Darmowy zakad Fortuna

Typy na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej (Euro 2020)

typy-na-me-2020

Mecze ME w piłce nożnej odbywają się co 4 lata i zapewne jak co 4 lata będą bardzo „krwawe” co zapewne zobaczymy już po pierwszym gwizdku sędziego. Bo jak co kilka lat każdy chce się tam jak najlepiej pokazać i zagrać na EURO tak by kibice w kraju byli ze swojej drużyny dumni. I nie inaczej będzie i podczas tych piłkarskich mistrzostw, gdzie zapewne każda drużyna będzie walczyć na całego.

Mecze do typowania które poniżej prezentujemy ocenialiśmy na podstawie ostatnich meczy w ramach kwalifikacji do Euro 2020 jakie owe drużyny rozegrały no i po tym co pokazały (przynajmniej niektóre podczas meczów towarzyskich). Warto sprawdzać na bieżąco naszą stronę gdyż będziemy się starać publikować aktualne darmowe typy na te mecze w walce o ME w piłce nożnej które odbędą się tym razem w kilku krajach Europy.

Zaznaczamy też od razu że nasze prognozy czyt. obstawianie meczy będzie się zmieniać i typy które widzicie dziś jutro już mogą być nie aktualne – gdyż cały czas monitorujemy kto złapał kontuzję lub jakim składem może zagrać dana drużyna podczas danego meczu eliminacyjnego…

 

PROMOCJA! Tylko u Nas! Z okazji el. EURO 2020 – 1000 zł na typy dla każdego! Szczegóły

Darmowe typy na eliminacje ME 2020:

Grupa A

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Czechy – Bułgaria, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X
Czarnogóra – Kosowo, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Bułgaria – Kosowo, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Czechy – Czarnogóra, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1

25 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Kolejka 5 – 5-7 września
Kosowo – Czechy, 7 września, 15:00
Anglia – Bułgaria, 7 września, 18:00
Kolejka 6 – 8-10 września
Anglia – Kosowo, 10 września, 20:45
Czarnogóra – Czechy, 10 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Czechy – Anglia, 11 października, 20:45
Czarnogóra – Bułgaria, 11 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Bułgaria – Anglia, 14 października, 20:45
Kosowo – Czarnogóra, 14 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Czechy – Kosowo, 14 listopada, 20:45
Anglia – Czarnogóra, 14 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Bułgaria – Czechy, 17 listopada, 18:00
Kosowo – Anglia, 17 listopada, 18:00

Grupa B

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Portugalia – Luksemburg, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Ukraina – Serbia, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Serbia – Litwa, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Ukraina – Luksemburg, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Kolejka 5 – 5-7 września
Litwa – Ukraina, 7 września, 18:00
Serbia – Portugalia, 7 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Litwa – Portugalia, 10 września, 20:45
Luksemburg – Serbia, 10 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Portugalia – Luksemburg, 11 października, 20:45
Ukraina – Litwa, 11 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Litwa – Serbia, 14 października, 20:45
Ukraina – Portugalia, 14 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Portugalia – Litwa, 14 listopada, 20:45
Serbia – Luksemburg, 14 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Luksemburg – Portugalia, 17 listopada, 15:00
Serbia – Ukraina, 17 listopada, 15:00

Grupa C

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Estonia – Irlandia Północna, 8 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 2
Białoruś – Niemcy, 8 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Białoruś – Irlandia Północna, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Niemcy – Estonia, 11 czerwca, 20:45

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Kolejka 5 – 5-7 września
Estonia – Białoruś, 6 września, 20:45
Niemcy – Holandia, 6 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Estonia – Holandia, 9 września, 20:45
Irlandia Północna – Niemcy, 9 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Białoruś – Estonia, 10 października, 20:45
Holandia – Irlandia Północna, 10 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Białoruś – Holandia, 13 października, 18:00
Estonia – Niemcy, 13 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Niemcy – Białoruś, 16 listopada, 20:45
Irlandia Północna – Holandia, 16 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Niemcy – Irlandia Północna, 19 listopada, 20:45
Holandia – Estonia, 19 listopada, 20:45

Grupa D

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Gruzja – Gibraltar, 7 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 1
Dania – Irlandia, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Dania – Gruzja, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Irlandia – Gibraltar, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Kolejka 5 – 5-7 września
Gibraltar – Dania, 5 września, 20:45
Irlandia – Szwajcaria, 5 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Gruzja – Dania, 8 września, 18:00
Szwajcaria – Gibraltar, 8 września, 18:00
Kolejka 7 – 10-12 października
Gruzja – Irlandia, 12 października, 15:00
Dania – Szwajcaria, 12 października, 18:00
Kolejka 8 – 13-15 października
Gibraltar – Gruzja, 15 października, 20:45
Szwajcaria – Irlandia, 15 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Dania – Gibraltar, 15 listopada, 20:45
Szwajcaria – Gruzja, 15 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Gibraltar – Szwajcaria, 18 listopada, 20:45
Irlandia – Dania, 18 listopada, 20:45

Grupa E

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Chorwacja – Walia, 8 czerwca, 15:00 – nasz typ:: 1
Azerbejdżan – Węgry, 8 czerwca, 18:00 – nasz typ:: X
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Azerbejdżan – Słowacja, 11 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 1
Węgry – Walia, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X

Darmowy zakład 50 zł czeka na Ciebie, wejdź na www.pzbuk.pl

Kolejka 5 – 5-7 września
Słowacja – Chorwacja, 6 września, 20:45
Walia – Azerbejdżan, 6 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Azerbejdżan – Chorwacja, 9 września, 18:00
Węgry – Słowacja, 9 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Chorwacja – Węgry, 10 października, 20:45
Słowacja – Walia, 10 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Węgry – Azerbejdżan, 13 października, 18:00
Walia – Chorwacja, 13 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Azerbejdżan – Walia, 16 listopada, 18:00
Chorwacja – Słowacja, 16 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Słowacja – Azerbejdżan, 19 listopada, 20:45
Walia – Węgry, 19 listopada, 20:45

Grupa F

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Wyspy Owcze – Hiszpania, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Norwegia – Rumunia, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X
Szwecja – Malta, 7 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Wyspy Owcze – Norwegia, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Malta – Rumunia, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Hiszpania – Szwecja, 10 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Kolejka 5 – 5-7 września
Wyspy Owcze – Szwecja, 5 września, 20:45
Norwegia – Malta, 5 września, 20:45
Rumunia – Hiszpania, 5 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Hiszpania – Wyspy Owcze, 8 września, 15:00
Rumunia – Malta, 8 września, 18:00
Szwecja – Norwegia, 8 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Wyspy Owcze – Rumunia, 12 października, 18:00
Norwegia – Hiszpania, 12 października, 20:45
Malta – Szwecja, 12 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Wyspy Owcze – Malta, 15 października, 20:45
Rumunia – Norwegia, 15 października, 20:45
Szwecja – Hiszpania, 15 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Norwegia – Wyspy Owcze, 15 listopada, 20:45
Rumunia – Szwecja, 15 listopada, 20:45
Hiszpania – Malta, 15 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Malta – Norwegia, 18 listopada, 20:45
Hiszpania – Rumunia, 18 listopada, 20:45
Szwecja – Wyspy Owcze, 18 listopada, 20:45

Grupa G

Kolejka 3 – 7-8 czerwca

Austria – Słowenia, 7 czerwca, 20:45
Macedonia – Polska, 7 czerwca, 20:45
Łotwa – Izrael, 7 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Macedonia – Austria, 10 czerwca, 20:45
Łotwa – Słowenia, 10 czerwca, 20:45
Polska – Izrael, 10 czerwca, 20:45

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Kolejka 5 – 5-7 września
Izrael – Macedonia, 5 września, 20:45
Austria – Łotwa, 6 września, 20:45
Słowenia – Polska, 6 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Łotwa – Macedonia, 9 września, 20:45
Polska – Austria, 9 września, 20:45
Słowenia – Izrael, 9 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Austria – Izrael, 10 października, 20:45
Macedonia – Słowenia, 10 października, 20:45
Łotwa – Polska, 10 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Polska – Macedonia, 13 października, 20:45
Słowenia – Austria, 13 października, 20:45
Izrael – Łotwa, 15 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Słowenia – Łotwa, 16 listopada, 18:00
Austria – Macedonia, 16 listopada, 20:45
Izrael – Polska, 16 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Macedonia – Izrael, 19 listopada, 20:45
Łotwa – Austria, 19 listopada, 20:45
Polska – Słowenia, 19 listopada, 20:45

Grupa H

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Islandia – Albania, 8 czerwca, 15:00 – nasz typ:: 1
Mołdawia – Andora, 8 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 1
Turcja – Francja, 8 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Albania – Mołdawia, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Andora – Francja, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Islandia – Turcja, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X

Kolejka 5 – 5-7 września
Islandia – Mołdawia, 7 września, 18:00
Francja – Albania, 7 września, 20:45
Turcja – Andora, 7 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Albania – Islandia, 10 września, 20:45
Francja – Andora, 10 września, 20:45
Mołdawia – Turcja, 10 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Andora – Mołdawia, 11 października, 20:45
Islandia – Francja, 11 października, 20:45
Turcja – Albania, 11 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Francja – Turcja, 14 października, 20:45
Islandia – Andora, 14 października, 20:45
Mołdawia – Albania, 14 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Turcja – Islandia, 14 listopada, 18:00
Albania – Andora, 14 listopada, 20:45
Francja – Mołdawia, 14 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Albania – Francja, 17 listopada, 20:45
Andora – Turcja, 17 listopada, 20:45
Mołdawia – Islandia, 17 listopada, 20:45

Grupa I

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Rosja – San Marino, 8 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 1
Belgia – Kazachstan, 8 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Szkocja – Cypr, 8 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Kazachstan – San Marino, 11 czerwca, 16:00 – nasz typ:: 1
Belgia – Szkocja, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X
Rosja – Cypr, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X

25 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Kolejka 5 – 5-7 września
Cypr – Kazachstan, 6 września, 20:45
San Marino – Belgia, 6 września, 20:45
Szkocja – Rosja, 6 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Rosja – Kazachstan, 9 września, 20:45
San Marino – Cypr, 9 września, 20:45
Szkocja – Belgia, 9 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Kazachstan – Cypr, 10 października, 16:00
Belgia – San Marino, 10 października, 20:45
Rosja – Szkocja, 10 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Kazachstan – Belgia, 13 października, 15:00
Cypr – Rosja, 13 października, 18:00
Szkocja – San Marino, 13 października, 18:00
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Cypr – Szkocja, 16 listopada, 15:00
Rosja – Belgia, 16 listopada, 18:00
San Marino – Kazachstan, 16 listopada, 18:00
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Belgia – Cypr, 19 listopada, 20:45
San Marino – Rosja, 19 listopada, 20:45
Szkocja – Kazachstan, 19 listopada, 20:45

Grupa J

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Armenia – Liechtenstein, 8 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 1
Finlandia – Bośnia i Hercegowina, 8 czerwca, 18:00 – nasz typ:: 1
Grecja – Włochy, 8 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 2
Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Grecja – Armenia, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Włochy – Bośnia i Hercegowina, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: 1
Liechtenstein – Finlandia, 11 czerwca, 20:45 – nasz typ:: X

Kolejka 5 – 5-7 września
Armenia – Włochy, 5 września, 18:00
Bośnia i Hercegowina – Liechtenstein, 5 września, 20:45
Finlandia – Grecja, 5 września, 20:45
Kolejka 6 – 8-10 września
Armenia – Bośnia i Hercegowina, 8 września, 18:00
Finlandia – Włochy, 8 września, 20:45
Grecja – Liechtenstein, 8 września, 20:45
Kolejka 7 – 10-12 października
Bośnia i Hercegowina – Finlandia, 12 października, 18:00
Włochy – Grecja, 12 października, 20:45
Liechtenstein – Armenia, 12 października, 20:45
Kolejka 8 – 13-15 października
Finlandia – Armenia, 15 października, 20:45
Grecja – Bośnia i Hercegowina, 15 października, 20:45
Liechtenstein – Włochy, 15 października, 20:45
Kolejka 9 – 14-16 listopada
Armenia – Grecja, 15 listopada, 18:00
Finlandia – Liechtenstein, 15 listopada, 18:00
Bośnia i Hercegowina – Włochy, 15 listopada, 20:45
Kolejka 10 – 17-19 listopada
Grecja – Finlandia, 18 listopada, 20:45
Włochy – Armenia, 18 listopada, 20:45
Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina, 18 listopada, 20:45

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+