W artykule prezentujemy zestaw porad które powinny się przydać każdemu kto ma zamiar poświecić choć trochę czasu na grę na zakładach bukmacherskich online czyli na obstawianie meczy u bukmachera.

Lista porad jak obstawiać mecze wydaje się być może dla niejednego z Was długa lecz jeżeli chodzi o pieniądze powinniśmy w jak największym stopniu zachować czujność i ostrożność przy typowaniu.

Oczywiście jak wszędzie jest też naczelna zasada którą należy się kierować grając czy zarabiając na sportowych zakładach bukmacherskich czy to w internecie czy u stacjonarnych bukmacherów zlokalizowanych w naszych miastach na terenie Polski. Oto one…

Najlepsze promocje bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

 

Zasada podczas obstawiania meczów ponad wszystkimi:

NIE MA 100 PROCENTOWYCH PEWNIAKÓW
– czyli nawet najlepszy zespół może przegrać z najgorszym

PIERWSZA
Lepiej się uczyć na błędach innych, a nie swoich.

DRUGA
Analizujemy tabele i wcześniejsze spotkania bo tylko głęboka wiedza o aktualnej dyspozycji drużyn pozwoli Ci najlepiej wytypować wynik. Poznajemy nie tylko wyniki ale i dyspozycje zawodników, ich stan w dniu meczu (czy pauzują, czy nie mają kontuzji lub dołka psychicznego).

TRZECIA
Nie porównujemy zeszłego sezonu do obecnego gdy obstawiamy mecze online. Zazwyczaj jest sporo zmian w kadrze danego zespołu. Nowy sezon to nowe drużyny, które mogą grać inaczej niż kilka/kilkanaście miesięcy temu.

CZWARTA
Na początku sezonu nie gramy za duże sumy. Obserwujemy na początku jak grają drużyny – co z sobą reprezentują.

PIĄTA
Jak obstawiamy mecze regularnie to na koniec sezonu pilnujemy się ze stawkami. Zwykle wszystko jest już wiadomo i zespoły nie walczą na maksa jak na początku sezonu, bo z 12 miejsca na pierwsze/drugie już raczej nie awansują.

SZÓSTA
Na własnym boisku (u siebie) wygrywa się częściej, a więc jeśli zespoły mają podobne szanse, lepiej obstawić drużynę gospodarzy (ewentualnie podeprzeć się remisem).

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

SIÓDMA
Dodajemy remisy jeżeli to możliwe – mimo tego, że spadnie kurs, zwiększasz znacznie możliwość wygranej.

ÓSMA
Zwracaj uwagę na prestiż danych rozgrywek – bardzo często w rozgrywkach drugiego rzędu np. Puchar Ligi faworyci przegrywają z drużynami z niższego szczebla rozgrywek, gdyż nie stawiają sobie za główny cel triumfu w takich rozgrywkach, a mniej znani zawodnicy ze słabszych klubów chcą zaistnieć w oczach managerów.

DZIEWIĄTA
Nie obstawiamy na jednym kuponie zbyt wielu zakładów. Zwykle stawiamy od dwóch do pięciu spotkań. Im więcej zakładów tym szanse na wygraną sa bardzo małe, choć kurs rośnie wtedy znacznie.

DZIESIĄTA
Nie obstawiamy meczy na wielu kuponach tych samych zdarzeń, jeżeli nie są pewne:). Gdy przegra ten zespół stracimy przez to wiele kuponów.

JEDENASTA
Gdy kursy na obie drużyny w jednym spotkaniu przekraczają 2.0, możesz obstawić dwa wyniki na taką samą kwotę. Jeżeli nie wypadnie remis i tak wygrasz, często więcej niż stawiając 1X, X2 lub 12.

DWUNASTA
Bukmacher może się pomylić i nie zawsze niski kurs oznacza, że drużyna może wygrać. Stawki podaje człowiek, który też się myli. Dlatego poznaj teamy zanim wyłożysz na zakład spore pieniądze.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

TRZYNASTA
Staraj się wykonywać analizy aktualnych i zeszłych sezonów, obserwuj jak zachowują się ligi lub rozgrywki, a z pewnością dostrzeżesz stałe prawidłowości, np. zwykle wysokie wyniki w lidze duńskiej czy też w miarę przewidywalne rezultaty meczów w lidze niemieckiej. Zlicz w jakiej lidze ile jest remisów, wygranych więcej niż 2 golami, itp.

CZTERNASTA
Obstawianie meczy dokładnymi wynikami (najlepiej obstawić klika wyników) np. (1:0, 2:1), to niezły sposób, bo gdy trafisz zwraca się postawiona stawka.

PIĘTNASTA
Nie podniecaj się gdy wygrasz większą sumkę. Zazwyczaj później postawisz więcej i przegrasz. Emocje i zachowania w stylu „odegram się później” najlepiej wyrzucić do kosza. Do typowania jak do zwykłej pracy trzeba podejść spokojnie.

SZESNASTA
Nie obstawiamy wszystkiego jak leci, bo nie można znać zawodników i zespoły z kilkudziesięciu lig i rozgrywek. Wybierz bliską Ci dziedzinę sportu/ligę i staraj się jak najlepiej ją poznać. I wtedy obstawiajmy.

SIEDEMNASTA
Sport nie zawsze jest czysty, więc wynik nie musi być taki jakiego się spodziewasz. Szczególnie tyczy się to słabszych lig.

OSIEMNASTA
Każdy zakład obstawiaj tak jakby był najważniejszy w życiu. I nie ważne że wygrałeś sporą kwotę – ciągle bądź skupiony.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

DZIEWIĘTNASTA
Typując bukmacherskie zakłady sportowe, zwracaj uwagę na położenie geograficzne miast, z których pochodzą zespoły- często dochodzi do derbów, a takie mecze lubią kończyć się remisem.

DWUDZIESTA
Nie typuj wszystkich meczy z jednej ligi na jednym kuponie! W każdej kolejce dochodzi do niespodzianki!

DWUDZIESTA PIERWSZA
Obstawianie meczy to ciągła erudycja! Czytaj strony WWW, w których osoby przedstawiają swoje przewidywania i typy. Komentarze pozwalają zorientować się co aktualnie dzieje się w drużynach. PAMIĘTAJ! Zwracaj uwagę na to, kto podaje prognozowane wyniki.

DWUDZIESTA DRUGA
Jak obstawiać mecze skutecznie – po przez praktykę bo praktyka czyni mistrza – im więcej grasz, tym większe nabywasz doświadczenie. Nie przejmuj się pierwszymi porażkami i nigdy nie wpadaj w panikę.

DWUDZIESTA TRZECIA
Jeśli dana drużyna dawno nie odniosła porażki, uważaj gdy na nią typujesz- jest duże prawdopodobieństwo że zremisuję lub odniesie porażkę.

DWUDZIESTA CZWARTA
Spotkania „Mecz-rewanż” rządzą się swoimi prawami, Jeśli większy zespół gra pierwszy mecz nie u siebie a na wyjeździe, jest często zadowolony z remisu czy nawet porażki małą różnicą bramek, bo zwycięstwo przed własną publicznością nie będzie trudnym zadaniem. Poza tym jeśli drużyna w pierwszym pojedynku typowanym odniesie spore zwycięstwo, w drugim może pozwolić sobie na remis względnie porażkę dającą jej awans do następnego etapu.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście