Liga Mistrzów Milenium – co i jak

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Bezpłatny zakład na początek, dodatek po rejestracji za depozyt a także interesujące pojedynki 'Zakłady TURBO’ to doskonała oferta bukmacherska.
Mnóstwo z owych promocji jest dla dowolnego grającego (nie wyłącznie dla tego jaki ledwo otwarł konto u buka) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To specjalna promocja dla nowo otwierających konta użytkowników internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zgarnij ekwiwalent początkowej wpłaty aż do 1000 złotych!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Załóż internetowe konto gracza i zaznacz pole „Chcę zdobyć BONUS NA START”. W terminie 10 dni od rewizji rachunku zrób pierwszą wpłatę. Później zagraj cztery razy kwotę początkowego depozytu – w czasie 60 dni.

Do promocji kwalifikowane są kupony z minimum 3 pojedynkami (najmniejszy kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem generalnym 2,00. Codzienny pułap obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po wykonaniu zasad promocji pozyskasz od nas premię w kwocie Twojej początkowej wpłaty – do 1000 złotych.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z znaczącą porcją spotkań na blankiecie? Z DODATKIEM 5-10-15 rozbudujesz kasę o kolejne 5, 10 czy też 15 procent! Rachunek jest łatwy: im więcej meczów, tym większy przychód.

5-9 meczów na kuponie – nagroda wyższa o 5%,
10-14 meczów – nagroda wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – nagroda wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 mogą skorzystać wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grasz w punkcie na mieście, potrzebujesz posiadać kartę członkowską dowolnego koloru. O ile masz internetowe konto gracza, do programu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś mimowolnie w momencie zakładania konta.

HAPPY HOUR na zakłady przed pojedynkiem

Jak podwyższyć nagrodę na blankiecie o 14%? Rób użytek z promocji Happy Hour na zakłady przed pojedynkiem. Inaczej to typowanie bez podatku!

Na przestrzeni godziny akcji promocyjnej powiększasz kasę o 14% – kurs globalny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

Jakie są zasady promocji Happy Hour Prematch?
– minimum 3 spotkania (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium ze złotą względnie platynową kartą),
– minimum 4 spotkania (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z rubinową ewentualnie srebrzystą kartą).
Jak odczytujemy w statucie za zakłady sportowe zawarte podczas oferty Happy Hour nie są przypisywane punkty premiowe – o tym powinno się zachowywać pamięć.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to ekskluzywna promocja bukmacherska dla nowo otwierających konta użytkowników, w której początkowy typ nie jest powiązany z żadnym ryzykiem. Jeżeli nie trafisz, przekażemy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Oferta jest osiągalna dla każdych nowo otwierających konta klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak sięgnąć DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując wirtualne konto typującego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. Ażeby skorzystać z promocji, wyróżnij pole „Pragnę dostać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy zakładaniu konta.

Jak sięgnąć po DARMOWY ZAKŁAD w punkcie w ieście?

Wystarczy, że zrobisz kompletną rejestrację nowego konta, po której uzyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby wykorzystać Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tejże akcji promocyjnej.

Czy Darmowy Zakład to freebet i zdołam użyć go bez wpłaty?

Nie. Ażeby skorzystać z promocji, powinieneś po pierwsze spełnić wpłaty na własne konto grającego a także skonfigurować zwykły zakład. Jeśli będzie przegrany, uzyskasz refundację stawki rzeczonego zakładu o maksymalnej wartości 10 złotych.
Jeśli początkowy zakład zawarłeś za kwotę przeszło 10 złotych, zwrot również wyniesie 10 złotych.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

BONUS GRAND

U bukmachera wirtualnego Milenium ryzykowne obstawianie się opłaca. Typuj chociaż 5 wydarzeń na blankiecie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją brawurę – powiększymy nagrodę o 20%!

HAPPY HOUR Live

Lubisz zakłady wzajemne na żywo plus emanacje scalone ze śledzeniem meczów, które właśnie skreśliłeś?
Wykorzystaj po ofertę Happy Hour Live i do sportowych ekscytacji dorzuć wyższe wygrane – zwyczajnie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Live tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki zawiera:

– zakłady sportowe na żywo,
– minimum 2 spotkania,
– minimalny kurs 1 wydarzenia: 1,20,
– blankiet rozpisowy, jeżeli każde kombinacje spełniają zasady akcji promocyjnej.

Z jakiej przyczyny w toku Happy Hour Live wygrywasz więcej? Bowiem w czasie obowiązywania promocji kurs globalny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez zwykłe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super mecze w ofercie ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Rozgrywasz roztropnie i pewnie bo w wypadku przegranej oddamy Ci gotówkę na dalszą grę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz deficyt czasu na mozolne analizy i sprawdzanie statystyk? Chcesz obstawić kuponik, lecz nie wiesz, jakie wybrać mecze? Bestseller to sprawdzona strategia na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najchętniej wyszukiwane spotkania typowane przez pozostałych typerów.

Bestseller uaktualniamy nieustająco – generalnie co 20 minut. Monitoruj systematycznie w dziale zakłady sportowe, jakie typy rządzą w Milenium oraz podążaj śladem najlepszych użytkowników.

TYPY DNIA

Najlepsze mecze ze o niebo lepszym kursem, które zdołasz spiąć z dowolnymi wydarzeniami z rodzajowej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na paręnaście atrakcyjnych meczów każdego dnia!

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś sportowym specjalistą plus posiadasz ukochaną drużynę, o której wiesz dużo? Sumiennie badasz mecze przed ich wytypowaniem, a analiza statystyczna to Twe wtóre imię? Wyselekcjonuj kupon z łączeniem typów i obstaw i 5 meczów z tego samego spotkania na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów bukmacherskich pozwala ulokować na 1 blankiecie parę typów z jednego spotkania piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najbardziej popularnych rozgrywkach rozdzielamy wtedy na parę grup typów. Dowolna grupa oznaczona jest innym symbolem, widocznym przy nazwie gatunku zdarzenia.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli typujesz zakłady wielokrotne plus szukasz lepszych wygranych na najbardziej popularnych zdarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Zagospodaruj tą promocję i uzyskaj i 30% wyższy kurs niż w zakładzie wielokrotnym utworzonym z jednakowych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj i zwyciężaj! Do zdobycia nawet do 5% cashbacku za zaryzykowane zakłady! Co 30 dni gwarantujemy gotówkę dla najefektywniej obstawiających mecze online!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Ciekawe informacje