Esport w LVBET

Obstawianie eSportu to doskonały sposób na zarabianie przez internet – o ile choć trochę mamy o przedstawianym temacie pojęcie.
Oczywiście spora część buków w Kraju oferuje zakłady wzajemne na Esport, a w niniejszej grupie jest również LVBET.

Który ostatnio uruchomił dodatkową zakładkę esportową z obfitą ofertą kursów live plus możliwością obserwowania batalii live. Aktualnie obstawiający zdołają korzystać z owej zakładki na swych komórkach.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Esport w LVBET

Oglądanie tudzież typowanie esportu na mobile nigdy nie było łatwiejsze. Dziś specyficzna zakładka esport przystępna jest w konkretnym położeniu – na poświęconej użytkownikom podstronie.
Dołączenie owej funkcjonalności w dużym stopniu skróci czas konieczny na postawienie kuponu oraz uprości odnalezienie najciekawszych meczów w najbardziej interesujących grach.

Kolejnym ciągiem zmian w wersji mobile LVBET było wdrożenie odtwarzania streamów z rozmaitych meczów na żywo w ramach meczów eSportowych. Do chwili obecnej przystępne były one zaledwie w edycji na pecety LV BET, w tej chwili najistotniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież dużo innych będzie można oglądać również na wyświetlaczach telefonów tudzież padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Esport – prężny rozwój

LVBET coraz mocniej rozwija się na esport, dziś robimy to z znaczną dynamiką. Bezustannie chcemy się poprawiać w tym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji na telefon jest tego solidnym przykładem.
Rozwijamy nie tylko nasz soft, lecz również rozszerzamy własną działalność na nowych sektorach, do których oczywiście zdołamy zaliczyć esport – powiedziała Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wymieniony legalny bukmacher internetowy funkcjonuje na lokalnym rynku od paru lat. Do dziś firma zaangażowała się w rozwój przeróżnych dyscyplin a także wielu klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Na domiar tego, „wszedł” w patronat polskiej transmisji gier CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Ciekawe informacje