Darmowy zakad Fortuna

200% za wpłatę do bukmachera eTOTO!

etoto-bonus-200-procent-1000zl

Mistrzowska oferta na początek od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się graczy. Zgarnij 1000 zł w dodatkach. Tego typu promocja nie pojawia się przeważnie wśród polskich bukmacherów w necie dlatego powinno się przyjrzeć się jej uważnie. Bo warto!

Premia po rejestracji to właściwie kanon wśród bukmacherów w Kraju, lecz żeby dawać ludziom 200 % za ich wpłatę – to ciężko coś w tym stylu wyszperać wśród innych ofert powitalnych. Wyłącznie totolotek.pl a także lvbet.pl oferują powyżej 1000 zł w dodatkach w trakcie rejestracji, jednakże to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl/bonusy

Warunki oferty powitalnej eToto

Jak wspomnieliśmy ostatnio wspomniany legalny bukmacher wirtualny przedstawił oryginalną promocję na start, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy promocję Pozyskaj 1000 złotych od eTOTO.
Spoglądając na wysokie zainteresowanie promocjami u bukmacherów w Kraju wśród typujących pojedynki firma bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najkorzystniejszą promocją dla obstawiających przy zakładaniu konta.

 

Poniżej opisaliśmy szczyptę informacji na temat śmiałej promocji powitalnej:

W kolejnej promocji przy rejestracji Odbierz 1000 zł, gracz za własne 2 pierwsze depozyty dostać zdoła aż 1000 złotych:

– naczelny przelew na konto grającego będzie podniesiony o 200% do 100 złotych (inaczej starczy wkład 50 złotych, ażeby pozyskać 100 zł), co jest szczególne wśród bukmacherów legalnych w Kraju. Nie ma możliwości wyszukać buka jaki podwyższa wpłatę o taki procent.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

– kolejny przelew na konto grającego zostanie podniesiony o 100 procent do realnie 900 złotych !

Dlatego razem typujący za własne 2 początkowe przekazy może dostać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać dowolni typerzy, którzy nadal nie wykonali pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (są w stanie zgarnąć obydwa dodatki) lub wtórej wpłaty (są w stanie dostać wtóry bonus), bez względu na czas rejestracji.

W wypadku pytań wskazane jest sprawdzić regulacje na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl/bonusy

Otagowane: