Obstawianie League of Legends

Nie łudźmy się, że przyszłością zakładów bukmacherskich jest piłka nożna czy tenis ziemny. Pomimo dużej popularności tych dyscyplin sportowych to eSporty zaczynają zdobywać serca graczy.

Wszystko odbywa się bardzo dynamicznie – zarówno same rozgrywki jak i popularność tego sportu na całym świecie. Nieraz z pewnością słyszeliśmy, że ktoś obstawia mecze słynnego LoL’a. To nic innego jak popularna gra komputerowa League of Legends.

Jako ciekawostkę warto podać, że w roku 2013 została ona uznana jako sport.

Z roku na rok popularność tej gry rosła. A to wszystko sprawiło, że transmisje z meczów mogliśmy podziwiać na sportowych kanałach.

Najchętniej wybierane promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
500 zł CASHBACK - pzbuk.pl + 20zł darmowy zakład
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak obstawiać mecze LoL?

Zacznijmy może od podstaw, czyli zasad tej gry. Są one niezwykle proste. Naprzeciw sobie staja dwie grupy, które liczą po 5 zawodników. Zwyciężają Ci, którzy jako pierwsi zdołają zburzyć budynek, który nosi tu nazwę „nexus”. Wszystko trwa zazwyczaj 20-60 minut.

Najwięcej zakładów poświęconych League of Legends masz na www.lvbet.pl

Oczywiście nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać, ponieważ droga do zwycięstwa jest dosyć zawiła. W międzyczasie zabijamy przeróżne stwory i przede wszystkim naszych przeciwników. Za to możemy otrzymać złoto, dzięki któremu możemy ulepszyć naszego bohatera. To właśnie od niego wiele zależy. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Ich znajomość z pewnością sprawi, że będziemy mogli szybciej ograć rywala.

Jakby tego było mało co jakiś czas wykonywane są aktualizację. A to sprawia, że charakterystyka danego bohatera może się zmienić. Należy być zatem cały czas na czasie. To jednak nie powoduje, że gracze zmniejszają swoje zainteresowanie tą grą. Wręcz przeciwnie.

Świadczyć mogą o tym chociażby rozgrywki, które aktualnie odbywają się na całym świecie. Warto o nich wspomnieć w kontekście obstawiania LoL’a, aby wiedzieć jakie pieniądze wchodzą tutaj w grę.

18 ratings
Opis oferty
50% do cashback dla każdego
43 ratings
Opis oferty
100% do 3000 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 500 zł darmowy zakład

Mistrzostwa Świata LoL

Najwyższe rangą są oczywiście Mistrzostwa Świata, które odbywają się raz w roku. Łącznie do rozdania było nawet 2 miliony dolarów. Również u nas w Polsce odbyły się już zawody Intel Extreme Masters. Media rozpisywały się wtedy o ogromnym zainteresowaniu.

Tych imprez z pewnością będzie coraz więcej, ponieważ szał na LoL’a trwa nadal. Trzeba powiedzieć wprost, że gra jest naprawdę wciągająca i nie mając wcześniej styczności z tego typu sportem po obejrzeniu jednej transmisji możemy nabrać ochoty na obstawianie meczy LoL.

Którzy bukmacherzy idą z trendami i mają ją w swojej ofercie?

Bezsprzecznym liderem jest lvbet.pl, u którego obstawianie meczy LoL jest z naprawdę wysokimi kursami. Niestety na terenie Polski nie możemy korzystać z bukmachera bet365 który miał świetną ofertę dla Polaków (kiedyś). Z legalnych bukmacherów w grę wchodzi jeszcze  www.fortuna.pl i etoto.pl. Niestety kursy są tu niskie.

Jakie typy mamy w ofercie?

Przede wszystkim zwycięstwo danej drużyny, ale także zwycięzca danej mapy czy chociażby handicapy na wygrane mapy. Od razu dodajemy, że obstawianie LoL’a nie jest takie proste. Analiza jest tu oczywiście wymagana i nie jest ona taka prosta dla osób, które zupełnie nie znają podstaw tego sportu.

Dlatego też zanim obstawimy swój pierwszy zakład z LoL’a warto najpierw zdobyć na tym polu pewne doświadczenie i przede wszystkim podstawowe pojęcia.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA SUPERBET PZBUK STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł Cashback
+ bonus za wpłatę
500zł Caschback
+ darmowy zakład
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 50 zł - do 1200 zł

Ciekawe informacje