Obstawianie tenisa

Tenis tuż obok piłki nożnej jest jednym z najchętniej typowaną dyscypliną sportową. Co prawda mamy tu mniej rodzajów zakładów, ale warto dodać, że sporty te znacząco różnią się od siebie. Czy obstawianie tenis daje dobry zarobek na zakładach bukmacherskich? Zacznijmy dość nietypowo.

A mianowicie obstawianie turniejów tenisowych. Chodzi tu o wyznaczenie zwycięzcę całej imprezy. Wydawać by się mogło, że jest to bardzo trudne. Nic bardziej mylnego. Przy dość dobrej analizie możemy wytypować spokojnie zwycięzcę turnieju po zazwyczaj wysokich kursach.

Warto zacząć od drabinki, ponieważ na samym początku odbywa się losowanie kto z kim zagra. Niektórzy gracze mogą dojść daleko, ponieważ jego potencjalnymi rywalami będą o wiele gorsi zawodnicy i odwrotnie. To bardzo ciekawa opcja zakładów, tym bardziej, że owe turnieje tenisowe odbywają się cały czas. Gdy jeden się kończy to już drugi się zaczyna. Bywa, że w tym samym czasie trwa kilka różnych turniejów.

45 ratings
Opis oferty
100% do 2000 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 500 zł darmowy zakład
37 ratings
Opis oferty
600 zł darmowy zakład na start

Chcąc jednak szybciej rozliczyć swój zakład i mieć więcej szans na wygraną warto obstawiać zakład na zwycięzcę meczu.

I tu pojawia się już pierwsza znacząca różnica pomiędzy tenisem a piłką nożną, ponieważ w tym pierwszym przypadku mamy do czynienia tylko z wygraną lub przegraną. W tenisie nie ma czegoś takiego jak remis. Na co powinniśmy zwrócić uwagę zanim obstawimy wygraną danego zawodnika? Jest kilka podstawowych aspektów. Pierwszą z nich jest z pewnością forma zawodnika.

Oglądając mecze mamy pewne spojrzenie czy gracz bardzo męczył się z gorszymi od dzisiejszego rywalami, itp.

 

Obstawianie tenisa cd…

W tenisie równie ważną kwestią jak forma zawodnika jest nawierzchnia. Często czytając analizy różnych typerów natkniemy się właśnie na to kluczowe słowo. Tenisiści grają na trawie, mączce i kortach hard. Każda z tych nawierzchni jest inna. Na jednej piłka odbija się szybko, a na drugiej już o wiele wolniej. Niekiedy możemy zauważyć, że zawodnicy mają fantastyczne statystyki z gry na trawie w przeciwieństwie do np. mączki.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Kolejnym rodzajem zakładów w tenisie jest zakład na ilość setów. Dokładnie chodzi tu o wytypowanie np., zwycięzcę pierwszego seta. Co ciekawe możemy zauważyć, że niektórzy najlepsi tenisiści przegrywają pierwszego seta, by potem gładko wygrać z przeciwnikiem.

Skoro mowa o faworytach i słabszych graczach i w tenisie nie mogło zabraknąć zakładów z handicapem. Tyczą się one setów i gemów. Działają one na tej samej zasadzie jak w piłce nożnej. Zatem dodajemy lub odejmujemy sety czy gemy w całym meczu.

I czas na kolejny bardzo popularny rodzaj zakładów, a mianowicie zakłady powyżej/poniżej. Tu możemy typować sety i gemy. Czy padną więcej niż 2,5 seta czy nie? A może mniej nić 26,5 gema? Tych opcji u wielu bukmacherów jest naprawdę sporo. Dzięki temu możemy obstawiać właściwie każdy mecz tenisa o ile posiadamy oczywiście odpowiednią wiedzę.

Powyższe rodzaje zakładów pokazują, że obstawianie tenisa u bukmacherów może być ciekawą formą zarabiania online. W ciągu dnia odbywa się wiele spotkań z tenisa, a to okazja do zarobku. Organizowane są turnieje wyższej i niższej rangi. Dzięki temu możemy wyspecjalizować się w jednej z nich i stopniowo zdobywać jak najwięcej wiedzy na temat danych graczy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA SUPERBET PZBUK STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł Cashback
+ bonus za wpłatę
500zł Caschback
+ darmowy zakład
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 50 zł - do 1200 zł

Ciekawe informacje