Darmowy zakad Fortuna

Legalni bukmacherzy

Legalni-bukmacherzy

Czy istnieje legalny bukmacher idealny? Jeszcze kilka miesięcy temu powiedzielibyśmy, że nie. A dziś już tęsknimy za firmami bukmacherskimi, które opuściły nasz rynek. Choć mimo wszystko nie ma bukmachera idealnego to należy przyznać, że mając do dyspozycji także tych nielegalnych mieliśmy większe pole do popisu. Zarobki były większe i nie występowały tak podstawowe błędy jakie mają miejsce chociażby w Fortunie czy Totolotku.

Każdy bukmacher ma swoje wady i zalety, a w tym także legalni bukmacherzy.

Legalny bukmacher online

Owe firmy bukmacherskie dotychczas łatwego życia faktycznie nie miały. Mogły liczyć na znikomy ruch w przeciwieństwie do swoich nielegalnych konkurentów. Dziś się to już zmieniło.

Najlepsze promocje bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jakie są zatem plusy i minusy bukmacherów legalnych?

Do zalet bukmacherów należy zaliczyć fakt, że oferują on zakłady bukmacherskie głównie poprzez trzy kanały – stronę internetową, aplikację mobilną i punkty stacjonarne. Ważną kwestią jest fakt, że legalni bukmacherzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów i muszą mieć strony po polsku.

Zatem strona internetowa jest dostępna w naszym ojczystym języku. Zakłady bukmacherskie możemy tutaj obstawiać przez całą dobę, a w tym również na żywo. Są to również firmy bukmacherskie godna naszego zaufania.

Głównie dlatego, że działają na rynku już przez pewien czas i zdołały wyrobić sobie pewną opinię. Co ciekawe do zalet bukmacherów legalnych  niektórzy wymieniają kursy w porównaniu chociażby do nie obecnego już w Polsce Bwin.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

To w przypadku legalnych bukmacherów zdarza się nieczęsto.

Strony do obstawiania meczy

Jeśli chodzi o działanie stron internetowych do obstawiania meczy na pewno należy pochwalić kontakt z supportem. Dostępny jest zazwyczaj live-chat czy kontakt mailowy. Dodatkowo na stronach www mamy dostęp do statystyk co przyspiesza nam analizowanie spotkań.

Wady?

Tutaj zawsze coś znajdziemy jeśli mowa o legalnym bukmacherze. Znajduje się tu oczywiście podatek, który nadal jest nie do zaakceptowania przez większości graczy. Widząc ile na tym tracimy, możemy być w dłuższej perspektywie rozczarowani grą. (choć ostatnio totolotek.pl i forbet.pl – oferują w jeden dzień w tygodniu obstawianie bez podatku)

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

To chyba w przypadku legalnych bukmacherów jest jedną z najważniejszych wad. W ostatecznym rozrachunku gracze chętnie rejestrują na stronach legalnych firm bukmacherskich swoje konta. W końcu co mamy do stracenia.

Poza tym liczyć możemy bardzo często na darmowe zakłady jako bonus powitalny. Do tego wszyscy prawie legalni bukmacherzy online oferują nam bonus 100% za pierwszą wpłatę.

Podsumowanie

Podsumowując, tak właśnie teraz mniej więcej wyglądają legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Na to póki co możemy liczyć i jeśli chcemy nadal obstawiać mecze musimy pogodzić się z wadami, które posiadają owi legalni bukmacherzy. Niestety podatki są nie do ominięcia (poza pewnymi promocjami jak choćby na totolotek.pl). Dodatkowo są one wysokie co sprawia, że niewielu bukmacherów jak bet365 czy bwin chce nam oferować swoje usługi i możliwość obstawiania meczów online.

Najlepsze promocje bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Otagowane: