Przychodzi taki czas u profesjonalnych graczy obstawiających mecze u bukmacherów online, kiedy już tak nie patrzą na bonusy powitalne czy nie szukają w Google – kody promocyjne czy kody bonusowe.

Mimo wszystko są one dla nich nadal bardzo ważne ale nie tak jak kiedyś. Właściwie zaraz po ofercie zważamy uwagę na co oferuje nam później dany bukmacher internetowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dziś praktycznie każdy z nich ma jakiś kod bonusowy. Kwoty tutaj nie są wcale takie małe nawet jak dla zawodowców.

Wejdź na stronę główną i zarejestruj się

Kod bonusowy na start

Dziwić może również fakt, że bonus na start Etoto wynosi dziś kilkaset złotych (więcej dowiesz się tutaj).

Nie jest to to prawda najwięcej, ale jest to kwota i tak większa niżeli oferują inni nielegalni bukmacherzy. To co jest tu jeszcze najważniejsze to warunki jego obrotu. Zważmy uwagę, że konkurencja być może oferuje nam o wiele wyższe stawki, ale zwróćmy na to co musimy zrobić, by daną kwotę otrzymać. W końcu za samą rejestrację konta nie otrzymujemy owych pieniędzy.

Kwota jaka otrzymamy na samym starcie po rejestracji na www.etoto.pl jest zależna od naszego pierwszego depozytu. Warto zatem wpłacić co najmniej kilkaset złotych. By właśnie tyle samo dostać od tego bukmachera w prezencie. Warunki są niezwykle proste. Przede wszystkim mamy na cały obrót 60 dni. A całym bonusem musimy obrócić dokładnie 4 razy, a właściwie nasza pierwszą wpłatą.

Pamiętajmy także, że kurs minimalny kuponu musi wynieść co najmniej 2,00. Dzięki temu możemy zyskać dodatkowe aż 500 złotych. Przy czym cały czas miejmy na uwadze, że owa kwota jest zależna od naszego pierwszego depozytu i jest to wspomniane maksymalnie 500 złotych. Jak na tak średniej klasy legalnego bukmachera jest to naprawdę spora kwota i dość łatwe warunki obrotu.

 

Oferta bukmachera eTOTO

I na chwilę obecna na to tylko mogą liczyć nowi gracze bukmachera eTOTO. Pozostają nam zatem jeszcze promocje dla stałych graczy. Tutaj niestety oferta jest bardzo uboga. W sekcji „Promocje” mamy tak naprawdę 3 sekcje z czego jedna z nich to promocja dla nowych graczy.

Odbierz kod bonusowy i zarejestruj się

Dla stałych klientów pozostaje „Pięć+” i „Negocjuj kursy”. Pierwsza z promocji dotyczy głównie zakładów akumulowanych. Na naszym kuponie musi znaleźć się co najmniej pięć zdarzeń, by dany kupon mógł zostać zaliczony do promocji. W takim przypadku nasza wygrana może zostać powiększona o całe 5%. Oczywiście na naszych kuponach może znaleźć się o wiele więcej pozycji – w tych przypadkach dodatkowe wygrane będą jeszcze wyższe. Możemy zyskać nawet do 50% więcej! Jest to z pewnością idealna propozycja dla osób, które puszczają głównie kupony AKO.

Nie jest to jednak wszystko takie piękne, ponieważ do owej promocji nie są zaliczane wszystkie spotkania. To jest spory minus. Może się zatem okazać, że pomimo kuponu AKO na kilkanaście pozycji nie otrzymamy dodatkowej wygranej.

Ostatnia promocją w Etoto dla stałych klientów jest możliwość negocjacji kursów. Powiedzmy sobie szczerze, że z tej możliwości korzysta mało graczy. Mało bowiem osób chce niemal żebrać o nieco wyższy kurs. Jest to co prawda sprawa indywidualna.

Mimo wszystko wielu graczy niemal zupełnie nie zważa na te propozycję uwagi. Bonusy i promocje na etoto.pl są jak widać mało rozbudowane. O ile jeszcze bonus na start jest godny polecenia to już dla stałych graczy bukmacher ma słaba ofertę promocyjną i kody bonusowe wdla stałych graczy nie są stale dostępne – a szkoda.

Odbierz kod bonusowy i zarejestruj się

 

ZASILANIE konta

1.Kliknij w ‚depozyt’ w górnym menu
2.Wybierz sposób płatności z ‚rodzaju’
3.Wypełnij pola swoimi danymi; upewnij się, że nie będziesz używać ‚spacji’ pomiędzy cyframi które wpisujesz.
4.Kliknij ‚potwierdź’.
5.Bilans jest teraz uaktualniony o kwotę jaką wpłaciłeś.

Wpłaty pieniędzy do eTOTO można dokonać za pośrednictwem:
– konta bankowego, kart kredytowych czy portfeli walutowych

Wszystkie wpłaty dokonane za pomocą VISA/MasterCard, VISA Electron są natychmiastowe.

Depozyty bankowe zazwyczaj trwają od 1-3 dni bankowych (od Poniedziałku – Piątku) w zależności od czasu, jaki występuje między bankami potrzebny do transferu pieniędzy.

 

WYPŁATA ZAROBIONYCH PIENIĘDZY
1.Kliknij w ‚depozyt’ w górnym menu Wybierz metodę płatności z ‚rodzaju’
2.Wypełnij pola swoimi danymi; upewnij się, że nie będziesz używać ‚spacji’ pomiędzy cyframi które wpisujesz.
3.Kliknij ‚potwierdź’.
Bilans jest teraz uaktualniony o kwotę jaką wpłaciłeś.

Wpłaty pieniędzy można dokonać za pośrednictwem:
– konta bankowego

Depozyty bankowe zazwyczaj trwają od 1-3 dni bankowych (od Poniedziałku – Piątku) w zależności od czasu, jaki występuje między bankami potrzebny do transferu pieniędzy.

Odbierz kod bonusowy i zarejestruj się