Bukmacher wirtualny BetClic należy obecnie do najdynamiczniej rozwijających się bukmacherów w Europie. Od jakiegoś już czasu swoją platformę uruchomił również w Polsce, dzięki czemu każdy z graczy może sam spróbować swych sił na stronie www do zwierania zakładów bukmacherskich online. Firma oczywiście posiada licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej wydaną przez rząd Polski.

Obecnie przytoczona firma bukmacherska bardzo aktywnie działa na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce i pozyskuje oprócz świetnej promocji na start w formie darmowego zakładu kolejne kluby które będzie sponsorować.
Oferta BetClic nie sprowadza się tylko do zakładów sportowych. W swej ofercie posiada możliwość oglądania meczów na żywo w BetclicTV oraz wirtualne sporty które stają się coraz popularniejsze w Polsce.

Bukmacher z cashback (500 zł) to www.betclic.pl

Otwarcie konta w BetClic:

Po zapoznaniu się z regulaminem który znajdziesz pod poniższym linkiem TUTAJ rejestrujemy się na stronie wprowadzając wszelkie nasze dane. Następnie w mailu otrzymanym od Betclic potwierdzamy naszą rejestrację.
Następnie wpłacamy pieniążki i już możemy zacząć zarabiać grając na zakładach sportowych online, a oferta Betclic jest naprawdę bogata!

Wejdź na stronę główną i zarejestruj się

WPŁATA Pieniędzy
Logujemy się na nasze konto gracza używając swojej nazwy użytkownika oraz hasła.
Następnie klikamy w zakładkę ‚Wpłać’ umieszczoną na górze strony.
Wybieramy formę płatności:
– Karta Kredytowa (Visa lub MasterCard)
– Przelewy 24 – umożliwiają dokonywanie przelewów w 15 minut
Skrill
– Przelew bankowy

BetClic nie pobiera żadnych opłat za wpłaty.

Betclic 1

WYPŁATA Pieniędzy
By wypłacić zgromadzone wygrane na zakładach wystarczy po zalogowaniu się kliknąć u góry ekranu w link ‚Wypłać’ a następnie wybrać opcję wypłaty – na tą chwilę bukmacherzy w Polsce mogą jedynie wysyłać Nam wygrane na konto bankowe.

Ważne by posiadać co najmniej równowartość 5 euro by móc dokonać wypłaty wygranych.

 

Opinia o Betclic

Jeden z popularniejszych bukmacherów w Polsce (mimo że działa na licencji od niedawna). Do tego oferuje darmowy zakład bukmacherski dla nowych graczy (cashback) – dzięki czemu możemy przetestować naszą wiedzę sportową. Sporo meczy live do obstawiania i niezłe kursy – czynią że jest w czołówce bukmacherów wirtualnych w Polsce.

Bukmacher z cashback (500 zł) to www.betclic.pl

Bonus cashback

Jeden z ciekawszych bonusów powitalnych wśród bukmacherów legalnych w Polsce. Cashback – bo o nim mowa – do 500 zł odda Betclic jak przegrasz swój pierwszy zakład! Także warto obstawiać bo jak wygramy mamy wygraną a jak przegramy to zwróconą kwotę musimy obrócić tylko 4 razy z kursem minimum 2.0 – i wtedy możemy już to wypłacić bez żadnych dodatkowych warunków.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Darmowy 120 zł zakład! Opis Obstaw
2 Do 1200 zł za wpłatę + freebet Opis Obstaw
3 3000 zł + zakłady bez podatku! Opis Obstaw