Handicap w Fortunie a inni bukmacherzy

Oferty bukmacherów są coraz bardziej urozmaicane i coraz bardziej nastawione na to by nam typującym było trudniej. To powoduje, że tracimy coraz więcej pieniędzy, ponieważ wkrada się tu już hazard niżeli prawdziwe obstawianie zakładów.

Jako że najpopularniejszą dziedziną sportu w wielu krajach jest piłka nożna, to nie może być inaczej – to ją najczęściej typujemy.

Duża część osób uwielbia obstawiać ilość goli. Bukmacherzy zauważyli ten trend i do wyboru mamy kilka opcji.

Ta pierwsza najpopularniejsza to po prostu ilość goli w całym meczu obydwu zespołów. Jest to również najbezpieczniejsza opcja.

Dlaczego?

Czasem wydaje się nam, że faworyzowany zespół powinien wbić co najmniej dwa gole, a podczas meczu wynik jest zupełnie odwrotny. Jak wiadomo to tylko sport. Oczywiście dla osób, które chcą nieco bardziej zaryzykować i pobrać lepsze kursy warto zastanowić się nad golami danej drużyny. To również ciekawa opcja, choć tutaj należy się bardziej nagłowić.

Dla Tych, którzy najbardziej lubią ryzyko idealne są handicapy.

To nic innego jak podanie chociażby różnicy ilości goli jaką wygra lub też przegra dana drużyna. Tutaj kursy są już wyższe niżeli w opcjach powyżej. Kiedy wybrać jaką opcję? Ilość goli jest dobra dla zespołów, które są do siebie bardzo podobne – strzelają i tracą dużo goli. Ciężko tu wybrać jednoznacznie zwycięzcę, dlatego to odpowiednia opcja.

Ilość goli którą zdobędzie dany zespół czy zawodnik to dobra opcja jeśli wiemy, że zespół potrafi wbijać piłkę w siatkę, ale ich wygrana nie musi zakończyć się znaczną przegraną czy wygraną.

Handicap warto pobierać podczas meczów, gdy gra zdecydowany faworyt, a kurs na jego wygraną jest śmiesznie niski. Takich kursów jak wiadomo mało kto gra, dlatego wygrana np. dwoma golami to już ciekawy wybór, a kurs jest na pewno godny uwagi. Zależnie od tego jakim typem jesteśmy gracza możemy dobrać dla siebie odpowiednie opcje.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Pamiętajmy jednak, że to jest tylko sport i fakt, że zespoły grały tydzień wcześniej i padło tam wiele goli nie oznacza, że i tym razem tak być musi. Dlatego odpowiednio analizujmy mecz i wybierajmy najbezpieczniejsze opcje.

Ciekawe informacje