F1 – typowanie wyścigów dla każdego


Kibice Formuły 1 odczekali z niecierpliwością. Wreszcie nadszedł czas na rozpoczęcie nowego sezonu w tej najszybszej serii wyścigowej na świecie. Co przyniesie F1 w 2024 roku? Jakie zmiany i niespodzianki czekają nas w nadchodzących miesiącach?

Kursy bukmacherskie na mistrza F1

W długoterminowych kursach bukmacherskich jedno nazwisko wybija się ponad inne – Max Verstappen. W tej chwili Holender wydaje się mieć ogromne szanse na zdobycie trzeciego z rzędu tytułu mistrza świata. Sezon 2024 nie przynosi większych zmian konstrukcyjnych, co oznacza, że Red Bull ponownie dysponuje najlepszym bolidem w stawce.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Dominacja Maxa Verstappena

Ostatnie sezony Formuły 1 były pod znakiem dominacji Maxa Verstappena. Holenderski kierowca zmiótł konkurencję i ścigał się na zupełnie innym poziomie. Ustanowił on rekordy zarówno pod względem liczby zwycięstw w jednym sezonie, jak i serii kolejnych triumfów w Grand Prix. W 2023 roku mistrzostwo świata sięgnął na torze Lusail w Katarze, kilka dni po swoich 26. urodzinach.

Orlen w świecie Formuły 1

Polskie konsorcjum paliwowe, PKN ORLEN, kontynuuje swoją obecność w Formule 1. W sezonie 2023 rozpoczęła się współpraca z zespołem RB AlphaTauri, który teraz nosi nazwę Visa Cash App RB Formula One Team. Zmieniły się również barwy zespołu na jasny niebieski i biel.

Bez zmian na gridzie

Sezon 2024 jest wyjątkowy ze względu na brak zmian personalnych w składach kierowców. Jest to bezprecedensowe zjawisko w historii Formuły 1. Niemniej jednak, doszło do zmian personalnych w kierownictwie zespołów.

Max Verstappen – dominator ostatnich lat

W dwóch ostatnich sezonach Max Verstappen był niepokonany i zdobył tytuły mistrzowskie. Czy teraz, podobnie jak Lewis Hamilton przed laty, będzie notował serię sezonów z mistrzostwem?

Najmłodszy mistrz F1

Najmłodszym mistrzem w historii Formuły 1 był Sebastian Vettel, który zakończył karierę w sezonie 2022. W 2010 roku zdobył tytuł mając 23 lata i 134 dni.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Podsumowanie typowania F1

Faworytem do zwycięstwa w sezonie F1 2024 jest Max Verstappen. Wygrana Holendra to kurs 1.20 przed startem sezonu. Czy zdoła on obronić tytuł mistrza świata? Odpowiedź poznamy na torze. Zapraszamy na typowanie F1!

superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje