Lekkoatletyka i zakłady bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich bardzo często możemy spotkać lekkoatletykę pośród dyscyplin skoki o tyczce … Skok o tyczce to dyscyplina sportowa, która daje emocje nie tylko samym zawodnikom, ale również zagorzałym fanom tego sportu.

Oczywiście skok o tyczce znany był lata temu. Jednak dziś doczekaliśmy się profesjonalnych zawodników i samych zawodów. Reguły są ujednolicone dzięki czemu łatwiej jest organizować imprezy. Patrząc na ten sport od strony typera to nie mamy zbyt wielu opcji do typowania.

 

Obstawianie lekkoatletyki

Z resztą nie ma się co tutaj dziwić. Ciężko byłoby znaleźć tu jakieś dodatkowe opcje niżeli te, które oferują nam bukmacherzy. A wśród nich jest zakład na zwycięzcę całej imprezy. Kolejna możliwość to zakład TOP 3 czy też zakład 1-3.

Jak nie trudno zgadnąć tu mamy wytypować gracza, który zajmie co najmniej trzecią pozycję w zawodach. I właściwie ostatnia możliwość, czyli zakłady H2H. Czym powinniśmy się kierować typując ten sport? Po pierwsze wiedzą na temat samych zawodników.

To tyczy każdej dyscypliny sportowej i w tym wypadku nie jest inaczej. W przypadku skoku o tyczce warto zwrócić uwagę, gdzie rozgrywane są zawody. Czy jest to stadion czy może hala? W tych sportach widać pewną różnicę w wynikach jeśli chodzi o zmianę miejsca. Najlepsi zawodnicy nie potrafią uzyskiwać równie dobrych wyników w hali.

Ważny jest oczywiście prestiż zawodów. Mistrzostwa Europy czy Świata, nie wspominając już o Igrzyskach Olimpijskich – tu każdy chce być jak najlepiej przygotowany, by zdobyć możliwie jak najwyższe miejsce.

 

Co jest jeszcze ważne przy obstawianiu tej dyscypliny?

Przede wszystkim odporność psychiczna. Są tacy skoczkowie, którzy uzyskują bardzo dobre rezultaty na treningach i są uznawani za faworytów.

Jednak podczas wielkich imprez to całe przygotowanie zupełnie jest niewidoczne, ponieważ po kolejnej spalonej próbie zawodnik nie potrafi poradzić sobie ze stresem. To niezwykle ważny czynnik. Niektórzy typerzy uważają, że wręcz najważniejszy.

Poza tym tak naprawdę skok o tyczce to dyscyplina sportowa jak każda inna i chcąc na niej zarobić raz na jakiś czas musimy posiadać odpowiednią wiedzę tak jak to bywa w każdym sporcie.

Najchętniej wybierane promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
500 zł CASHBACK - pzbuk.pl + 20zł darmowy zakład
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje