Najlepsza aplikacja bukmacherska

W dzisiejszych czasach firmy bukmacherskie rywalizują o klienta na każdej możliwej płaszczyźnie (włączając w to aplikacje bukmacherskie).

W dobie obecnej cyfryzacji stacjonarny punkt czy strony internetowej to za mało, więc tutaj w grę wchodzą aplikacje bukmacherskie mobilne, na których dzisiaj się skupimy. Wybierając najlepszą aplikacje wśród polskich bukmacherów.

Fortuna aplikacja mobilna

Zdecydowanie pretendentem do miana najlepszej aplikacji mobilnej można uznać aplikacje fortuny. Pokrótce wytłumaczę dlaczego.

Aplikacje mobile cechuje kompletna oferta przedmeczowa oraz live, twórcy nie zapomnieli o fanach sportów wirtualnych, dla których oferta jest równie bogata co na stronie internetowej.

Dużym udogodnieniem dla klientów jest możliwość zobaczenia transmisji tekstowych na żywo ze spotkań, wraz ze statystykami.

Aplikacja bukmacherska Fortuny posiada wiele dodatkowych funkcji jak historia kuponów, early cash-out ( opcja ta daje nam duże pole do popisu przy niepewnym wyniku) czy też opcję szybki zakład, dzięki której zaledwie jednym kliknięciem możemy postawić kupon.

Gdy już postawimy wygrany kupon, to będziemy mogli skorzystać z opcji natychmiastowych wpłat i wypłat, dzięki którym w parę chwil będziemy posiadać gotówkę na sowim koncie. Bardzo przydatną opcją są powiadomienia push, które informują nas o rozstrzygniętych kuponach lub o zakończonych spotkaniach.

Jak można zauważyć aplikacja fortuny posiada wiele opcji udogodnień dla klienta, dodatkowo warto zaznaczyć, że jest bardzo intuicyjna, którą nowi gracze bardzo często sobie chwalą. Aplikacja działa zarówno na telefony z systemem Android jak i IOS.

Fortuna

600zł darmowy zakład + freebet 30 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

 

STS Mobile

Aplikacja mobilna STS, dla wielu graczy to właśnie ona jest najlepszą aplikacją mobilną w Polsce. Główną cechą, dla której gracze ustawiają ją na piedestał jest przede wszystkim opcja oglądania transmisji na swoim telefonie, tej opcji nie posiada żadna aplikacja w naszym kraju.

Aplikacja bukmacherska STS również oferuję szybkiego logowania, jak i opcję cash-out. Również tak jak na fortunie możemy postawić szybki kupon oraz zobaczyć historię kuponów. Bardzo dobrze również przez aplikacje mobilną funkcjonuje opcja szybkich wpłat oraz wypłat.

Dużym urozmaiceniem grania, jest możliwość brania udziału w chacie online z innymi graczami i komentowanie wspólnie zagranego wydarzenia sportowego. Użytkownicy tej aplikacji będą mogli skorzystać z opcji powiadomień push, więc klientom kończy się stres, dokładnie z gwizdkiem kończącym spotkanie, którego akurat nie mogą zobaczyć na żywo. Dużym wyjściem naprzeciw użytkownikom jest możliwość obstawiania meczy z wyższym kursem, tylko właśnie przez aplikacje mobilną.

Czy aplikacja STS zasługuje na miano najlepszej oceńcie sami. Na pewno w wielu aspektach jest świetna. Korzystając z niej da się wyczuć, że jest robiona, aby jak najlepiej ułatwić życie użytkownikom.

STS

Za wpłaty, do 1500 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

 

Aplikacja mobilna LVBET

Najważniejszym faktem, który powinniśmy wiedzieć przed wyborem tej aplikacji bukmacherskiej jest to, że Androida można pobrać ją tylko przez stronę LVBET (nie dostaniemy jej za pomocą sklepu play).

Gdy zdecydujemy się na pobranie, musimy ją pobrać z poziomu strony internetowej, zaraz po wejściu wchodzimy w zakładkę mobile i korzystając z instrukcji pobieramy ją na swoje urządzenie. Zgodnie z zapewnieniami twórcy, czas pobierania aplikacji nie powinien przekroczyć 2 minut. Z kolei aplikację na iOS pobierzesz standardowo w sklepie App Store, po wpisaniu frazy „ LV BET”.

Opcja Rapid play umożliwia szybkie wpłaty i wypłaty na konto. Match tracker pozwala nam na oglądanie transmisji wraz z dostępem do statystyk live. LV Bet posiada również pełną ofertę zdarzeń, niczym nieodbiegającą stronie internetowej.

LVBET

Do 2000 zł za wpłaty + freebet 20 zł

Solidny stosunkowo nowy bukmacher. Porządna aplikacja i solidna oferta bukmacherska. Braki nadrabia bdb supportem oraz stroną do obstawiania meczów.

 

Aplikacja bukmacherska PZBUK

PZBUK posiada aplikacje mobilną na systemy android, niestety posiadacze systemu ISO muszą jeszcze chwile zaczekać. Z poziomu aplikacji jesteśmy w stanie obstawić kupony przed meczem. Jako użytkownicy aplikacji mamy możliwość skorzystania z dedykowanych bonusów. Przez aplikacje również będziecie mogli skorzystać z opcji cash-out oraz powiadomień push. Fani koszykówki znajdą tutaj swoje miejsce, ponieważ aplikacja udostępnia transmisję meczów NBA. Bukmacher oferuję również opcję szybkich wpłat oraz wypłat.

Aplikacja Forbet

Aplikacja oferuję nam opcję obstawiania meczów live, powiadomień push oraz match trackera. Ogromną zaletą aplikacji jest funkcja cashback, której nie znajdziecie u stacjonarnego bukmachera. Aplikacja bukmacherska forBET jest przejrzysta łatwa w obsłudze. Dostępna jest na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Totolotek Mobile

Aplikacja totolotka posiada pełną ofertę przedmeczową oferowaną przez totolotka. W aplikacji znajduję się również opcja match tracker, histira kuponów, quickbet oraz opcja błyskawicznych płatności.

 

Która aplikacja jest najlepsza na rynku ?

Zdecydowanie na czele stawki znajdzie się aplikacja bukmacherska STS oraz Fortuna. Aplikacje posiadają najwięcej funkcji oraz w przypadku STS znajdziemy opcje oglądania transmisji spotkań. U tych dwóch bukmacherów najwygodniej jest obstawiać spotkania.

Zaraz za nimi plasują się aplikacja LV BET, Totolotka oraz forbet, jednak im do miana najlepszej jeszcze trochę brakuje. A dla fanów NBA, najlepsza będzie aplikacja PZBUK, z racji na możliwość oglądania transmisji.

1.
Fortuna Fortuna

600zł darmowy zakład + freebet 30 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

2.
STS STS

Za wpłaty, do 1500 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

3.
Superbet Superbet

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Bardzo dobry bukmacher. Ma mecze na żywo, fajną promocję powitalną, mnóstwo promocji i konkursów i bardzo wysokie kursy bukmacherskie.

4.
LVBET LVBET

Do 2000 zł za wpłaty + freebet 20 zł

Solidny stosunkowo nowy bukmacher. Porządna aplikacja i solidna oferta bukmacherska. Braki nadrabia bdb supportem oraz stroną do obstawiania meczów.

5.
Forbet Forbet

100% do 2300 zł za wpłatę

Świetna aplikacja bukmacherska, ponad 2000 zł na start za wpłatę. Szeroka oferta i dobre kursy. A do tego po założeniu konta liczne konkursy.

6.
Betfan Betfan

600 zł darmowy zakład na start

Bardzo ciekawy i dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Świetna oferta, wysokie kursy oraz mnóstwo promocji. A do tego doskonały support.

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje