120 zł na start + 1000 zł za wpłatę!

Aplikacja BETSCAN od Totolotka

totolotek-betscan-aplikacja

Jeżeli szukasz informacji o BetSCAN to genialnie wcelowałeś!
Legalnie działający bukmacher wirtualny Totolotek.pl wprowadził nowiutką, darmową apkę BETSCAN. Zapewnia ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z zakładami i śledzenie wyników wydarzeń sportowych „na żywo”. Jednostki, jakie będą dynamicznie stosować apkę co miesiąc zdołają na dodatek wygrać ciekawe gratyfikacje.

Nowa apka Totolotka ma 3 nadrzędne komponenty. Pierwotnym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość monitorowania na smartfonie wyników tradycyjnych kuponów za pośrednictwem techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kuponie pojawia się info o zakładzie.

Co oferuje innowacyjna apka Totolotka BETSCAN?

Sprawdzanie wyników wydarzeń piłkarskich na przestrzeni ich trwania. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie bazowym użytkownik zobaczy kompilację dzisiaj toczących się wydarzeń piłkarskich, wraz z informacją o obowiązujących przelicznikach. Klient posiada owe sposobność wypróbowania które zdarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Na domiar tego, komponentem aplikacji jednostki Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę tabletu odbiorca jest przesuwany do zakładki z grami. Współcześnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej ilości dokładnych rzutów za trzy punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono także komponent rywalizacji między klientami. Za aktywne korzystanie aplikacji – skanowanie kuponów, złączenie konta z FB, bądź zdobycie mistrzostwa w grach – przypisywane są wirtualne punkty.

Co miesiąc najlepsze pięć osób nagradzane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca dostaje na domiar tego tablet. Typujący zdołają dzielić się swoimi wynikami z kolegami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych informację o triumfie w grze ewentualnie zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Apka BETSCAN została wykonana zwłaszcza z myślą o typerach, którzy najczęściej korzystają z naziemnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. W toku paru sekund zdołają oni wypróbować wyniki wydarzeń sportowych i prywatnych wydrukowanych kuponów wejść do walki o gratyfikacje i zagrać dla przyjemności w gry sportowe na własnym smartfonie – mówi Mariusz Rzeczkowski, Boss Totolotek.pl.

Apka zaistniała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w kreowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs formuje własne aplikacje opierając się na modelu SaaS. Twory instytucji umożliwiają użytkownikom zawierać zakłady bukmacherskie w dowolnym okresie i położeniu.

Zyskaj 20 złotych na zakłady wzajemne (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl

Otagowane: