Darmowy zakad Fortuna

Co warto wiedzieć o obstawianiu meczów w necie

Co-warto-wiedziec-o-obstawianiu-meczow

Decydując się obstawiać zakłady bukmacherskie niejako musimy być świadomi, że wcześniej czy później przydarzy się nam porażka. Możemy w przyszłości zostać doskonałymi typerami, ale nigdy nie będziemy mieć 100% skuteczności. To po prostu niemożliwe. Typując wcześniej na kartce, by nie tracić pieniędzy i dochodząc do pewnej strategii i tak podwinie nam się noga.

Przegrane nie są niczym złym, ponieważ tak jak w życiu możemy z nich się wiele nauczyć. Jednak zaraz po nieudanym meczu możemy czuć wielki smutek i pełno myśli. Na szczęście jest kilka rozwiązań jak poradzić sobie z przegraną typując zakłady bukmacherskie.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Jedną z najczęstszych rad jakie usłyszymy od innych typerów którzy od lat obstawiają mecze w necie to zrobienie sobie przerwy.

 

Przegrana na zakładach bukmacherskich

Najgorsze są pierwsze minuty po przegranej. Wtedy głupie wybryki bywają na porządku dziennym, a to w konsekwencji prowadzi do jeszcze wyższych przegranych. Właściwie możemy stwierdzić, że w tym czasie nie myślimy racjonalnie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobimy głupi, a przy tym kosztowny wybryk. Dlatego też niekiedy warto pomyśleć o nawet krótkiej przerwie w obstawianiu meczów tym bardziej wtedy, kiedy robimy to codziennie. Nie starajmy się także przy tym ustalać konkretnych wygranych w ciągu określonego czasu.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Nie da się przyjąć planu, że np. dziś musimy zarobić 500 złotych. Takie założenia prowadzą do tego, że budzą się w nas niepożądane emocje, które są złym doradcom.

Zrobienie sobie przerwy często wpływa na typera bardzo dobrze. W tym czasie możemy na spokojnie pomyśleć o naszych zakładach. Zapanuje spokój, a my będziemy w stanie odpowiedzieć na pytania i tym samym uniknąć błędów, które popełnialiśmy. Jeśli jednak ochłoniemy godzinę czy dwie po przegranej i uważamy, że możemy dalej zacząć obstawiać mecze warto przystosować się do innych zaleceń po przegranej. Mowa tu głównie o zmniejszeniu stawki. Podczas każdej porażki nasza pewność siebie maleje.

Zaczynamy być nieufni i dłużej zastanawiamy się nad danym zakładem. Najlepszą odpowiedzią na taką sytuację jest zmniejszenie dotychczasowej stawki. Zazwyczaj gramy stałą stawką, dlatego też jeśli jest to np. 100 złotych to na pewien czas zredukujmy tę kwotę do 20 złotych.

 

Co ciekawe większości osób, w tym przeważająca ilość początkujących robi coś zupełnie odwrotnego. Podwaja stawkę, a niekiedy obstawia cały swój bankroll, by szybko odrobić stracone pieniądze. Nie same pieniądze są również tu ważne. Po przegranej często chcemy wybrać pierwszy lepszy mecz. Lepiej poczekać na coś czego będziemy pewni.

 

Dobrą wskazówką podczas typowania meczów jest ostrożna gra, a tym bardziej po porażce. Zacznijmy dokładniej analizować mecze i nie obstawiamy wszystkiego. To, że będziemy typować dużo mecze nie oznacza, że automatycznie będziemy dużo zarabiać. Warto zainteresować się mniejszą ilością meczy. Dlatego właśnie warto prowadzić także własne statystyki. Być może okaże się, że mniejsza ilość zakładów doprowadziła do tego, że zaczynamy w końcu być „na plusie”. Powyższe działania zdają się być oczywiste.

Niestety w natłoku negatywnych emocji po przegranej nie jesteśmy często w stanie rozsądnie myśleć. Dlatego warto zastosować powyższe uwagi lub zastanowić się nad kolejnym pytanie, na które żaden typer nie chciałby odpowiadać: czy powinniśmy się już poddać?

Ciężko jest odpowiadać na takie pytania. Poza tym każdy przypadek jest inny. Jak we wszystkim co nas dotyczy tak i tutaj chodzi o pieniądze. Nasza rodzina wiedząc o tym, że obstawiamy mecze z pewnością ucieszyłaby się z pozytywnej odpowiedzi. Nie każda osoba typująca spotkania sportowe jest hazardzistą. Bywa i tak, że stracimy nieco pieniędzy i będziemy musieli wpłacać nawet trzy razy gotówkę na konto u bukmachera. Kiedy jednak porażki nas czegoś nauczyły i będziemy w końcu konsekwentni to wpłata kolejnego depozytu może być dla nas strzałem w dziesiątkę.

Zakłady bukmacherskie wymagają od nas dużej cierpliwości i konsekwencji. Po wielu przegranych i solidnej rozmowie z samym sobą możemy w końcu wypracować dla siebie skuteczną taktykę dzięki której zaczniemy w końcu systematycznie wygrywać.

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+