Kim są typerzy bukmacherscy?

Zakłady bukmacherskie to coraz częstszy sposób na zapewnienie sobie emocjonującej rozrywki, sprawdzenie swoje wiedzy sportowej lub zwykłej, ludzkiej intuicji a przede wszystkim wygranie sporej ilości pieniędzy. Na to ostatnie szansa jest bardzo duża – wystarczy tylko wytypować odpowiedni wynik, odgadnąć zwycięzcę lub przewidzieć porażkę faworyta – i już nasza zawartość konta bankowego wygląda dużo bardziej korzystnie.

Brzmi to bardzo prosto – można by powiedzieć banalnie, dlaczego więc wszyscy w wolnym czasie nie zajmujemy się grami bukmacherskimi?

Szansa wygranej jest tam przecież dużo większa, niż np. w grach liczbowych, ponieważ tu liczy się też nasza wiedza i wyczucie sytuacji, a nie tylko szczęśliwy traf. Dlaczego jedni gracze przegrywają duże sumy i są zmuszeni zrezygnować z dalszej gry, a inni wygrywają co się tylko da i czynią z zakładów bukmacherskich swój sposób na życie i utrzymanie rodziny.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kim są tzw. typerzy bukmacherscy?

Sukces niektórych graczy, polegający na regularnym wygrywaniu dużych kwot pieniężnych to nie jest kwestia przypadku czy szczęścia. Każdy zawodowy gracz bukmacherski ma ustalony swój własny system bukmacherski, który sprawdza się już od dłuższego czasu.

Typerzy bukmacherscy to ludzie, którzy wiedzą jak grać, żeby wygrywać. Ich wypróbowany sposób gry mówi im dokładnie, jakie wydarzenie powinni wybrać konkretnego dnia, jaki rezultat obstawić i jaką stawkę na to przeznaczyć. Nie jest tak, że wygrywają oni każdy kolejny swój zakład – byłoby to fizycznie niemożliwe, podbiegałoby bardziej pod jasnowidzenie niż po grę bukmacherską.

Jednak każda przegrana jest niezbędnym elementem ich systemu, więc siłą rzeczy tylko przybliża ich do jeszcze większej wygranej.

Typerzy bukmacherscy to ludzie, którzy zaczynali od tego samego poziomu, co każdy inny gracz, ale dzięki swojemu systemowi są teraz zupełnie na innym poziomie. Żeby im odrobinę dorównać wystarczy że będziemy znali podstawowe zasady, kierujące ich technikami. Bo samych technik prawdopodobnie nie poznamy nigdy – są to tajemnice zawodowe, których typerzy bukmacherscy strzegą jak najcenniejszego skarbu.

Zasady, jakie stosują typerzy bukmacherscy, są ogólnie proste.

Przede wszystkim, obstawiając jakiekolwiek wydarzenia z dowolnej dyscypliny, musimy zwracać uwagę na jakość a nie na ilość. Możemy grac wyłącznie zdarzenia pojedyncze i unikać stawiania na więcej niż 10 wydarzeń w miesiącu.

45 ratings
Opis oferty
300zł darmowy zakład + freebet 30 zł
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 600 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Typerzy bukmacherscy najczęściej specjalizują się tylko w jednej, konkretnej dyscyplinie, wybierając w niej część wydarzeń, w których są prawdziwymi ekspertami. Charakteryzuje ich zdolność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji zgodnie z wcześniej założonym planem, umiejętność żelaznej samodyscypliny i zimnej krwi w każdej sytuacji.

Umieją oni doskonale ocenić skale ryzyka i podjąć właściwą decyzję bez względu na wpływ adrenaliny czy szkodliwych nerwów. Niektórzy bazują swoją wiedzę na kontaktach w strefie sportu, lub wiadomościach, tych powszechnych jak i bardziej poufnych, które uda im się zdobyć. Potem nadchodzi moment ciężkiej umysłowej pracy, kiedy te zasłyszane rzeczy trzeba przeanalizować i wcielić w swój bukmacherski plan.

Grupy typerów = sukces?

Możemy też się spotkać z tzw. spółdzielniami bukmacherów. Niektórzy typerzy bukmacherscy bardzo chętnie łączą się w grupy i współpracują ze sobie podobnymi ludźmi. Dysponują oni wspólnym budżetem, razem decydują o rodzaju zakładów, po wygranej dzielą się równo całą sumą.

Członkowie takich grup spotykają się regularnie ze sobą, dzielą swoimi przemyśleniami i pomysłami, rozmawiają nad dalszą wspólną strategią.

Dzięki temu łatwiej uniknąć pomyłki spowodowanej złą analizą sytuacji czy podjęciem zbyt dużego ryzyka – jako grupa mogą bezpieczniej ocenić skalę zagrożenia i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. Grupa taka ma oczywiście dużo większy budżet, niż pojedynczy gracz, musi się jednak też cechować silnym zorganizowaniem, odpowiedzialnością i lojalnością poszczególnych członków. Ważnym elementem jest też pozbycie się swojego indywidualnego ego każdego z graczy na rzecz wyniku drużyny.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje