Darmowy zakad Fortuna

Najlepszy bukmacher 2018 online – jakiego wybrać

najlepszy bukmacher

Zaczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi musimy wybrać odpowiedniego bukmachera, a jakiego bukmachera wybrać na początek przygody z zakładami bukmacherskimi – o tym poniżej …

Zazwyczaj wygląda to tak, że rejestrujemy się tam gdzie nasi znajomi czy przyjaciele, bądź co jeszcze gorsza u pierwszego lepszego bukmachera online. I jeśli do tego myślimy, że niczym się oni nie różnią między sobą to jesteśmy w błędzie.

Jakiego bukmachera wybrać na start?

Jest kilka czynników, które mogą zadecydować o wyborze tego, a nie innego bukmachera. Pierwsza bardzo ważna sprawa to poczytanie recenzji innych użytkowników o danym bukmacherze online (analizujemy wszystko od kursów, po promocje bukmacherskie).

Najlepsze promocje bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Oczywiście nie liczmy na to, że choć jeden będzie miał nieskazitelną opinię, ponieważ ile ludzi tyle różnych zdań, a zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. To jednak już powinno nam nieco przybliżyć informacje na temet bukmacherów.

 

Najlepszy bukmacher online

Następnie sami powinniśmy popatrzeć jakie spotkania sportowe nas interesują i czy dany bukmacher ma je w swojej ofercie dla obstawiających. Bywa bowiem i tak, że każdy z nich nastawiony jest na różne sporty. U jednego może być dany mecz, a u drugiego nie. Poza tym w danym meczu mogą być różne zakłady. To również bardzo istotna sprawa.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Co do samych spotkań sportowych to oczywiście u każdego bukmachera są te najbardziej popularne. Kolejną sprawą, która często przesądza o tym jakiego bukmachera wybrać i założeniu konta u danego bukmachera to oczywiście bonusy powitalne.

A te mają za zadanie skusić coraz większą liczbę graczy. Nie są one naciągane, ale warto poczytać cały regulamin danego bonusu, bowiem najważniejsze często nie jest od razu na pierwszej stronie.

Każdy z bukmacherów internetowych oferuje różne bonusy, zazwyczaj jest to pierwszy zakład bez ryzyka. Często i tu występuję tzw. ALE, dlatego pamiętajmy – czytajmy regulaminy! Oprócz bonusów powitalnych niektórzy bukmacherzy w 2017 roku na bieżąco zachęcają swoich użytkowników do grania poprzez liczne konkursy oraz bonusy. Niektóre z nich warte są grania.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
4 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
5 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
6 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
7 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście

Mimo to nie powinno być to naszym priorytetem w wyborze odpowiedniego bukmachera online, w końcu nie zamierzamy kończyć na jednym kuponie. Tak czy inaczej oferta na polskim rynku jest bardzo ciekawa i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej na stronie: najlepszy bukmacher 2018

Otagowane: