Kto gra dzisiaj na Euro 2024?

<strong>Euro 2024 to w tym roku największa impreza piłkarska, która zgromadzi na stadionach i przed telewizorami miliony kibiców! Turniej potrwa cały miesiąc, a 24 reprezentacje z całej Europy będą walczyć o zdobycie tego jakże prestiżowego trofeum. Sprawdź, jakie mecze czekają nas w dniu dzisiejszym! Kto gra na Euro 2024 dzisiaj?

Mistrzostwa Europy rozpoczną się 14 czerwca i potrwają aż do 14 lipca, kiedy to odbędzie się wielki finał na Olympiastadion w Berlinie. Łącznie czekają nas emocje w 51 spotkaniach od fazy grupowej przez fazę pucharową do finału. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące spotkań rozgrywanych w danym dniu!

Kto zagra dzisiaj na Euro 2024?

Piątek, 14 czerwca, jest dniem otwarcia imprezy Euro 2024. W związku z tym tego wieczoru zobaczymy tylko jedno spotkanie, naturalnie z udziałem gospodarzy imprezy, czyli Niemców, którzy zagrają ze Szkocją.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Niemcy – Szkocja: Kto wygra na otwarcie Euro 2024? Typy

Niemcy są zdecydowanym faworytem w pierwszym meczu podczas Euro 2024, w którym zagrają ze Szkocją. Gospodarze imprezy są wymieniani jako jedni z głównych faworytów do końcowego triumfu, więc z pewnością nie mogą sobie pozwolić na wpadkę w fazie grupowej. Sprawdź nasz osobny artykuł, w którym zebraliśmy typy bukmacherskie oraz kursy na mecz Niemcy – Szkocja na Euro 2024.

Niemcy – Szkocja: Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Mecz Niemcy – Szkocja będzie transmitowany w Polsce zarówno w TV, jak i online. Sprawdź wszystkie potrzebne informacje o spotkaniu otwarcia Euro 2024

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje

Dodaj komentarz