posiadać konto do typowania meczy na www.totolotek.plnajwyższe kursy bukmacherskie oraz cykliczne bonusy dla stale typujących zdarzenia przez internet.

Ciekawe informacje