Jak obstawiać: Portugalia – Czechy: typy, kursy, zakłady


Portugalia to potęga w światowej piłce nożnej. Ich solidny zespół, doświadczony trener i skuteczne zagrania sprawiają, że zawsze liczą się w wielkich turniejach. W meczu z Czechami zdecydowanie są faworytem, dlatego typuję ich zwycięstwo po kursie 1.56.

Portugalia – Czechy: Typy na ilość goli

Portugalia znana jest z ofensywnego stylu gry. Choć potrafią grać także w obronie, to z pewnością w meczu z Czechami będą chcieli strzelić bramkę. Typuję zatem, że obie drużyny zdobędą gola (BTTS) po kursie 1.99.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Portugalia – Czechy: Specjalny typ zakładu

Postawiłem także na szczególny typ zakładu – liczbę goli strzelonych przez Czechów. Typuję, że Czesi zdobędą dokładnie 1 gola po kursie 2.46. Mimo możliwych błędów w defensywie w pierwszym meczu, Portugalia powinna zdominować rywali.

Tabela grupy F przed meczem Portugalia – Czechy

Portugalia jest bez wątpienia faworytem do wygrania grupy F na Euro 2024. Czechom przyjdzie się zmierzyć z Turcją o drugie miejsce, ale trzeba pamiętać, że w grupie znajduje się także Gruzja, która wydaje się być najsłabszą drużyną.

Kursy bukmacherskie na mecz Portugalia – Czechy

– Wygrana Portugalia – 1.56
– Remis – 3.90
– Wygrana Czechy – 5.80
– Powyżej 2.5 goli – 1.93
– BTTS – 1.99

Bukmacherzy liczą na triumf Portugalii, oferując kurs 1.56. Czechom będzie trudniej, stąd kurs 5.80. Remis to opcja warta rozważenia, kurs 3.90. Szerokie zakłady na ilość goli i BTTS także dostępne.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Portugalia – Czechy: Zdobywamy punkty w grupie F

Portugalia ma duże szanse na zwycięstwo w grupie F, szczególnie jeśli rozpocznie od wygranej nad Czechami. Gdy zmierzą się z Gruzją, awans będzie już na wyciągnięcie ręki.

Zapowiedź meczu Portugalia – Czechy

W pierwszej kolejce Euro 2024 Portugalia zmierzy się z Czechami. Portugalia, choć faworytem, nie może lekceważyć solidnej postawy Czechów. Mecz odbędzie się na Red Bull Arena o godzinie 21:00.

Ostatnie wyniki Portugalii i Czech

Portugalia pokazała swoją moc w marcowych meczach towarzyskich, a Czechy także odniosły zwycięstwa z wymagającymi przeciwnikami. Mecz zapowiada się emocjonująco.

Szanse na wygraną w meczu Portugalia – Czechy

Portugalczycy są faworytem z około 64% szans na zwycięstwo, podczas gdy Czechom przypisuje się tylko 17% szans. Remis jest wyceniany na około 26%.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Gdzie oglądać Portugalia – Czechy?

Mecz Portugalii z Czechami będzie transmitowany 18 marca o 21:00 na Red Bull Arena w Lipsku. Relację można śledzić w Telewizji Polskiej.

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje